Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА

Про таке повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА

За його словами, на сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень.

Серед іншого, урядовці проголосували за погодження призначення Петра Добромільського заступником голови Закарпатської ОДА.

14 квітня 2021р.

Теги: заступник, призначення, Добромільський

Коментарі

Віктор 2021-04-16 / 10:57:25
Віталій,молодець ! В точку ! Такого в Закарпатті ще не було,не пом'ятаю,а пережив вже 14 керманичем в області,може тому,що старий !

Нiк 2021-04-16 / 07:30:22
Це компютерний анонiст!

Товкан 2021-04-15 / 12:56:07
Підкуп виборців, корупція, невиплата боргів

юрист 2021-04-15 / 11:32:24
Білецький збирає команду "солом"яних бичків" ...

Люстратор 2021-04-15 / 10:31:42
А яка у нього біографія? Він хоть має поняття що йому треба робити?

Підтримую Грегора 2021-04-15 / 09:19:13
Підтримую Грегора

Осій 2021-04-15 / 08:15:41
Оно іще дибільное з виду у куцих бачмагах ходило

Вуйко 2021-04-15 / 07:08:25
А подивiться на OДА, ОблРаду якi там кадри! ДНО!

Білчанин 2021-04-15 / 07:04:52
Це казнокрад такого ще пошукати потрібно

ОГП 2021-04-15 / 06:41:27
Шановні читачі, і в майбутні підлеглі цього, поки провінційного, казнокрада - скажу по секрету, коли йому страшно він може наробити в штанці, а тому будьте обережні і близько до нього не підходіть) а якшо чесно - це дно для Закарпатської області ((((

Іван 2021-04-14 / 21:34:09
Кому лизнув так файно, що так повисили старого корупціонера

дідо 2021-04-14 / 21:00:31
типовий селюк-свинопас, типу того порошенковця злодія мана, балабол і пустий барабан

ЛОХОТРОН-73 2021-04-14 / 20:45:46
Пiдтримую В.Грегора на 1000%!

Коротко 2021-04-14 / 19:20:06
Старі гієни, молодці Ще, так тримати!

Віталій Грегор 2021-04-14 / 19:19:54
Повторю тут свій комент з ФБ.

"Друзі, скажіть, що нашому Закарпаттю пороблено зверху чи як???

Це вже третій пустодзвін та "професіонал" в команді голови Закарпатська обласна державна адміністрація , після Пацкана та Петрушки. Кажуть, що він йде особисто по політичній квоті також "пустого" ЗЕ-нардепа Лаби. Сподіваюсь хоча б екологію не буде курувати? Бо хана їй буде остаточно

Хоча який "губернатор" така і "свита". Ось що пан Полосков зробив для закарпатців за тривалий час на посаді? По суті НІЧОГО значимого, як і його попередник Бондаренко і тимчасовий Гетманенко. Повторюю вкотре – "хороша людина" не професія.

***UPD: а ще був генерал-губернатор Петров (нині голова облради, але вже ненадовго), але цей навідмінну від попередніх, ані хороша людина, ані професіонал. Якщо ті просто були "хороші люди", але "пусті", то цей ще й нахабний, брехливий та невиправдано амбітний (стільки користі зробив для області, що бачите аж забув згадати)

Хоча ні зробили – вкрали в нас, #Закарпаття, знову ЧАС на зміни та ШАНС на гідне майбутнє, а це в сумі майже 2 роки!‼️ І це не просто роки, а ДВА роки наших надій, віри та боротьби. Оскільки за цей час одні, непокладаючи рук, продовжують на фронті боротись за нашу незалежність та свободу, а інші, на ентузіазмі та морального обов'язку перед полеглими, допомогають першим і водночас тут протистоять внутрішнім ворогам та владним баригам.

Пане Президент, скажіть, у вас та в Офіс Президента України , що повністю вже вирішили постібатися з нашого краю чи за що нам така напасть? Давайте вже для повного "фаршу" поставте ще одним заступником ОДА якось аля-Татарова часів Януковича. Ну так щоб вже нижче дна було остаточно..

‼️Звичайно ні Порошенко, ні його керівництво ОДА було не кращим, але ці ж так само явно не кращі! Українці вже втомились вибирати знову і знову "краще" з сортів лайна. З таким кадровим "потенціалом" схоже, що ми будемо ще й жалкувати за очевидно непутьовим фестивальним генерал-губернатором Москалем і його горе-свитою (не дай Бог).

І на останок, до слова, Володимир Зеленський , тут вже чергова весна прийшла, посадки реальні будуть, як і боротьба з корупцією та кумівством??? Ну Ви не соромтеся, скажіть, ну хоч раз чесно, якщо ні, то схоже можна виїжати за кордон до кінця вашої каденції.

P.S.: Голосував у другому турі я за Вас, Володимире Олександровичу, хоча правильніше сказати – не стільки за Вас, як проти такого ж (як виявилось) популіста Порошенка (вибір без вибору), і схоже за це мене, разом з іншими, карма вчергове наздоганяє.. "

Ваня 2021-04-14 / 19:11:54
Ши поправку з березного возьміть даким начальником вун тоже має кримінальну справу коли бов начальником беризнянської РДА

Іршава 2021-04-14 / 18:52:40
Але його колись за підозрою у хабарництві затримували коли він був т в о голови іршавської РДА за підозрою у хабарництві

НОВИНИ: Політика

17:47
/ 6
Голова Закарпатської ОДА представив свого нового заступника Добромільського
23:40
/ 18
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 8
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 34
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 31
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції
08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом
16:17
/ 137
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 6
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
10:24
/ 21
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 27
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 56
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 45
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 9
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА