За його словами, на сьогоднішньому засіданні Кабмін ухвалив низку кадрових рішень.
Серед іншого, урядовці проголосували за погодження призначення Петра Добромільського заступником голови Закарпатської ОДА.
Віктор 2021-04-16 / 10:57:25
Віталій,молодець ! В точку ! Такого в Закарпатті ще не було,не пом'ятаю,а пережив вже 14 керманичем в області,може тому,що старий !
Нiк 2021-04-16 / 07:30:22
Це компютерний анонiст!
Товкан 2021-04-15 / 12:56:07
Підкуп виборців, корупція, невиплата боргів
юрист 2021-04-15 / 11:32:24
Білецький збирає команду "солом"яних бичків" ...
Люстратор 2021-04-15 / 10:31:42
А яка у нього біографія? Він хоть має поняття що йому треба робити?
Підтримую Грегора 2021-04-15 / 09:19:13
Підтримую Грегора
Осій 2021-04-15 / 08:15:41
Оно іще дибільное з виду у куцих бачмагах ходило
Вуйко 2021-04-15 / 07:08:25
А подивiться на OДА, ОблРаду якi там кадри! ДНО!
Білчанин 2021-04-15 / 07:04:52
Це казнокрад такого ще пошукати потрібно
ОГП 2021-04-15 / 06:41:27
Шановні читачі, і в майбутні підлеглі цього, поки провінційного, казнокрада - скажу по секрету, коли йому страшно він може наробити в штанці, а тому будьте обережні і близько до нього не підходіть) а якшо чесно - це дно для Закарпатської області ((((
Іван 2021-04-14 / 21:34:09
Кому лизнув так файно, що так повисили старого корупціонера
дідо 2021-04-14 / 21:00:31
типовий селюк-свинопас, типу того порошенковця злодія мана, балабол і пустий барабан
ЛОХОТРОН-73 2021-04-14 / 20:45:46
Пiдтримую В.Грегора на 1000%!
Коротко 2021-04-14 / 19:20:06
Старі гієни, молодці Ще, так тримати!
Віталій Грегор 2021-04-14 / 19:19:54
Повторю тут свій комент з ФБ.
"Друзі, скажіть, що нашому Закарпаттю пороблено зверху чи як???
Це вже третій пустодзвін та "професіонал" в команді голови Закарпатська обласна державна адміністрація , після Пацкана та Петрушки. Кажуть, що він йде особисто по політичній квоті також "пустого" ЗЕ-нардепа Лаби. Сподіваюсь хоча б екологію не буде курувати? Бо хана їй буде остаточно
Хоча який "губернатор" така і "свита". Ось що пан Полосков зробив для закарпатців за тривалий час на посаді? По суті НІЧОГО значимого, як і його попередник Бондаренко і тимчасовий Гетманенко. Повторюю вкотре – "хороша людина" не професія.
***UPD: а ще був генерал-губернатор Петров (нині голова облради, але вже ненадовго), але цей навідмінну від попередніх, ані хороша людина, ані професіонал. Якщо ті просто були "хороші люди", але "пусті", то цей ще й нахабний, брехливий та невиправдано амбітний (стільки користі зробив для області, що бачите аж забув згадати)
Хоча ні зробили – вкрали в нас, #Закарпаття, знову ЧАС на зміни та ШАНС на гідне майбутнє, а це в сумі майже 2 роки!‼️ І це не просто роки, а ДВА роки наших надій, віри та боротьби. Оскільки за цей час одні, непокладаючи рук, продовжують на фронті боротись за нашу незалежність та свободу, а інші, на ентузіазмі та морального обов'язку перед полеглими, допомогають першим і водночас тут протистоять внутрішнім ворогам та владним баригам.
Пане Президент, скажіть, у вас та в Офіс Президента України , що повністю вже вирішили постібатися з нашого краю чи за що нам така напасть? Давайте вже для повного "фаршу" поставте ще одним заступником ОДА якось аля-Татарова часів Януковича. Ну так щоб вже нижче дна було остаточно..
‼️Звичайно ні Порошенко, ні його керівництво ОДА було не кращим, але ці ж так само явно не кращі! Українці вже втомились вибирати знову і знову "краще" з сортів лайна. З таким кадровим "потенціалом" схоже, що ми будемо ще й жалкувати за очевидно непутьовим фестивальним генерал-губернатором Москалем і його горе-свитою (не дай Бог).
І на останок, до слова, Володимир Зеленський , тут вже чергова весна прийшла, посадки реальні будуть, як і боротьба з корупцією та кумівством??? Ну Ви не соромтеся, скажіть, ну хоч раз чесно, якщо ні, то схоже можна виїжати за кордон до кінця вашої каденції.
P.S.: Голосував у другому турі я за Вас, Володимире Олександровичу, хоча правильніше сказати – не стільки за Вас, як проти такого ж (як виявилось) популіста Порошенка (вибір без вибору), і схоже за це мене, разом з іншими, карма вчергове наздоганяє.. "
Ваня 2021-04-14 / 19:11:54
Ши поправку з березного возьміть даким начальником вун тоже має кримінальну справу коли бов начальником беризнянської РДА