15 квітня в Ужгороді відбудеться позачергова сесія щодо "роздерибаненої" зеленої зони в Боздоському парку (ФОТО)

Йдеться про одне з 5-ти "дерибанних" рішень скандальної березневої сесії міськради, заветоване мером Ужгорода під тиском громадськості.

15 квітня в Ужгороді відбудеться позачергова сесія щодо "роздерибаненої" зеленої зони в Боздоському парку (ФОТО)

Так, згідно із оприлюдненим сьогодні розпорядженням Ужгородського міського голови № 172 від 09.04.2021 "Про скликання позачергової V сесії міської ради VІІІ скликання", 15 квітня о 10.00 відбудеться позачергова сесія щодо розгляду одного земельного питання. 

А саме пункту 1.14 рішення ІV сесії міської ради VІІІ скликання 30.03.2021 року № 141 «Про надання та відмову у наданні дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

Як повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, ідеться фактично про пункт 1.41. скандально відомого громадськості проєкту № 148 "Про надання і відмову у наданні дозволів на розробку проєктів землеустроїв щодо відведення земельних ділянок", який передбачав виділення Лозюк Р. В. земельної ділянки площею 0,0100 га по вул. О. Радищєва під індивідуальне житлове будівництво (буферна зона Боздоського парку на Слов'янській набережній).

Як повідомляло Закарпаття онлайн, всі інші рішення міськради щодо зелених зон земель загального користування, озвучені громадськістю та обласними депутатами, не зважаючи на зауваження головного архітектора Ужгорода і не відповідність містобудівній документації (генплану міста), Б.Андріїв не зупинив:

1) пункти 1.66., 1.67. проєкту № 148 (доповнення) —  Іванову В. І. , Ганевич І. О. земельних ділянок площею 0,0922 та 0,0927 га по вул. Ольбрахта під індивідуальне житлове будівництво (зелена зона та громадська автостоянка, навпроти Aqua Rio-Park, на березі р. Уж);

2)  пункт 1.59. проєкту № 148 (доповнення) —  Риган А. П. земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. 8-го Березня під індивідуальне житлове будівництво (територія прилегла до ужгородського парка Перемоги, озеро Кірпічка, запроектована детальним планом під прохід/проїзд до озера);

3) пункт 1.64. проєкту №148 (доповнення) —  Куберці І. Й. земельної ділянки площею 0,0600 га по вул. Антона Макаренка, 6 «а» під індивідуальне житлове будівництво (прибудинкова територія багатоповерхівок по вул. Минайській, 11 та Вузька, 89).

4) пункти 1.37 та 1.38 проєкту №148 — Гутай І. І. та Гутай Е. І. на відведення земельних ділянок площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Тараса Шевченка (прибудинкова територія 40-квартиного будинку по вул. Шевченка, 30).

На початку квітня громадськість Ужгорода публічно закликала Б.Андріїва "ветувати" всі "дерибанні" рішення "березневої сесії", зібравши за два дні понад 100 підписів. Також представники громадськості ще раніше звернулися і до керівництва Закарпатської обласної прокуратури та Ужгородської окружної прокуратури захистити землі загального користування громади Ужгорода, забезпечивши судове оскарження та відповідні заходи забезпечення позовів (арешт на час розгляду).

12 квітня 2021р.

Теги: сесія, парк

Коментарі

Дружбан мера 13.04.2021 / 19:19:11
Е пропозиція ! Оголосити список депутатів , які проголосують за подолання ВЕТО, та об'явити Бойкот ім та іх родинам за розбазарювання зеленої зони ( парку ) ! На 4 роки.! Вітаючись з ними негативними фразами (наприклад- Фуууу!)

Пес 13.04.2021 / 07:41:17
Уже передеребаньте всьо!!
Щоб не було шо слідуючим даунпутатам ділити!
Може уже і Нико не захоче до тої міської чи будь якої другої Зради!
Всім щастя:)

Варош 13.04.2021 / 07:18:26
А що робить ПРОКУРВАТУРА ? ! .

Бандера 12.04.2021 / 23:06:15
І Путлера не потрібно: самі розкрадуть та розпродадуть власну краіну.

До Людей! 12.04.2021 / 22:20:19
У п.3 -Цього Рішення-ОПЯТЬ гр.КУБЕРКА!!Ото Піпец..

точно 12.04.2021 / 21:05:15
Я фігєю, вони ж усі тут живуть! Їм власних дітей не шкода? Я не про прогулянки, хай возять їх куди хочуть. Але ж алергії та астми помолодшали, коронавірус - хвороба яка нищить легені, - потрібен саме "зелений" кисень, кожне дерево треба охороняти як себе!

Віталій Грегор 12.04.2021 / 18:08:38
Серед депутатського корпусу Ужгорода ходить інфа, що є голоси на подолання мерського "вето" вже в цей четвер. Схоже владна коаліція так і хоче віджати в ужгородців зелену зону в буферній зоні Боздоського парку на Слов'янській набережній

злий 12.04.2021 / 18:07:11
То все гра на публіку. бабло зайщло в зал, депутати його взяли і тепер мають відробити.
Тобто, Бодіна ж більшість подолає його ж вето. Побачите.
Це все зграя хабарників.
Треба буде опублікувати прізвища, хто як голосував

НОВИНИ: Кримінал

16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
» Всі новини