Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець

Марусинець наразі живе і працює в Києві

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації стала Марусинець Мар’яна Михайлівна

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн в обласній владі.

Як і переможець конкурсу на посаду начальника департаменту культури ОДА Євген Тищук, М.Марусинець є вихідцем з Мукачева. На це вказує її декларація про доходи, подана на зайняття вказаної посади.

Відповідно до цього документу, М.Марусинець є власницею земельних ділянок площею 550 м2 і 444 м2, житлового будинку 148,1 м2 та гаража 21,6 м2 в Мукачеві, а також квартири 46,7 м2 в Києві. Крім того її донька є власницєю ділянки 1000 м2,  будинка 327 м2 і нежитлового приміщення 41 м2 в Мукачеві.
Також у безоплатному користуванні М.Марусинець є квартира в Києві площею 46,7 м2.

При цьому, за інформацією Закарпаття онлайн, основним місцем роботи майбутньої керівниці освіти Закарпаття є Київ - Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова та  Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Крім того, за сумісництвом вона викладала в ряді інших вишів.

09 квітня 2021р.

Теги: Марусинець, освіта, департамент

Коментарі

Сонце 2021-04-29 / 07:35:32
Файно заплатила!!!

до Мірко 18:36..та ПАТРІОТ 20:24год 2021-04-28 / 10:40:09
Звідки цей Мірко Щ.-воловецький..А УСЕ Знає-Ото шо РозКРАДають СИСТЕМАТИЧНО і Постійно у Закарпат.обл.Центрі Дитячого Туризму-шо Обл Департ. Освіти ОДА Підпорядкований!Звідки Мірко знає Тут в Ужг.?(провести ТАМ"ОПТИМІЗАЦІЮ" може?-іне Буде "сигналів"про Ці Крадіжки Там)

Освіті від 2021-04-17 / 19:10:51 2021-04-18 / 22:45:24
А що робити з попередніми коментарями - там так солодко співають, що починає бути сумно...

Освіта 2021-04-17 / 19:10:51
Ну так звісно ,а що її сюди привело Київ вже опустошила, файно бере за вступ з студента 500у.е .мабуть добре зажало що сюди притяглася. Ще плакати будуть.

ПАТРІОТ 2021-04-14 / 20:24:51
Мірко, а мій пост про кормушку колишньої очільниці видалили і про те як грабується бюджет Закарпатського центру туризму, про те як закупляють у три дорога інвентар і про те, як ремонти відбуваються на папері і багато чого іншого ...
Об'єднати всі 4 обласні позашкільні заклади в один і буде вам економія.

Віктор 2021-04-13 / 12:36:21
Щиро вітаю!

Йовжі Ганна 2021-04-12 / 13:33:09
Я добре знаю Мар'яну Михайлівну багато років.Це людина з великої літери,яка надасть допомогу будь-кому,вона незалежна людина ,компетентна,з великими людськими цінностями.Її знають за межами нашої країни,як найдосконалішого ,професійного фахівця.Я рада за перемогу у конкурсі-конкурс оцінив переможця справедливо та заслужено.Хай щастить-хай всі починання будуть легкими та впевненими.

Освітянин 2021-04-11 / 22:40:35
Порядних людей в галузі не мало. Але хороша людина - не професія. Якщо вже так, то нехай новому керівнику стане мудрості розгледіти в оточенні справжніх фахівців та лицемірів. Погоджуюсь із ужгородцем та Мірком - багато чого в освітянській галузі треба переглянути, а особливо постаті керівників закладів обласного підпорядкування.

Феєр Василь 2021-04-11 / 22:31:57
Я хоча до освіти відношення не маю,але Мар'яну Михайлівну знаю як хорошу,позитивну,мудру,розсудливу жінку,віруючу християнку і безкорисну людину,яка завжди знаходить час робити хороші справи,займатися благочинністю, думаю що і на цю посаду дійсно підходить така людина розумна і хороша яка буде на даній посаді бу
наполегливо працювати і розвивати освіту нашого рідного краю.Дай Бог Вам сили і натхнення.

Феєр Василь 2021-04-11 / 22:14:56

Мірко 2021-04-11 / 18:36:59
Підтримую ПАТРІОТА. Обєднати всі три центра в один. Це відмивання коштів, а заходи що проводяться в основному на папері. Сотні тисяч гривень зїдають ці нероби. Як можуть обкрадають свої фірми. Візміть лиш запливи на катамаранах які належать еколого- натуралістичному центрі. Мікроавтобусом везуть їх в Хуст, там субота- неділя, запливи на річці Тиса на катамаранах, а гроші від участників в карман.Можна уявити який прибуток мають від 40 до 50 чоловік.

Єнот-полоскун 2021-04-11 / 17:28:29
Фабрика тролів - на марші ?

Не вірю 2021-04-11 / 13:08:29
То різні люди пишуть коментарі? Чи два три куплені боти? І чи має вона відношення до мафіозного Рідного Закарпаття ??? Одні питання ...

Іван Сег 2021-04-11 / 10:30:33
Вітаю

Тетяна 2021-04-10 / 17:53:07
Чудова,порядна,компетентна людина! Щирі вітання!

Оксана 2021-04-10 / 13:07:15
Вітаю. Дуже чуйна, вихована, мудра людина, толерантний педагог. Знаю її із студенських лекцій, завжди було цікаво. Вона справжній педагог. Людина,яка знає свою справу.

Няньо 2021-04-10 / 12:57:32
Якщо така позитивна людина, як про неї пишуть, то хай працює на цій посаді.

Студентка 2021-04-10 / 08:43:50
Мар’яна Михайлівна - чудова і як людина, і як фахівець!
Радіємо! Пишаємося! Вітаємо!

Красава 2021-04-10 / 08:32:07
Щось багато позитивних відгуків у наш скрутний час.Купа проблем , а тут добре памятають як студентами на лекції ходили???

Вікторія 2021-04-10 / 08:13:03
Щирі вітання, шановна Мар‘яно Михайлівно! Переконана, що Ваш професіоналізм, людські якості, досвід управлінської діяльності дозволять Вам досягнути значних успіхів в розвитку освіти рідного краю! Хай Вам щастить у цій нелегкій, але вкрай важливій справі!

НОВИНИ: Політика

02:13
З 1 червня закарпатці зможуть залізницею їхати в Угорщину
19:45
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
15:00
35 тисяч закарпатців скористалися послугами служби зайнятості з початку року
03:38
В Ужгородському скансені виставили 40 рушників Ганни Беряк з Кострина
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 4
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
10:12
На Рахівщині пожежа понищила ВАЗ
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 31
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції
08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом
16:17
/ 115
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 6
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
17:34
/ 17
Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА
10:24
/ 21
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 27
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
08:21
/ 45
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 9
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА