Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)

У середу, 7 квітня, створена виконкомом Ужгородської міськради комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів погодила перейменування вулиці імені російського природознавця-дарвініста, біолога Климента Тімірязєва на вулицю Володимира Сабодана, колишнього предстоятеля Російської православної церкви в Україні.

Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)

На попередніх засіданнях варіанти перейменування обирали з 4-х запропонованих вулиць, серед яких був навіть проспект Свободи.

Рішення ухвалено під тиском міської влади за наслідками 3-го засідання комісії (попередні рази не вистачало "більшості"): 7 - "за" (працівники підрозділів та комунальних підприємств міськради),  3 -  "проти" (депутати В. Качур, О. Камінська, С. Личов), 1 - утримався (спеціаліст з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА К. Куцов)

Відповідне рішення за процедурою має пройти ще громадське обговорення і лише після цього буде винесене на розгляд сесії Ужгородської міської ради.

Активними прихожанами РПЦвУ (УПЦ МП) є міський голова Ужгорода Б. Андріїв та його брат, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв.

Саме вони, за інформацією Закарпаття онлайн з джерел у міській раді, і лобіюють це питання.

При цьому варто пам'ятати, що Російська православна церква в Україні, якою в статусі митрополита керував Володимир Сабодан, є підрозділом Російської православної церкви - церкви держави-агресора, яка підтримала окупацію Криму Росією і сепаратистів ОРДЛО.

Настоятелем Кафедрального Хрестовоздвиженського собору РПЦвУ в обласному центрі Закарпаття є засуджений за посягання на територіальну цілісність України протоієрей Димитрій Сидор. 

Згідно зі статутом РПЦвУ (УПЦ МП), ім'я її предстоятеля поминається в усіх її храмах після імені Московського патріарха Кирила.

Формально предстоятелі РПЦвУ мають титул Митрополита Київського і всієї України. Однак з 15 грудня 2018 року з точки зору Вселенського патріархату предстоятелі РПЦвУ є митрополитами у Києві і без титулу.

9 липня 2011 року тодішній президент України, а тепер засуджений за державну зраду Віктор Янукович присвоїв Володимиру Сабодану звання Герой України.

 

 

 

 

09 квітня 2021р.

Теги: РПЦвУ, Сабодан, Андріїв

Коментарі

Як тот каже...то мій священник ! 2021-04-16 / 01:31:42
А хто ? Догадайтеся самі. Я терплю і ти терпи.

І ще про життя після смерті. 2021-04-16 / 01:29:56
Бережіть розум і здоровя і не зхотьте з глуду. Бо це перша причина психічного розладу на сьогоднішній день. Вірити в життя після смерті. Нема там нічого. Подивіться на цвинтар, там памятники в ціну машини, а дома ніщета !!!! В дворі стара шістка ВАЗ в яку кунь копне тай там всіх побє.

Вино окремо треба од хліба... 2021-04-16 / 01:25:17
Кому подам кусень, вмочивши...той мене і зрадить ! Вони всі собі вмочують хліб у вино, нарошно зрадників роблять з себе. І людям так дають. І вообще то не етично казати їсти чиєсь тіло і кров. Современний світ через інтернет скоро оскаржить ту стару процедуру. Там все ясно. Вино можна пити і хліб їсти, але не казати що то тіло !!! Бред. Треба правильно переводити рукописи.

Ті біси лише на той світ підуть. 2021-04-12 / 22:20:11
А виганяються вони лише до гроба, в могилу. Так то, хлопчики і дівчатка. Ми влипли по самоє немАгу. Треба бути терпеливими до себе самих, мирян, світських людей. Не сперечайтеся і стережіться суперечок. Бо то мож і воскресіння спровокувати тими спорами, хтось із склепа вилізе ще)))

Легіон ! Бісів ! 2021-04-12 / 22:11:28
Як тебе звати - Легіон ! От то той і є легіон, і більше ніж 12 легіонів.

Біси, свої бісовні...попи ! 2021-04-12 / 22:09:43
Ті всі попи то біси, самі настоящі біси, а їхні церкви то бісовня.

Християнські секти 2021-04-12 / 22:06:06
Сектанти !

Братік Андрійко 2021-04-12 / 19:13:18
This is the most pathetic news I have read and it typical of Muscophile infiltrators to propagate such misnomers. How disgusting is a that the mayor of Ukrainian city, an oblast center would rather have a name of a street named after a hierarch of the Muscovite Patriarchate who boldly worked with foreign church to grip the locals in refusing to accept legitimacy that Ukraine can have its own church that is accepted worldwide by other orthodox churches.

How much did the Muscovites pay the mayor to have this persona have such an honor? The mayor should be ashamed of himself.

Стидно!

сорри 2021-04-12 / 14:09:23
Пост нижче адресувався Читателю

сорри 2021-04-12 / 14:08:55
Блін, яка каша в тебе в голові?

До чого тут твій родич в Росії, Пушкін чи Толстой? Вони що, сприяли, як РПЦвУ (УПЦ МП), захопленню Криму чи благословляли сепаратьистів на Донбасі? Чи, може, як сепаратист Сидор були засудженні за посягання на територіальну цілісність України.

В церквах РПЦвУ на Донебасі зберігалася зброя і переховувалися сепари. На закарпатті (крайній захід України) вони є знаряддям ментального зросійщення.

Просто, зрештою, ще раз: це підрозділ державної у Росії РПЦ.

Якого хера перейменовувати вулицю іменем покійного очільника РПЦвУ? більше нема гідних людей? Робити нічого?

Покидьок-корупціонер Андріїв з братом в такий спосіб прибивають електорат. А те, що це не на часі і збурює суспільство, цих конюхівських бабложерів не цікавить.

Читатель 2021-04-12 / 08:37:03
И вообще. Извините, но это грех. Вешать на человека что-то необоснованное. "Ассоциируется с РПЦ"... А у меня, допустим, родственники в России. Так, наказать меня за это? Бред какой-то.

По умолчанию можно и площадь Пушкина, и улицу Льва Толстого переименовать, ибо "кто-то из русских политиков их предпочитает". Нет, ну это уже за рамки всякие выходит.

Читатель для сорри 2021-04-12 / 08:30:33
О каком моём, якобы, советизме речь? Советизм, как раз, у определенной части современных людей, которые, якобы, за Украину, а поступают всё равно по-советски.

ужгородка 2021-04-11 / 22:12:36
Бодя, недуйдавий ти конюхівцю, ти собі уявляєш, скільки ужгородців проти цього перейменування? Скільки людей не хочуть ходити чи їздити по вулиці, що має ім'я людини, яка в них асоціюється з церквою, що підтримує Росію, Путіна, війну?
Нащо воно тобі? Нащо ворохобиш людей?

Омега 2021-04-11 / 12:56:22
Вас потрібно кормити,мене кормити і вятровича кормити.вятрович депутат,зарплата...Вгадайте з першого разу,хто Державі дороже обходиться і їсть май ліпше ? Відповідь,краще займатись переіменуванням.

до Омеги 2021-04-11 / 10:53:56
Тобі, неборятко продажне, кремлівські куратори установку не поміняли? Вятрович давно вже не керівник Інституту національної пам'яті, а ви все ще, за вказівками з Москви, його мочите.
Звернися до начальства, най відкоригує твою "підривну" діяльність )

До омеги 2021-04-10 / 21:38:31
Ти , амебо, тобі вятрович в борщ насрав? Та і до чого тут він? Навибираєте ідіотів, що клейма на них ніде ставити і так всі 30 років, а винен вятрович! Дегенерати , млять(

Няньо 2021-04-10 / 13:11:27


Перехід на особисторсті за відсутності змісту. Коментар видалено. Адмін


Фотограф 2021-04-10 / 12:23:16
Фотка класна!

НІК 2021-04-10 / 09:08:57
Жоден з варіантів Не підходить. ВВАЖАЮ що за "зусилля" у Розграбування нашого міста цю вулицю треба назвати АндріївиХ. Тоді Пам'ять про їх "діяльність" буде увіковічена...

Омега 2021-04-10 / 08:17:59
Велика робота.Памятники валити,переіменовувати вулиці та міста, мож ще ексгумацію тіл покійних і розборки з ними чинити.Вятрович на 6 обо 7 тис грн за місяць жити не буде,і працювати на заводі чи в школі не буде

НОВИНИ: Політика

02:13
З 1 червня закарпатці зможуть залізницею їхати в Угорщину
19:45
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
15:00
35 тисяч закарпатців скористалися послугами служби зайнятості з початку року
03:38
В Ужгородському скансені виставили 40 рушників Ганни Беряк з Кострина
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 4
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
10:12
На Рахівщині пожежа понищила ВАЗ
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 31
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції
08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом
16:17
/ 115
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 6
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
17:34
/ 17
Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА
10:24
/ 21
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 27
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 56
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
15:38
/ 9
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34