Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук

Йдеться про ще одного призначенця від "Рідного Закарпаття"

Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації став головний режисер Мукачівського драматичного театру Євген Тищук.

За інформацією Закарпаття онлайн з джерел в органах влади, лобіювала призначення депутат Закарпатської обласної ради від політичної партії "Рідне Закарпаття", голова постійної комісії Закарпатської облради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики, директор Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради Наталія Шетеля.

Є.Тищук є викладачем вишу, яким керує Н.Шетеля.

Є.Тищук народився 18 серпня 1966 року у м. Краматорськ Донецької області.

Закінчив режисерський факультет Київського державного інституту культури ім. Корнійчука (майстерня Віталія Борсученка) та режисерський факультет Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого (майстерня Костянтина Дубініна).

За його плечима магістратура режисури Школи-студії (інститут) МХАТ ім. А. П. Чехова в Москві (майстерня Валерія Фокіна).  

Вивчав театральну біомеханіку в Центрі ім. Всеволода Мейєрхольда у Москві під керівництвом майстра Олексія Левинського.

Тричі лауреат обласної премії імені братів Євгена та Юрія-Августина Шерегіїв в галузі театрального мистецтва за режисуру у виставах "Лісова пісня" Лесі Українки (2001 р.), "Над прірвою у житі" Джерома Селінджера (2011 р.), "Смерть Тарєлкіна" Олександра Сухово-Кобиліна (2013 р.).

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, сьогодні вночі "ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто.

08 квітня 2021р.

Теги: культура, Тищук

Коментарі

Для Вуву 17.04.2021 / 08:03:30
Не прес рілийшнз, а паблік рілийшнз (PR)

Вуву 15.04.2021 / 21:24:59
Шизовренія це у вас.
Як відділа (департамента) можуть бути відділи.?
Якщо ми відстоюємо укр.мову в побуті і житті то треба з розумом вникати в суть справи.
Маєм : Месідж - повідомлення
Хейтер - ненависник
Хейтити - ненавидіти
Валідатор - компостер/тпп (точка проплати пройізду) .
Той самий Департмент - відділ.
Прес Рілийшин або Піар - звязок з пресою
В нас окрім цього набуло ще іншого значення ...
Запускати провокацію , неправдиву чи не перевірену інформацію , запустити інформаційну качку , обману , отримати якусь особисто персональну вигоду .
Думай Те

злий 15.04.2021 / 16:34:47
Вуву, саме тому, що ми - не Англія, у нас в департаменті є відділи.
Не винось свою шизофренію в люди

Вуву 15.04.2021 / 14:26:38
Департамент калька з Department в перекладі з англ. на укр. означає відділ.
Не віриш дивись словник.
Але так як ми не Англія тому відділ .

Адмін 14.04.2021 / 09:35:47
Департаменту

Вуву 14.04.2021 / 08:39:17
Не департаменту а Відділу

Крістіна 10.04.2021 / 22:06:33
Дуже хороший викладач та режисер! Професіонал свого діла!

Евгенiю 10.04.2021 / 20:16:30
Може Ти i нормальный ! Але подивись на свое фото- наглий фраер,якому усе по х.й !

Іван 09.04.2021 / 21:49:23
Достойний фахівець!

НОВИНИ: Політика

04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 2
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
00:06
/ 4
Голову Жденіївської селищної ради Василя Култана затримали на хабарі у 100 000 грн Фото новина
23:51
/ 23
САП та НАБУ викрили депутата Закарпатської облради Антала на організації "схеми" переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
00:14
/ 3
угорщина заявила про виявлення двох українських "шпигунів", один з яких – "слуга" із Закарпатської облради Цебер
23:51
/ 5
Український план Орбана. Як угорський лідер хоче використати Україну для перемоги на виборах
19:59
/ 8
угорщина заборонила в'їзд "слузі" з Закарпатської облради Цеберу, який раніше як "діджей з угорщини" їздив у Крим розважати окупантів
» Всі новини