У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки

Про таке повідомив нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки

За інформацією Р. Кузьміна, сьогодні зранку працівники МВС та Генпрокуратури провели обшуки в колишніх працівників фірм, які свого часу мали стосунок до виділення земель на Закарпатті подружжю Віктора Медведчука та Оксани Марченко.

Задекларована мета обшуків, зі слів Кузьміна - пошук документів про виділення землі. 

Офіційної інформації з цього приводу наразі немає.

06 квітня 2021р.

Теги: обшуки, Медведчук

Коментарі

до нижче12.20год 2021-04-20 / 07:57:16
можливо.бо повно в нас качків.може в бригаді своїй шось раніше і робили?

на вул.Калініна,4 2021-04-16 / 12:20:15
Там Присмотріть-..Бо при цьому нач.МЧС Щ.-Розквітли в Ужг-деякі Типи..-хоча б інтересно такі-юра Малик і з Медпункту фельдшер -старшина Шопин-Ото єкземпл...Бугаї,то точно-НО=Як Їх Прийняли на сл.і Дали погони..Чим Ці"..."Займаються Взагалі?..Дуже інтересні типи-Придивіться за Цими"..."

.,.,.,., 2021-04-12 / 22:32:03
Чіпати-Не ЧІПАТИ Того Щ. -А от На "ГАЧКУ" Буде пост.!(поняв-..нет?)

Гуцул 2021-04-07 / 14:52:24
А чому мають Щербея чіпати? Те що він в партії ОПЗЖ? То у нас ця партія не заборонена. А на своїй бувшій роботі він справлявся нормально, хіба ці незадоволені хто привик дурака валяти.

закарпатець 2021-04-07 / 11:16:36
Чому не чіпають шовгора медвечукового - чубірка, який керував його заправками у області? ВІн же і очолює партію жопоблок у області.

Няньо 2021-04-07 / 11:15:23
Незрозуміло, а чому вибірково проводять обшуки, а не у всіх підряд хто за 30 років мав доступ до дерибану включаючи і сьогодення?

до Нижче 2021-04-07 / 10:06:27
М.ЩЕРБЕЯ НЕ ЧІПАЮТЬ..-Може,бо Він НАЧАЛЬНИК"МЧСа Ушиткого Закарпаття"Аж майор,а Ще-охороняв Обьекти"За ЖОП"у Жденієві Тому Не Мож!-Там ще в МЧС-Повно ТАКИХ "Патріотів"Укр.-Особлив,шо самі з Воловец. р-ну(типу якби"титушок"Різних для поїздок в Київ? Та й ще фельдшер старшина Жопин-бугай,нач.Снабжения і др.)

РУХ інформ 2021-04-07 / 09:37:42
А чого ні чіпають першого поічника Медведчука в області М.Щербея???

закарпатець 2021-04-07 / 06:16:05
Потрясіть воловецький жопоблок. Там одні сепари медвечуківські.В Жденіївськім та Нижньоворітськім ОТГ. Лісників допитайте як їжаків шукали по усьому району для Марченко. Голів РДА депутатів,прокурорів і ментів тодішніх, котрі прикривали це будівництво

Конарь 2021-04-06 / 16:16:38
Молодці,хоть пізно але...Кожна тварь канцелярська має сидіти за награбованою.Казнокради мають повернути все награбоване.Таку країну
З такими ресурсами довели до ручки сволочі.Медведчук і його вся опожопівська гопкомпанія мають повіситися на ялиці перед виїздом в Жденієві.

іван 2021-04-06 / 14:23:10
через стільки років ще залишились сліди? Землю виділяли тодішні депутати на *прохання* старших товаришів

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 14
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України