Депутати в Ужгороді "роздерибанили" зелені зони в Боздоському парку, на березі Ужа та "Кірпічці"

Владна коаліція "Рідного Закарпаття" та "Слуг Народу" в Ужгородській міськраді все ж дала "старт" приватизації декількох скандальних земель загального користування, які по законодавству не можуть бути передані під індивідуальну житлову забудову. Громадськість закликає мера Б. Андріїва "ветувати" ці рішення.

Депутати в Ужгороді "роздерибанили" зелені зони в Боздоському парку, на березі Ужа та "Кірпічці"

Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради депутати розглянули десятки скандальних земельних питань, озвучених громадськістю, більшість з яких було знято на довивчення.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор

Однак, не зважаючи на вимоги містобудівного та земельного законодавства, зауваження громадськості, прокуратури та окремих депутатів, всупереч генеральному плану Ужгорода, все ж більшість депутатського корпусу вирішила надати дозволи на виготовлення документації для подальшої передачі в приватні руки наступні землі загального користування:

1) зелена зона, початок Боздоського парку (поворот із Слов'янської набережної до АТП) — Лозюк Р. В. під індивідуальне будівництво 10 соток по вул. Радищєва (пункт 1.41 проєкт № 148)

2)  зелена зона на вул. Ольбрахта, напроти "Спартака" ("РІО-аквапарк"), на березі р. Уж — Іванову В. І. , Ганевич І. О. під індивідуальне будівництво по 9 соток (пункти 1.66, 1.67 проєкт № 148)

3)  землі загального користування із зеленими насадженнями, які прилягають до території ужгородського парка-озера "Кірпічка", що з одного боку межує із багатоповерхівкою по вул. 8-го Березня, 20, а з іншого — з ринком по вул. Минайській (пункт 1.59 доповнення до Проєкту № 148)

4) прибудинкова територія багатоповерхівок по вул. Минайській, 11 та Вузька, 89

(пункт 1.64 доп до проєкту №148) - Куберці І. Й. під індивідуальне будівництво 6 соток по вул. Антона Макаренка, 6 «а». Мешканці захистили в судах дану територію від попереднього забудовника (ексдепутата та ексміліціонера М. Булини), однак цього разу депутати вирішили надати дозвіл іншому "поліцейському піджаку" із селища Середнє.

Враховуючи зазначене, громадськість Ужгорода публічно закликає міського голову Богдана Андріїва не підписувати дані рішення і "ветувати" (зупинити дію) їх через очевидну незаконність, відповідно до ч.4 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Також ужгородці закликають головного прокурора Закарпаття Дмитра Казака та Ужгорода Юрія Домніцького захистити інтереси громади забезпечивши судове оскарження та відповідні заходи забезпечення позовів. Крім того направити в порядку досудового врегулювання листи до міського голови з вимогою накласти "вето" на ці очевидно незаконні рішення. У разі ігнорування мером даного листа, після ухвалення відповідних рішень судів, зареєструвати кримінальное провадження за ознаками зловживання службовим становищем Б.Андріївим в інтересах корупцйних забудовників.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, небайдужа громадськість закликала керівництво Закарпатської обласної прокуратури та Ужгородської окружної прокуратури захистити землі загального користування громади Ужгорода, надавши відповідний перелік скандальних питань.

30 березня 2021р.

Теги: дерибан, землі, депутати, сесія, парк, Кірпічка

Коментарі

Наталка Майстренко 2021-03-31 / 21:26:58
Ну, файно, Степан Крук, - "дайош" дерибан по АТО-вськи! Незаконно відведена (відведена з порушенням закону) земля хоч воїну, хоч дитині, хоч Богу - є крадіжкою у громади і злочином перед суспільством. Ніяка блага ціль не оправдує крадіжку. Дай, Боже, всі здоров'я і, насамперед, ментального і духовного.

Володя 2021-03-31 / 19:19:26
Виталий! респект ! крук це франчазинг Андріівих !!!!!!

бейло 2021-03-31 / 19:19:18
андрееав за деньги готов любой участок любому порешать, одно отличие от предыдущих меров это цена. у него всё дороже в 2-3 раза. барыга есть барыга(

Віталій Грегор 2021-03-31 / 18:41:21
Степену Круку, видно що ви не ходите на сесії або маніпулюєте свідомо інформацією! На сесії були два питання по Кірпічці. Перше щодо об'єднання 3-х ділянок і дерибан окремої ЧЕТВЕРТОЇ, яку відтяпали від Кірпічки! В статті вже все написано. А мер барига коментував лише перше. Тепер тудом?
Мораторій давно відмінили ,чи ви не чули?)) А землю дають не бійцю, а простому "піджаку" і всупереч закону. Чи ще раз повторити?))

пенсіонер 2021-03-31 / 15:50:48
Допи..ся цигане, що зберуть у вас дітинські гроші, а ту пиз...ту що лазить на проїжджій частині на проспекті Перемоги та па пішоходному мості та просить для тебе милостиню у кецик закриють і лишишся ромуале без доходів. А то не приведи Господи ще й бізнес твій наркотичний прикриють, то підеш пасти, дякувати Богу вже трава появилася.

Степан Крук -пенсіонеру 2021-03-31 / 14:14:43
Згідний! І мій комент про це нижче. Хлопцям потрібно надавати квартири, а не землю, бо залишаться без першого і без другого. Повинна бути державна програма житлового забезпечення воїнів-захисників із співфінансуванням (центральні органи та місцеве самоврядування). На даний час доводиться вибирати: дати бійцю землю, чи ні. Я за те, щоб надати! Слава Героям! Склоняю голову перед ними...

пенсіонер 2021-03-31 / 11:32:35
А то ви не здогадуєтесь пане Степане, хто стане кінцевим бенефіціаром цих земель. Продадуть учасники війни ці землі багатим дядкам за декілька пляшок горілки. Подивіться куди поділися інші ділянки, виділені АТОшникам в Ужгороді. Це завуальований дерибан рагуля Андіїва і його пристяжі.

Степан Крук 2021-03-31 / 10:05:34
https://www.facebook.com/watch/?v=191262195895085¬if_id=1617130173099070¬if_t=watch_follower_video&ref=notif

Степан Крук-Віталію Грегору 2021-03-31 / 09:37:51
Про об'єднання участків із метою побудови рекреаційної інфраструктури заявив і Андріїв на камеру. Щодо виділення ділянок під забудову, то вони виділені учасникам війни із російським агресором. Вже чули про мараторій на виділення землі???

Андріїв 2021-03-31 / 08:32:20
Жабі
Пробував в першу каденцію - не встиг. Тому купив другу

Жаба 2021-03-31 / 08:02:03
Треба всі участки подеребанити в Ужг щоб наступникам не було роботи!

Віталій Грегор 2021-03-31 / 01:20:18
Степан Крук, яке нафіг об'єднання та облагородження?? Де ви таку чуш прочитали? Ви схоже не орієнтуючись кометуєте, читайте уважно або на сесії ходіть. Тут мова йде про тупий цинічний дерибан частини прилеглої до озера території під індивідуальне житло в зеленій зоні. Хай би вже і озеро передали йому власність, що вже мєлочитись. Не підміняйте бажане за дійсне.

Виктор-карпат рому 2021-03-30 / 22:58:45
Невже обрали лохів та дурнів? Ні , це розумні злодіі ,які скористались людською несвідомістю . В інших краінах вони вже були б за гратами.

злий 2021-03-30 / 22:53:12
Степане Крук, ви, нек знаю, на якій підставі, але обіцяли, що дерибану не буде. А виділення землі в парку - це що?
З землею Кірпічки - маніпулюєте. Бо ніхто не каже, що обёєднання 3-х ділянок - погано. Погано - дерибан четвертої, яку не обёєднали з трьома іншими, а тупо, корупційно, подарували багатенькому Буратіно.
Те ж саме з прибудинковою територією, яку люди вже раз відстояли у судах. Так і кажіть, що депутати за це голосування взяли бабло. Ми ж не діти.

До Iвана 2021-03-30 / 22:48:19
Який безхоз? Все Це земля кожного з нас! Що ти верзеш ?чомусь простому нiхто не видiляе! Якщо розумний агiтуй за аукцiон ! Чепкий потиху продаe iнформацiю про вiльнi клаптики землi в мiстi,невже Це не бачить СБУ,та iншi правоохоронцi?тому такi скандали.Брати Андрiiви пiдiгрують ,заробляючи на цьому.от Вам i слуги народу !!!!

Степан Крук-карпатором 2021-03-30 / 22:40:40
А тут я з Вами згідний на всі 100%. Учасникам бойових дій потрібно виділяти добротне житло, а не ділянки під забудову. А до співфінансування цієї житлової програми потрібно долучити і центральні органи влади. Бо вони все переклали на органи місцевого самоврядування. Часто-густо трапляється так, що воїн, котрий отримав ділянку під забудову на фініші залишається без землі та житла.

карпатором 2021-03-30 / 22:03:31
Пора раз і назавжди припинити індивідуальне будівництво на набережних, ценральній частині міста і припаркових зонах. А то хтось там розкошує, а решта містян туляться у кварттрах. Хочеш мати хату забирайся в село. Біда що вибрали дураків і лохів керувати містом

Дада 2021-03-30 / 21:27:17
Міськада крадіів

Іван 2021-03-30 / 20:54:02
За шо? Чи за кого ви боритесь! Город розвивається! Нехай безхоз забудовують! То нікому там не треба! У місті нема шо робити порожнім неохайним зонам, це обласний центер, радійте що розвивається росте ніхто до вас додому не прийшов або на ваше поле! За кого ви так топите? Ж порожні занедбані ділянки є інвестори і потреба значить нехай будується місто росте і розвивається!

дідо 2021-03-30 / 20:53:25
а ви ще цигана дірявого щадея хотіли тот злодіфй і афер би весь варош розпродав рагулькончений воловецький марга най іде свіні пасти і стукач вонячий

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"