Тищенко очолив обласний партійний осередок "Слуги народу" на Закарпатті

Народний депутат Микола Тищенко обраний головою Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу».

Тищенко очолив обласний партійний осередок "Слуги народу" на Закарпатті

Таке рішення було ухвалено на зборах (конференції) Закарпатської обласної організації. На цій посаді він замінив народного депутата Ігоря Кривошеєва.

Про це повідомляє офіційний сайт політичної партії "Слуга народу".

Микола Тищенко написав відповідну заяву та склав повноваження очільника Київської міської організації партії «Слуга Народу». Тимчасовою очільницею організації призначили народну депутатку від «Слуги Народу» Лесю Забуранну.

Нагадаємо, що на XI з’їзді партії «Слуга Народу» 13 березня було затверджено новий Статут партії та створено нові керівні органи: Політичну раду та Національну раду громад. До складу Нацради автоматично входять голови усіх обласних організацій партії, а також Київської і Криворізької міських організацій та Кримської республіканської організації.

24 березня 2021р.

Теги: слуга, осередок, Тищенко

Коментарі

що це ? 2021-04-09 / 23:27:47
Навіщо нам сюди потрібна сеся ПОПАКАКУКІМ ? Мабуть тому щоб повести закарп. слуг у П.ПУ !

Влад Карпатський 2021-04-06 / 21:34:26
ЗеОПЗЖОПА - рулить. Наш ..мудрий лохторат.. - рагульне стадо -обрав собі піссісіоніста - кокаїніста Зелемойшу. Тепер дружно послані ..Слуги наброду .. - трахають всіх разом. Смійтеся - зенелохи. Здохнете весело. А Зелемойський - в Рай - в ОМАН. Свинота.

Катерина 2021-03-29 / 11:34:18
А що такий кіпіш піднявся?
Та нехай собі Коля-котлета покерує цьою закарпатською нибрязю .... домогосподарками, тамадами та фотографами.
Це ж пусті люди.
Без імені , без біографії, без досвіду, без нічого.
Як кажуть мацкалики "Кто бил нікьєм то станьєт всьєм".
Що він очолив?
Пустоту?
Це все рівно, що Коля стане перед дзеркалом і поговорить із своїм відображенням.
Проект "Слуга Урода" одноразовий продукт, як і резиновий виріб №1.
Цим одноразовим продуктом взули народ по самі гланди і викинуть.
Покористуються і викинуть , як виріб №1.
За пару років вся ця нибрязь відійде в нікуди. Про них ніхто і ніколи не згадає уже на наступний день після чергових виборів.
Головне аби хоч досиділи свій термін.
Бо таким темпом можуть ще й побити спринтерський рекорд Янека!

До злого 2021-03-25 / 10:04:03
Ні, він буде «смотрящим», а жити буде в Києві.

злий 2021-03-25 / 05:42:04
А як він буде керувати? Переїде на Закарпаття?

Вуву 2021-03-25 / 03:06:06
Не цей не надовго.

Конарю 2021-03-25 / 00:25:03
Доста того що аферист волошин радником у катлети!

Воля 2021-03-24 / 19:48:42
Він що з Кривого Рогу?

Конарь 2021-03-24 / 19:41:08
Так нам і треба! Наголосувализьме,ще треба Медведчука з Шуфричем сюди а ще Рабіновичів з Допою,депутата-попа Новинського і в Закарпатті буде рай,наголосувализьме,тепер качумай(тихо).

Вік 2021-03-24 / 18:43:33
Цікаво: що може і має зробити на Закарпатті колишній рекетир і просто коля - велю р з Києва, що не зміг зробити місцевий кавеенщик? Не таланить Закарпаттю. Карма вона така

Ігор 2021-03-24 / 18:21:57
Коля! Зливай воду! Тут тобі й капець.

Читач 2021-03-24 / 18:09:30
Де який у Києві непотріб,списані льотчики, всіх їх пакують на Закарпаття. А наші люди нараз починають лизати з@дницю чужинцю і своїх топити. Такий менталітет закарпатців, так що нічого сварити дзеркало.

Опу 2021-03-24 / 15:17:52
Не шатуй "Велюр" уже у варише у Мукачеві.

Няньо 2021-03-24 / 14:27:35
А Криворізька міська замість Севастопольської? І що у нас в Ужгороді буде також свій «Велюр»?

слухач -глядач 2021-03-24 / 14:22:25
Боже !!! Де Тіщенко , а де ЗАКАРПАТТЯ !!! СХАМЕНІТЬСЯ слуги народу !! Що ви творите??? БЕСПРЄДЄЛ!!!

User 2021-03-24 / 14:06:04
Це ПЕремога, Коля оболонський тут нагаздує.

Ужгородець 2021-03-24 / 14:05:17
Ото тепер Закарпаття буде цвісти.

"коля-катлєта" дасть жару....для зелебобів-ідіотів

Нiк 2021-03-24 / 13:56:31
Зелена цвiль уже на Закарпаттi!

НОВИНИ: Політика

08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом
09:07
За минулу добу в Ужгороді виявлено 10 нових випадків коронавірусної інфекції, 1 людина померла
16:17
/ 52
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
09:30
Гурт "Vandor" представив новий кліп на пісню "Сам п'ю"
08:38
Данілов закликав до відсічі у війні на інформаційному фронті
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 5
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
23:38
Чотири країни-сусідки онлайн обговорять можливості розбудови велодоріжок та транспортних коридорів
17:34
/ 17
Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА
10:24
/ 20
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 25
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 54
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 45
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 9
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34
/ 60
"Ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто
23:59
/ 6
Коли ж, нарешті, посадовці в Україні стануть українськими
22:27
/ 8
Зеленський звільнив голову Свалявської РДА Тарабія і призначив головою Рахівської РДА Небилу
17:41
/ 3
12 років в’язниці за Путіна
12:20
/ 11
У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки
14:18
/ 18
Єпископ Ніл вже називає МГКЄ "Церквою", а православний сепаратист Сидор агітує за її sui juris
19:56
/ 7
На проміжних виборах до ВР на Прикарпатті та Донеччині кандидати від Партії угорців України "технічно" набрали 35 голосів на двох
17:02
/ 11
Упійманим на хабарі головою ОТГ на Хустщині є представник ОПЗЖ Михайло Мушка з Керецьок