В Ужгороді міськрада, всупереч рішенням суду, хоче передати у власність ділянки під гаражі на площі Петефі

Йдеться про територію загального користування перед Будинком побуту в обласному центрі Закарпаття, а саме - пішохідну частину площі, яку намагався забудувати гаражами через «піджаків» одіозний ексдепутат міськради Іван Волошин

В Ужгороді міськрада, всупереч рішенням суду, хоче передати у власність ділянки під гаражі на площі Петефі

На сесії Ужгородської міської ради 30 березня заплановано ряд скандальних земельних питань. Серед яких проєктом рішення за №151 «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» (пункти 1.31., 1.32., 1.33.) пропонується затвердити громадянам Тетяні Готрі, Антону Белі, Аллі Роман проєкти землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок для будівництва гаражів на площі Шандора Петефі, перед будинком побуту.

Разом з тим, Ужгородській  міськрайонний суд у цивільних справах за №№ 308/6566/15-ц, 308/6563/15-ц та 308/10835/17 прийняв рішення про визнання протиправними і скасування рішень міськради про надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення цих земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів з подальшою передачею їх у власність вказаним вище громадянам. Дані рішення набрали законної сили.

Відтак міськрада не має правових підстав відчужувати ці земельні ділянки, оскільки судом встановлено невідповідність намірів їх відведення чинному законодавству, зокрема генплану міста та їх функціональному призначенню.

Враховуючи зазначене, громадськість Ужгорода вимагає від міського голови Богдана Андріїва виключити з порядку денного (зняти з розгляду) пленарного засідання чергової ІV сесії Ужгородської міської ради пункти 1.31, 1.32. та 1.33 проєкту рішення №151  «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність» (для будівництва індивідуальних гаражів громадянам Готрі Тетяні Федорівні, Белі Антону Миколайовичу та Роман Аллі Михайлівні).

Також представники громадськості просять підготувати на наступне пленарне засідання належно обґрунтовані судовими рішеннями у цивільних справах проєкти рішення міської ради по земельним ділянкам (кадастрові номери 2110100000:01:001:0273, 2110100000:01:001:0274 та 2110100000:01:001:0275) із формулюванням про відмову у затвердженні проєктів землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок. Це в свою чергу зробить неможливим зловживання вказаними особами правом на подальше оскарження рішень ради як необґрунтованих.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, на цій же сесії через депутатську більшість намагаються корупційно "віджати" землі колишнього "Ужгородприладу".

Ужгородські депутати таки подарували колезі Волошину безкоштовну землю в центрі міста

24 березня 2021р.

Теги: Петефі, гаражі, Іван Волошин, Ужгородприлад

Коментарі

у Ужг МіськВиконком 08.04.2021 / 12:06:01
Ви Чули?-Гаражі(багато Їх-Огромна кількість)на вул.Добролюбова-НЕЗАКОНННІ-САМОВІЛЬНІ -без Дозвільних Документів..УБРАТИ-і СТРОЙТЕ Там Шось..Дома..Чи Садик,Школу-шо Людям треба..Ви шо не Знали про Це-ЦІ Гаражі??

Степан Крук Адміну 25.03.2021 / 08:15:50
Звичайно! Я лише хотів пояснити, чому так активізувалися ОПЗЖ та А.Погорєлов

Адмін 25.03.2021 / 08:09:12


З рекламними щитами Погорелова інформація про землю під "гаражі" Волошина на сайті Закарпаття онлайн жодним чином не пов'язана. За те, що відбувається в цьому контексті на інших ресурсах, редакція ЗО відповідальності не несе.


Степан Крук 25.03.2021 / 08:00:44
Ви так і не зрозуміли джерело нагнітання конфлікту! Поясню: на сесію виноситься питання про демонтаж 400 рекламних щитів, котрі належать фірмі "Бумеранг", тобто А.Погорєлову, представнику ОПЗЖ. Ці рекламні щити псують історичний облік Ужгорода. Нема сумнівів, що ця проблема буде усунена на наступній сесії і депутатська більшість проголосує за демонтаж. Щоб хоч якось помститися А. Погорєлов розкручує істерію (у тому числі і на ТБ) навколо продажі землі.На жаль, деякі активні громадяни неусвідомлено підтримують цю істерію в унісон із ОПЗЖ. А.Погорєлов без тих щитів, як кобель без яєць!

злий 25.03.2021 / 05:20:45
Якби не "шиза активістів", які витратили свій час і гроші, аби в суді заборонити цю аферу покидька і злодія Волошина, це місце вже також було би забудоване

злий 25.03.2021 / 05:18:08
Ага, і "шизою" активістів є дерибан землі заводу Модуль у цьому ж рішенні, правда?

У вас все шиза, коли активісти вам вкрасти не дадуть.

А афери Волошина, Андріїва і інших - то не шиза

Городянин 24.03.2021 / 21:08:29
Стаття є шизою пару вискочок-активістів, завданням яких є проведення дестабілізаціі в місті. Є адмінпослуги які обовязково мають закриватись сксією, дані питання ідуть відмовою!!!!

Циган 24.03.2021 / 20:14:29
На Добролюбова де в ряд гаражи стоять незаконно, знесіть їх і побудуйте будинок місце шикарне і до центру і до університету, за одною увовою якщо котельну прибрати і звести майданчики футбольний та баскетбольний і окремо спортивний та дитячий ! Місце шикарне просторне! Приведіть в порядок! На гаражі документів нема ніяких то самовільно облаштовані були!
А на петефі паркін відкритий в чотири поверха!

Іван 24.03.2021 / 18:35:11
Обісрався Волошин. Чортяка. Питання його не пройдуть.

Іван 24.03.2021 / 16:51:22
Там потрібна багатоповерхову парковку побудувати! Це обласний центер! Ту непотрібну будівлю знести і вилику 4 поверхову відкриту парковку побудувати! Вот що туди потрібно!

Василь 24.03.2021 / 13:13:22
Правий Карпатором в Ужгородi нема туалетiв,Рата продав туалет в центрi пiд Бари та Торговельнi центр.Туалети побудованi за грошi мiста.

Закарпаття 24.03.2021 / 12:43:28
У цього покидька моча в голові з дитинства. Доки ми будемо терпіти у нашому місті цього зайду-корупціонера?

Петро 24.03.2021 / 11:14:23
Їм що моча в голову стукнула?

Степан Крук 24.03.2021 / 10:57:16
Заспокойтеся! Няких гаражів там не буде!

карпатором 24.03.2021 / 10:20:18
За таке треба судити головного архітектра, міського голову, а раду розпустити. Гаражі на пішохіднвй зоні, а посрати нема де?!

точно 24.03.2021 / 10:13:46
А ви ще не зрозуміли, для чого шизопандемію? Ще по домах вас закриють, чекайте, і ласки ваші розносять, не матимете куди втікати, коли закатають в бетон кожен сантиметр.

слухач -глядач 24.03.2021 / 10:12:06
КОРОНУ,,ДО ПУТЯ" ВІДБУДУЙТЕ!!!

слухач -глядач 24.03.2021 / 10:06:58
ГАРАЖІ В ЦЕНТРІ МІСТА ??? Це щось страшне !!!!!! КОРОНУ ДО ПУЯ ВІДБУДУЙТЕ ,а не плодіть БАРДАК у центральній частині міста !!!

Дорн 24.03.2021 / 10:03:42
Там супер Макдональс може бути! Під‘iхав хавку отримав та поіхав!

Правда 24.03.2021 / 09:05:15
Корона, пл. Театральна, Україна - розруха! Так буде і з Петефі! Де з’являється цей покидьок волошин, там лише обман і шахрайство!

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини