В Ужгороді проходить акція "Волю Патріотам" (ФОТО)

Ужгородці зібралися на площі Театральній на Всеукраїнську акцію "Волю патріотам", аби висловитися проти політичних ув'язнень Андрія Антоненка "Ріфмайстра" та активіста Сергія Стерненка.

В Ужгороді проходить акція "Волю Патріотам" (ФОТО)

Акція "Волю патріотам" розпочалася о 12:00. Її організаторами виступили спільно Громадський конвент Закарпаття та ФРІ Ужгород.

Учасники акції долучилися до всеукраїнських протестів з тим, аби висловити категоричну незгоду й обурення політичним ув'язненням патріотів. 

Як відомо, Андрій Антоненко "Ріфмайстер" - музикант, військовослужбовець - уже понад рік перебуває в ув'язненні за звинуваченнями в убивстві журналіста Сергія Шеремета. При цьому, істотних доказів причетності Антоненка до вбивства журналіста слідчі так і не надали

Сергія Стерненка, колишнього очільника одеського "Правого сектора" ув'язнили на 7 років та 3 місяці за викрадення депутата, розбій та зберігання зброї. С. Стерненко називає справу політично вмотивованою, а вирок — необґрунтованим. Того ж вечора по країні відбулися акції проти ув’язнення активіста.

27 лютого 2021р.

Теги: воля, патріоти, акція, Стерненко

Коментарі

До закарпатця 2021-03-01 / 18:47:18


Я циганота в душі. Перебачте ня, люди (


закарпатець 2021-03-01 / 07:33:39
Злому. Ти правий на сто відсотків. За Стерненка хоч декілька десятків, а все таки вийшли в Ужгороді, а по Україні вийшли взагалі тисячі.
А чи вийшов хтось захистити канали медведчука? Де жопоблочна гвардія? Де мітинги, протести, при тому що грошей у жопоблоку неміряно можуть прикупити мітингарів.
Обіс...я і сидять собі тихенько симпатики кума пуйла, тихенько за бізнесок свій переживають усякі там чубірки, старі менти та люстровані прокурори.

1111 2021-02-28 / 13:59:57
Правильно каже Водило

злий 2021-02-28 / 11:00:13
Повилазила в коменти мертвечуківська небрязь ((

Правда 2021-02-28 / 09:28:20
Підтримую точку зору про суд: націоналіст ти, чи ненаціоналіст - не грає ролі. Якщо ти так очевидно порушуєш закони - будь-добрий в правовому форматі доводи свою невинуватість - аж до стадіі Європейського суду.

Водило 2021-02-27 / 21:38:19
Є суд. Який чи неякий , мені присудили і я сплачую Штрафи. Тому в суди,адвокатів наймайте,невинен то докажіть. Досить цирк на дроті показувати та сміха робити з Держави.

Микола 2021-02-27 / 16:43:01
Щось мало Стерненківців в Ужгороді?

Пак Іршава 2021-02-27 / 15:32:55
Вибачаюсь,опечатка.Гавела.

Пак Іршава 2021-02-27 / 15:30:39
Поки совкодрочери не вумруть,порядка в нас не буде,ми не Чехи,які повиганяли з посад комуняк і у нас нема Навела,на жаль,Тай народ ми привикший щоб нас нагенали кому не лінь,ми ж закарпатці!

ungvar 2021-02-27 / 15:22:45
Цікаво, чому ці 0,01% ужгородців не вимагає волю раніше судимому напарнику вбивці та активіста стерненка? Викрадали та катували людину разом, а волю лише одному? Марги, нє?

ГРУНЬ 2021-02-27 / 14:54:43
Нащадки ленінсько - сталінського інтернаціонал фашизму, який знищив десятки мільйонів невинних людей, не мають ні якого права судити патріотів України.

Фантом 2021-02-27 / 14:44:14
Який суд треба поважати????? Украынський?????? Суд в якому людина подає позов на мусорів за неправомірні дії, а суддя повертає назад без розгляду, тому що людтна недостатньо надала доказів своєї винуватості, це не опечатка а саме так "докази своєі винуватості". Петушня за бабки купляє посаду судді і роблять що хочуть. Яка може бути повага до таких судів та і до самоі держави :?????

Прокурор 2021-02-27 / 14:37:41
Вбивцям тюрми

Вік 2021-02-27 / 14:30:51
І для Бандери: сидіти мають татарови портнови олігархи і теперішні їх слуги- різного кольору, у тч у правоохоронних органах, але це напевно не тепер і у нашій країні

Вік 2021-02-27 / 14:27:06
Дивлячись на кількість присутніх на фото: тема патріотів нецікава закарпатцям! Напевно ми забули, що сьогодні система посадить ріффмайстра стерненка, а завтра прийде до інших- тих кому зараз не цікаво , але ніхто не допоможе . Відсидітися вдома невийде. Не думаєм

коментар 2021-02-27 / 14:09:59
З якого приводу такий кіпіш?

Бандера 2021-02-27 / 14:00:06
Згоден з протестуючими тільки в одному - Сергій - не основний злочинець в краіні: є Пастор, Юля, Порох та багато інших. Але, навчіться поважати Украінський суд - інакше у вас ніколи держава не відбудеться і ви рушите і так слабкі інституційні основи держави. А бандерівці завжди боролися за те, щоб украінська держава відбулася і стала сильною. Нічого особистого - тільки обєктивні юридичні факти суд брав до уваги. Стерненка можна було ще посадити і за онлайн-вбивство або як мінімум за очевидне онлайн-перевищення самооборони. Суд обрав мякші статті. Злочинець має сидіти і сидіти довго. Слава Украіні. Героям слава

НОВИНИ: Політика

10:24
/ 20
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 21
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 11
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 51
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 42
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 4
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34
/ 58
"Ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто
23:59
/ 6
Коли ж, нарешті, посадовці в Україні стануть українськими
22:27
/ 8
Зеленський звільнив голову Свалявської РДА Тарабія і призначив головою Рахівської РДА Небилу
17:41
/ 3
12 років в’язниці за Путіна
12:20
/ 9
У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки
14:18
/ 17
Єпископ Ніл вже називає МГКЄ "Церквою", а православний сепаратист Сидор агітує за її sui juris
19:56
/ 7
На проміжних виборах до ВР на Прикарпатті та Донеччині кандидати від Партії угорців України "технічно" набрали 35 голосів на двох
17:02
/ 11
Упійманим на хабарі головою ОТГ на Хустщині є представник ОПЗЖ Михайло Мушка з Керецьок
15:55
/ 21
Дорчі без маски: "скандальна" депутатка Берегівської ОТГ системно ігнорує обмеження карантину
12:14
/ 9
Зеленський призначив головою Мукачівської РДА Едгара Токаря
21:34
/ 3
У четвер в Ужгороді представлять нового прокурора міста
13:38