Рушник – вже настільки буденна річ у наших будинках, що важко навіть уявити собі, як можна без нього жити. Кожен із нас володіє не одним таким особистим предметом гігієни, також є вироби загального користування (наприклад, кухонні). У цій статті пропонуємо розібратися, які бувають типи рушників та в чому їх особливості.
Сучасні виробники пропонують великий асортимент текстильної продукції, тому треба не тільки вміти розбиратися в класифікації, але й ще правильно підбирати склад сировини. Найбільш гігієнічними волокнами вважаються бавовняні, бамбукові, лляні. Також можуть бути змішані варіації, що переважно покращує властивості виробу.
Придбати якісні товари можна в інтернет-магазині рушників та іншої домашньої текстильної продукції BEDROOM. В асортименті представлені вироби від кращих компаній: Irya, Lotus, Iris Home, Barine, Buldans, Penelope, Tac та ін. Товари не тільки якісні, але й мають помірну ціну. Тому придбання продукції буде дуже вигідним.
Найбільш поширена класифікація залежить від призначення виробів. Відштовхуючись від цього, усі рушники можна поділити на такі підвиди:
Усі ці рушники можна придбати в інтернет-магазині BEDROOM. Якщо знадобиться допомога, звертайтесь до менеджерів компанії.
Перш за все треба ознайомитися зі складом сировини. Переважно для рушників використовують натуральні компоненти, які не спричиняють шкоди шкірі. Зверніть увагу на рівномірність фарбування. Якщо є навіть малопомітні розводи або основа світліша за ворс, то це означає, що в матеріалі багато синтетики, отже, рушник не має достатнього показника гігроскопічності. Також якісні вироби не повинні осипатися. Після витирання всі ворсинки мають залишатися на місці.
Чим вища щільність тканини, тим якісніше рушник буде вбирати воду. Оптимальні показники – від 500 до 650 г/кв. м, для банних – до 750 г/кв. м. Довжина ворсу буває від 3,5 до 8 мм. Оптимальний варіант – 5 мм.