Супермаркет "Велика Кишеня" в Ужгороді перетвориться в гіпермаркет

Формат магазину "Велика кишеня" в Ужгороді в день незалежності буде змінений на гіпермаркет.
Торгова площа супермаркету "Велика Кишеня" в Ужгороді подвоїться - з 1640 до 3290 кв.м. Асортимент товарів також збільшиться удвічі - майже до 40 тис. найменувань.

У 2 рази більше за площею стануть відділи свіжого м’яса і овочів, в 4 рази збільшиться асортимент рибного відділу. Почнуть працювати пекарня і кондитерський цех, поповниться асортимент кулінарного відділу. Також в оновленому гіпермаркеті з’являться нові відділи: книг, газет і журналів, аудіо- і відеопродукції, автотоварів, будівельних товарів, текстилю та одягу.

"Відкриття гіпермаркетів і торгових центрів, в порівнянні з супермаркетами, сьогодні для компанії є пріоритетним - говорить Олександр Прядухін, операційний директор ТОВ "Квіза-трейд". - Гіпермаркети набирають популярність в Україні завдяки широкому асортименту продовольчих і непродовольчих товарів в одному форматі. У свою чергу, прихід на український роздрібний ринок магазинів формату "гіпермаркет" і "торговий центр" сприяє поповненню місцевих бюджетів, появі великої кількості нових робочих місць, поліпшенню інфраструктури областей, нарощуванню виробниками оборотів і економії покупців на конкурентних цінах".

Нагадаємо, гіпермаркет в Ужгороді є 4-м по рахунку в мережі "Велика Кишеня". 3 гіпермаркети вже працюють в Івано-Франківську, Полтаві і Миколаєві.

"Велика кишеня" - одна з найбільших національних мереж роздрібної торгівлі в Україні, розвиток якої почався в квітні 2000 року з відкриття першого супермаркету в Києві на базі торгового оператора ТОВ "Квіза-трейд". Сьогодні мережа представлена в 11 містах України і налічує 29 магазинів (25 супермаркетів і 4 гіпермаркети, один з яких у складі однойменного ТЦ). Сукупні торгові площі мережі складають більше 65 тыс.кв.м. Оборот мережі за 6 місяців 2006 року склав більше 1 млрд.грн.

Агроогляд: овочі та фрукти
23 серпня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Економіка

10:53
За 12 місяців в Ужгороді ввели в експлуатацію квартир на 12% менше, ніж роком раніше
16:35
/ 1
АРМА вкотре виставило на продаж гірський курорт Каськіва у Пилипці і землю на Боржаві за 347 млн грн
14:27
/ 1
В Ужгороді відкрито перший ритейл-парк Trade Mall
14:14
/ 1
Корпоративні права ТОВ "Драгобрат" виставили на продаж за $2 млн 750 тис.
15:40
/ 1
Компанія Томаша Фіали побудує 68 МВт децентралізованої генерації на Закарпатті
11:30
Компанія "Катіон Інвест" відновила видобуток кам'яної солі на Закарпатті
12:59
У Мукачеві пройде Всеукраїнський форум виноробів
16:25
/ 6
Два ресторани McDonald's на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
09:49
Компанія Ахметова виграла аукціон на користування ділянкою глини Ірлявська на Закарпатті
13:08
У конкурсі на управління ключовим логістичним хабом Закарпаття перемогли компанії, засновані лише кілька днів тому
10:08
/ 4
АРМА вчетверте не змогло продати 460 га "землі Каськіва" на полонині Боржава, але на днях спробує знов
15:14
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині на 18 га побудують СЕС на 22 МВт із акумулятором для зберігання енергії
05:20
/ 1
АРМА оголосило конкурс на управління арештованими активами "російського" "Терміналу Карпати" на Закарпатті
14:20
Євроколію Чоп-Ужгород планують запустити вже в липні
21:06
На Закарпатті виставили на аукціони понад 250 земельних ділянок
03:37
/ 5
Голова енергокомітету ВР Герус: В Україні формується новий промисловий регіон – Закарпаття
00:12
/ 1
Німецька HHLA придбала контрольний пакет мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті
16:10
/ 4
Упродовж трьох років в Ужгороді планують відкрити три ТРЦ
13:30
За податковий борг близько 1,5 млн грн суд на Закарпатті тимчасово обмежив підприємця у праві виїзду за межі України
15:49
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті є Поляна, Ужгород, Косонь та Ясiня
17:29
/ 1
На Закарпатті у березні 2025-го в порівнянні з груднем 2024-го ціни на продукти та напої зросли на 4%
17:02
/ 4
На Закарпатті запускають виробництво крафтового сидру під "тамплієрським" брендом Monbar
11:32
У першому кварталі найбільше товарів імпортовано з Чехії, а експортовано – до Німеччини – Закарпатська митниця
15:16
/ 1
Власники з угорщини та Індії продають збанкрутілий Берегівський консервний завод за $6,4 млн
19:04
/ 2
Активне будівництво сонячних електростанцій розбалансувало енергосистему України
» Всі новини