Регулятор планує знизити тарифи на розподіл газу для "Закарпатгазу"

Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики і компослуг (НКРЕКП) планує 19 січня схвалити рішення про зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Регулятор планує знизити тарифи на розподіл газу для "Закарпатгазу"

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на відповідний проєкт постанови про перегляд тарифів.

Йдеться, зокрема, про перегляд тарифів "Лубнигазу", "Гадячгазу", "Закарпатгазу" та ще 11 компаній - розгляд проєкту запланований на 19 січня.

"Згідно з обґрунтуванням до проєкту постанови, таке рішення комісія має намір прийняти, враховуючи численні звернення громадян, з метою недопущення соціальної напруги серед населення та додаткового захисту споживачів природного газу", - йдеться у повідомленні.

Якщо проєкт постанови затвердять, найбільше тарифи на 2021 рік знизяться для ТОВ "Газовик" - майже на 30%, для АТ "Лубнигаз" - на 27%, найменше - для ПАТ "Гадячгаз" - на 3,5%.

Загалом, як і анонсував прем'єр Денис Шмигаль, тарифи на розподіл газу на 2021 рік планують затвердити на рівні не вище 1,79 грн/куб. м.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів встановив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 гривні за кубічний метр.

Для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії так само встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Також міністри встановили граничний тариф на розподіл газу – він не перевищуватиме 1,79 грн за кубометр.

Міністр фінансів Сергій Марченко розповів, що у Міжнародному валютному фонді занепокоєні можливим державним регулюванням цін на газ в Україні, адже це може призвести до порушення взятих в рамках Меморандуму зобов’язань.

Раніше уряд провів зустріч з Міжнародним валютним фондом, прем’єр заявив про необхідність пошуку компромісу щодо тарифів на газ.

19 січня 2021р.

Теги: тариф, розподіл, Закарпатгаз

Коментарі

Коментар 19.01.2021 / 12:04:13
Треба відмінити, а не знизити! А Закарпатгаз націоналізувати!!!

НОВИНИ: Соціо

17:54
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
» Всі новини