У прокуратурі газовидобувні роботи у Буковці на Воловеччині вважають незаконними і подали позов до суду

Закарпатська обласна прокуратура звернулася із позовною заявою до Господарського суду Закарпатської області через виявлені порушення законодавства при здійсненні геологорозвідувальних робіт у с. Буковець на Воловеччині.

У прокуратурі газовидобувні роботи у Буковці на Воловеччині вважають незаконними і подали позов до суду

Позов заявлено в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області до акціонерного товариства «Укргазвидобування» та Жденіївської селищної ради.

Прокурори наполягають на визнанні незаконним та скасуванні рішення Буковецької сільської ради та визнанні недійсною угоди щодо проведення вищевказаних робіт.

Встановлено, що Буковецькою сільською радою Воловецького району, правонаступником якої є Жденіївська селищна рада, всупереч вимогам цивільного та земельного законодавства та без наявності достатніх на те повноважень, погоджено проведення геологорозвідувальних робіт і буріння свердловини №1 Жденіївської площі та надано в тимчасове користування земельну ділянку площею 3,20 га за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) за межами с. Буковець.

При цьому орган місцевого самоврядування здійснив це без формування землі, тобто без визначення цієї ділянки як об'єкта цивільних прав, що передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Раніше мешканці Буковця звернулися до голови ОДА із проханням зупинити незаконні роботи з видобутку газу під гірським хребтом.

16 січня 2021р.

Теги: роботи, позов, видобуток, Буковець

Коментарі

закарпатець 17.01.2021 / 09:35:52
Можна собі уявити хто стоїть за тими газовщиками. Тоді і буде відповідь, на що прокуратура валовшна. А газ у нас в одних руках, у тих у кого газодобувні вишки по Україні.

Нік 16.01.2021 / 23:34:15
Дааа перевелись в прокуратурі цивілісти, якщо завідомо неправильно визначили позивача у справі. Чи може так треба було?

злий 16.01.2021 / 21:48:38
Чекають-нечекають, хоч так. Бо всім було зрозуміло, що то незаконні роботи, але закон в Україні захищати нікому

Іван 16.01.2021 / 16:46:12
Чекають прокурори гроші то бізнес у них такий.

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 1
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
» Всі новини