Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася

Не вистачило кворуму

Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася

Із 42 депутатів на сесію Мукачівської районної ради прийшли 18. Через це засідання не відбулося. Наразі у Мукачівській райраді ще не обрали голову.

Також депутати не передали на баланс територіальних громад заклади, які раніше фінансували з районного бюджету, як це передбачено законом №1009. З нового року їх мали б фінансувати з бюджету громад.

За словами політолога Святослава Бабілі, перша проблема, з якою зіткнуться, це фінансування закладів у населених пунктах, які зараз увійшли до нових об'єднаних громад. "Вони наразі ще числяться на балансі старих районних рад, і їх не передали на баланс територіальних громад. Таким чином територіальні громади не зможуть виділяти кошти на фінансування цих закладів. Крім того, наразі підвішене питання бюджету", — повідомив Святослав Бабіля.

Протистояння в Мукачівській районній раді пов'язане з тим, що голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров намагається силою протиснути на посаду голови райради екснардепа від Партії регіонів Михайла Ланя (кримінальне псевдо "Блюк"). У такий спосіб він намагається виконати домовленості, внаслідок яких фракція підконтрольної М.Ланю облорганізації політичної партії "Батьківщина" підтримала самого О.Петрова на посаду голови Закарпатської облради.

Для цього О.Петров особисто навідався на сесію райради.

 

31 грудня 2020р.

Теги: Мукачево, райрада, Ланьо, Блюк

Коментарі

Ужгородець до Угророс 2021-01-07 / 12:10:23
Туй му вшитко благує .... толька мьєсних слішком многа!

Угророс 2021-01-07 / 10:20:19
Сись авош Петров туй нам читаво наґаздує, а дале годен галадити! А водь ся зостане, бо туй му вшитко благує.

Верховинцю 2021-01-05 / 00:59:52
Розлабся гукане.
В нас багато є кому торгувати наркотою і є кому конролювати потоки.
Блюк вже на дочасному отдиху .
Бабла в нього є доста мож уже і неробити нич , на дві жизні хватить.

злий 2021-01-03 / 15:28:37
Може й займе: бабла, "заробленого" на наркотиках, на вбиванні наших дітей, має доста, а екс-есбеушник Петров силою "переконає" тих, кого не вдалося купити за наркодолари.

Питання, який авторитет буде мати така "влада" і як довго вона протримається

Верховинець 2021-01-03 / 13:20:09
Я думаю що Ланьо займе посаду голови ради.,достойна кандидатура на таку роботу для р-н і жителів рн, совісний і порядочний чоловік, а завесники які пишуть всяку чуш, які в свому житті псячу будку непобудували для себе, тільки вміють гадості писати,коли був Ланьо депутатом ВР весь спорт підняв в області із нуля, і всім допомагав,хто звертався нівчому нікому невідмовляв,відповідальний порядний кандидат на голову ради,я із другого рн, но за М. Ланю двома руками голосую, і мазаль тов !

Вуву 2021-01-02 / 09:36:41
Точно.
У Ілдийі Ороски забули провести обшуки .
Іппен у нєйі би знайшли іще одну карту орсаги і $ і € і даже пару сотень гривнів але майбільше форінтів.
Правда она депутатствує в ОДА , но вто уже мєлкі нюанси.

Ужгородець 2021-01-01 / 21:42:55
А чому развьєдчік особисто навідався?
Чому поміняв тактику?
Звісно що так не спрацює. Хто його боїться?
Потрібно було по старому і перевіреному сценарію .... надіслати СеБеУ ... провести обшуки у потрібних депутатів ... що-небудь у них там знайти (якісь там буклетики або старі історичні карти ... для більшої наглядності пару тисяч гривень чи пару сот доллярів і якій там годинник чи спотивний кубок). Все це показати журналістам і звинуватити їх у зраді та роботі на Алькаїду, ФСБ чи ту ж таки Хунію.
І все .... все ніштяк!
Депутати в бігах , а Блюк у кріслі голови райради.

Новий рік 2021-01-01 / 15:19:33
Таке враження,що Петров виконуе особисту функцію когось з наближених до Зе функціонерів. Але моя думка,що це повязано з нацменшинами . Приклад угорці ! Далі ще буде інше. Але Закарпатці як об'едналися у виборі так і роз'еднаються.Батьківщина заради своїх інтересів здала опозиційну коаліцію. ?????????? З Новим Роком земляки !!!!!!

Челядь 2021-01-01 / 11:28:14
Ганьба ПЕТ рову!

Wv T4 2021-01-01 / 09:56:33


До адмін Олексій Петров не голова Ода

Так, безумовно, дякуємо. Виправили. Адмін


До нижніх 2020-12-31 / 18:07:02
Що самоє печальноє в сих горе генералах і бандітах, що совісті нуль, вона іх не гризе за простий народ, його рівень життя і всі вони уходять в так зване небуття як мінімум, ДОЛАРОВИМИ МІЛЬЙОНЕРАМИ при пенсіях в 50 євро на місяць в наівного електорату, уви.
Вся надія хіба що на божий суд...

Федорович 2020-12-31 / 17:52:53
Ну на яух? На яух йому ця посада??? На яух Петрову і Києву просувати саме цю кандидатуру? Це як регіонали Федоровича двічі не судимого в Президенти відрядили.... при альтернативі вибору з більш адекватних кандидатів з своєї партії... фінал знаємо.

Угророс 2020-12-31 / 16:17:57
До Сорри
Як показала реальність,то перехід Москаля у політичне небуття розтягнувся у часі на весь період президентства "човкаладового" Порошенка, тобто, 5(!) років; є припущення, що нерідне для нього Закарпаття пан генерал покинув цілком задоволеним у матеріальному плані. Якщо теперішній "обранець" закарпатського люду пройде свою каденцію аналогічним шляхом, то евентуальне політичне небуття не стане для нього життєвою трагедією. Поживемо - побачимо...

сорри 2020-12-31 / 15:07:15
Оскільки Петров діє тими самими методами, що і Москаль, його чекає та сама політична доля, що й Москаля.
Я про Закарпаття.
От тільки у Москаля запас довіри на старті був дуже великим, тому і перехід у політичне небуття (а точніше - від шаленої любові до шаленої ненависті) проходив трохи довше.
Петров же крокує у своє власне небуття пришвидшеними темпами.
Як собі челядник постелив, так і виспиться.

Вуву 2020-12-31 / 14:40:50
Я вас зрозумів . Поясню.
Інформація про те що Петров просуває Блюка зявилась пізніше , я цього незнав.
А попередній комент це є моя думка і від свойіх слів не відмовляюсь. Просто була надія на те , кажу по правді , що Петров не буде шашкатись з бандюками хочаб тому що
1. Він есбеушник.
2. Заняв високу посаду в обларі
3. Що людина думає про свою репутацію
4. Дійсно буде щось робити щоб в області стало краще жити для простих мешканців.
5. Гідно представлятиме область перед різними делегаціями в.т.ч.с. і міжнародними.
Але я помилився в свойіх перебаченнях.
Тому питання чи мав я право на такий гріх "що написав" як і на те що мені знімати залишаю вам , на ваш розсуд.

Угророс 2020-12-31 / 14:14:15
До Вуву! Як гласить одна мудрість: або хрестик зніми, або трусм одягни! (Це про різнополярність в коментарах).
Вуву 2020-12-30 / 08:06:36
Ви якось так примітивно чи плоско сприймаєте Генерала Петрова.
Надзавдання було в нього сісти в крісло . От він і в ньому.
А далі ... тільки він знає що і хто такі для нього Поляк , Лунченко , Петьовка і Блюк
В політиці друзів нема.
Є політична ситуація , яка інколи дуже змінюється на всі
180% інакше Петров не був би Генералом .
І ніяких обіцянок цяцянок зроблено не було , що цілком логічно , бо в них вже ніхто не вірить .
Та й і так а разі чого буде не ... "я вам нічєво не должен"
А ... " я вам нічого не обіуяв".

правда 2020-12-31 / 11:20:44
Уже один генерал лисий Москаль робив коаліцію з бандітами в обл раді, а цей генерал ще похлєщє, сам ходить іх розтавляє по кріслам. Злодійська і бандітська держава, треба чухати, особенно молоді, а такі надіі були .....

Вуву 2020-12-31 / 06:44:54
Ну він може і навідатись особисто . Може , бо головує в обладі.
Але і вепутати теж можуть не проголосувати за "Блюка".
Мають на це право.
А те що він пхає Ланья , це вже поганий сигнал , дурна слава тінню впаде і на Петрова і на його команду підтримки. Виглядає як зашквар.

Ой-ой-ой 2020-12-31 / 06:40:16
Павуки гризуться в банці.

НОВИНИ: Політика

02:00
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 6
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 53
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
06:34
/ 4
Анатолій Полосков приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
15:04
/ 19
Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова
12:43
/ 8
Богдан Андріїв склав присягу як мер Ужгорода, секретарем міськради обрано Андрія Рибу
17:18
/ 27
Петров запропонував на посади заступників голови Закарпатської облради Мана і Шекету
» Всі новини