Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, Закарпатський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду про накладення арешту на майно, вилучене під час обшуку у Василя Брензовича.

Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича

Вивчивши матеріали провадження та заслухавши його учасників, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційну скаргу прокурора слід задовольнити, а ухвалу слідчого судді від 11 грудня 2020 року частково скасувати.

З урахуванням того, що відповідне майно є речовими доказами у кримінальному провадженні, а також для встановлення всіх обставин вчиненого злочину, своїм рішенням апеляційний суд наклав арешт на майно. Отже, клопотання слідчого задоволено повністю, повідомляє пресслужба Закарпатського апеляційного суду.

28 грудня 2020р.

Теги: майно, арешт, Брензович

Коментарі

Ede 29.12.2020 / 15:19:03
Тепер вони можуть повісити карту Великої Угорщини у своєму власному офісі.

Микола 29.12.2020 / 14:29:52
так і треба, сєпарам

Віктір Федаравіч 29.12.2020 / 11:02:57
Цікава чаму аріштувалі папєри і наутбукі ....
Наверна неможуть перевесті шо там написана с мадярскай на нашу рідную мову.... бєдніє наші правахранітєлніє органі.. гугал транслейт ім в дапамогу

Вуву 29.12.2020 / 07:30:30
Та до задниці йім ті паспорти , якщо вони всі тут і живуть і рвуть і жирують.
А пойіде він в хунію , і шо ?
І хто він там такий ?
Ті паспорти потрібні були більше всіх тим закарпатцям шо знають досконало мову щоб можна було йіздити по ЄС і там влаштуватися на роботу серйозно а не на 6 місяців.
Але як завжди , виникли несподівані і серйозні нюанси з тими паспортами і тд.
Тому і дотепер люди паспорти мають а толку з того майже ніякого.
Той паспорт може і добре якщо ви з ним хочете вийіхати один раз і назавжди.
Ну а хто із закарпатців так хоче ?

Нiк 28.12.2020 / 21:36:03
Крiм суддiв там менти,прокурора,таможники, бiзнесюки, вiдомi доктора, професори i ......

Ужгородець 28.12.2020 / 18:04:22
можуть попрощатися закарпатські судді апеляційного суду зі своїм угорським громадянством . На днях який-сь «активіст» опублікує копіі угорських паспортів тих суддів які прийняли це рішення .

сорри 28.12.2020 / 17:14:40
Нічого не зрозуміло :(
А для чого треба було скасовувати ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду. Цією ухвалою що, майно поверталося Брензовичу?

НОВИНИ: Політика

23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
» Всі новини