Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу" (ФОТО)

У п'ятницю, 18 грудня, відбулося друге засідання першої сесії Тячівської районної ради. Присутніми були 40 із 42 -ох депутатів.

Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу" (ФОТО)

Основне питання порядку денного - обрання керівного складу.

На посаду голови було запропоновано одну кандидатуру -  Берінде Юрія Юрійовича (партія "Рідне Закарпаття"), якого за результатами таємного голосування обрали більшістю голосів - 32. 

Новообраний голова - мешканець села Біла Церква Рахівського району, яке в процесі децентралізації увійшло до складу Солотвинської ОТГ Тячівського району, працював на посаді голови сільради декілька каденцій поспіль. 

Юрій Берінде склав присягу і закликав депутатів до плідної праці у вирішенні актуальних питань району.

Також окремим рішенням депутати внесли зміни у структуру ради і обрали двох заступників. Ними стали - Буга Дмитро (партія "Європейська Солідарність") та Вурста Михайло (партія "Слуга Народу").

Також на сесії розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

19 грудня 2020р.

Теги: Тячів, райрада, Берінде

Коментарі

Мараморошанин 20.12.2020 / 11:47:31
Felicitări pentru alegere, domnule președinte!
Komsomol-ul lui Lenin nu va da greș!
Вітаємо з обранням, пане голово!
Лєнінський комсомол не підведе!
Gratulálok a megválasztásához, elnök úr!
A Lenini komszomol nem fog megbukni!

Мараморошанин 19.12.2020 / 12:44:08


Коментар іноземною мовою видалено. За бажання, дублюйте українською. Адмін


Крук 19.12.2020 / 08:53:51
Ви тIльки поливIться на обличчя цих депутатIв !!!!! Це просто, якась «хата»!!!!!

НОВИНИ: Політика

23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
10:44
/ 1
На Закарпатті рятувальники прибрали 22 дерева, що впали внаслідок вечірнього буревію Фото новина
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
01:24
/ 10
У понеділок суддя Бисага розгляне апеляційну скаргу "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича щодо відсторонення
23:04
/ 6
Сидор під вирок "захворів" і робить на цьому "бізнес"
00:38
/ 1
Прокуратура оскаржила рішення Ужгородського міськрайсуду щодо м'якого запобіжного заходу затриманому на хабарі голові Жденіївської селищної ради Култану
21:48
/ 14
Начальниця Держгеокадастру Закарпаття отримала у подарунок ще 800 тис. грн
14:51
/ 2
Депутата селищної ради на Берегівщині викрили на кремлівській пропаганді Фото новина
17:08
/ 9
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 8
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
/ 5
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
» Всі новини