Ужгородська місцева прокуратура готує скасування розшуку одіозного ексдепутата Волошина

Депутат Ужгородської міської ради попереднього скликання Іван Волошин, що вже півтора року переховується від правосуддя за межами України, перебуваючи в міжнародному розшуку, може незабаром повернутися в Україну.

Ужгородська місцева прокуратура готує скасування розшуку одіозного ексдепутата Волошина

На розгляді судді Ужгородського міськрайонного суду Констанції Бенци перебуває клопотання Ужгородської місцевої прокуратури про зміну запобіжного заходу  І.Волошину з тримання під вартою на особисте зобов’язання. Скасування тримання під вартою автоматично тягне собою і деактивацію міжнародного розшуку. 

Дане подання прокурорів стало можливим завдяки зміні кваліфікації діяння з ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї), покарання за яке передбачає до 7 років реального ув’язнення, на  ч.2 ст. 122 КК України (легкі тілесні ушкодження), що не тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі.

Щоби здійснити перекваліфікацію, прокурори домоглися передачі матеріалів провадження для проведення розслідування зі столиці  до Ужгорода.

Курували цей процес особисто Ужгородський місцевий прокурор Дмитро Кириленко та  процесуальний керівник Олександр Трофименков за мовчазної згоди нового прокурора області Дмитра Казака.

Для зміни кваліфікації діяння посадовцям прокуратури довелось піти на грубе порушення законодавства і не помітити порушення громадського порядку в діях І.Волошина, який 2016 року влаштував стрілянину по людях у публічному місці. Нагадаємо, що тоді ним у складі групи осіб на території готелю «Корона» було умисно заподіяно тілесні ушкодження та відкрито прицільну стрільбу по депутату Ужгородської міської ради VII скликання Р.Богуславському та його помічнику Є.Рахімову, які намагалися перешкодити руйнуванню історико-архітектурної пам’ятки місцевого значення.

У подальшому, за вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження і навіть винесено справедливе рішення - Івану Волошину було оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України, та надано дозвіл на його затримання. Варто зазначити, що для досягнення такого результату справу довелося витребувати до Головного слідчого управління Нацполіції, оскільки на Закарпатті об'єктивно розслідувати справу відносно одіозного ексдепутата ніхто не хотів.

Утім, опинитися за ґратами І.Волошину не довелося: за наявним у нього угорським паспортом він покинув територію країни і вже близько півтора року переховується від органів досудового розслідування, перебуваючи в міжнародному розшуку.

Півроку тому кримінальне провадження за фактом стрілянини в готелі «Корона» в 2016 році вже передавали для розслідування до Ужгородської місцевої прокуратури, але тоді потерпілим вдалося відбити справу і повернути її до Києва. Проте нещодавно справу знову тихо передали до Ужгорода, де керівник місцевої прокуратури і  його підлеглі отримали повний контроль над її розслідуванням.

З Дмитром Кириленком І.Волошина пов'язують тривалі особисті та робочі стосунки. За інформацією Закарпаття онлайн з джерел у правоохоронних органах, саме керівник місцевої прокуратури відстоював інтереси І.Волошина під час розслідування численних кримінальних справ навколо "Корони", "Апріорі", "Червеної Ружі", "Унгварського" та "України".

Зробити черговий "подарунок" давньому знайомому, відомому багатьма кримінальними оборудками, Д.Кириленко вирішив під завісу терміну свого перебування на посаді керівника Ужгородської місцевої прокуратури.

Попередньо слухання по зміні запобіжного заходу має відбутися в п'ятницю. У разі задоволення клопотання І.Волошин зможе вже до Нового року повернутися до Ужгорода.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 11 квітня Волошин в'їхав з Угорщини на Закарпаття, тимчасово "порішавши" питання через "європейського" Катеринчука.

Згодом Волошин потрапив у т ТОП-10 виявлених ознак антикорупційного законодавства від НАЗК.

17 грудня 2020р.

Теги: Волошин, розшук, Кириленко

Коментарі

До Яніни 2020-12-19 / 00:38:00
Все не зовсім так. Абсолютно всі і прокурори ч судді, боялися цю справу розглядати. Спочатку вона літала по кругу місцева-обласна-генеральна-місцева і знову спочатку.бо цей злодій був депутатом і ніякий кириенко чи йому подібні не мали права займатися справою. Обласники баялися приймати якісь рішення от і чекали нового прокурора, він не месний, що йому боятися..а той теж щоб не псувати репутацію сказав, а "давайтє падаждьом когда валошин не будет дєпутатом и паставим задачу городской пракуратурє всьо падпісать. Чего ж нам себя подставлять!".. так і перевели стрілки на Саню (порядочний хлопець), який вобще ні при чому, як і кириленко. Не там шукаєте винного хлопці:Рома і Женя. Скоро і ваша справа піде вход.готуйтеся.

1234 2020-12-18 / 23:16:46
Это незаконные действия следствия и прокуратуры. Как они могут без человека рассматривать такие ходатайства. УПК не предусматривает такое. Измененное подозрение кому вручат. Нет человека и нет проблем.

не провокуйте 2020-12-18 / 20:38:40
дешево і навряд правда

Яніна 2020-12-18 / 20:01:55
Ситація була така. Суддя апеляційного Фозакош взяла 4000$ за послуги, що все буде "нормально". 2000$ хабаря дала голові міськрайонного суду Данку. Той з 2000$ дав 1000 $ судді Бенці. По прокуратурі все вирішувалось через колишнього голову міської прокуратури - Кириленка. Йому дали 500 $. Він відповідно надав проц.проку Трофіменкову обіцянку просто в лікеро-водочному еквіваленті. Прикривав всю оборутку прокурор обл.прокуратури Андрій Малинич. Він в давніх корупційних відносинах з Волошиним

Свідок 2020-12-18 / 18:18:33


Кремлівську мантру про "поглинання Росією України" туліть де-інде. Коментар видалено. Адмін


Дмитро Ігорович, но, файно ужгородців підставили 2020-12-18 / 00:06:24
Як так, нашого давнього хероя, лучківчанина, що нищить Ужгород і чмирить ужгородців, який ледве навчився писати, почав латинську абетку в англійській транскрипції вивчати, а Ви його назад в Унгвар?! Та най трохи по світу погарує, даяку "користь" мадярам може принесе, учинить. Так як уміє, і на що вчився. Вчився?! То я обмовилась.
Віват людській убогості в славній прокурватурі! Заробітчани ви наші, торгаші індульгенціями, совістю, кров'ю. Нею і закінчите. То вам Іван 1000 процентів пообіцяє і учинит

Вік 2020-12-17 / 23:45:55
Волошин був депутатом міськради, тому підозру мав змінити лиш прокурор області Казак або виконувач обов’язків. Отже, таке рішення не приймав процесуальний керівник місцевої прокуратури. Тому тут питання однозначно до Казака Д. А чому він так зробив, можливо тому ж чому жив в готель ,,Унгварський,,. Думай Те

До гемороя 2020-12-17 / 19:45:58
А до чого тут влада? Чому ви з усього політику робите? Стаття отстой, тому що й так було понятно: все куплено причому в генпрокуратурі, раз аж звідти сюди справу спихнули..знайшли крайніх, як завжди..можнамподумати що ці месні прокуроришки такі всесильні без обласних??? Ні фіга..

Йонаш 2020-12-17 / 12:45:55
Та пофіг, хай вертається, найшли самого опасного, треба Корону достроїти, і за двіж із рейдерством мають відповісти. С то деякі думають, шо забулося... А нє, за всьо треба платити:)

Геморой на вулканi 2020-12-17 / 10:47:58
Я хоть на вулканi але таку фiгню не витримаю! ЯК ТАК? А влада де?

Віталій Грегор 2020-12-17 / 10:47:31
А що ви хотіли якщо лобіює інтереси Волошина через обласну прокуратуру його давній бізнес-партнер прокурор Малинич, який сумнівним шляхом пройшов переатестацію і втерся в довіру Казаку

Великі і НеВеликі Лучки. 2020-12-17 / 09:50:07
Чекаємо з нетерпіння на повернення у рідні тенета нашого Великого європейця з досвідом, очільника самої європейської партії на закарпатті та просто прекрасного Закарпатця, який походить з наших рідних Лучок.
Чекаємо на тебе твої Лучківяни.

Іван 2020-12-17 / 09:17:13
Голова КМКС в миротворць внеснли, а ця чмирота злочинна, воровська повиртається! Вот вам і ненька, цікаво шо він такого наобіцяв? Вбивати буте, красти буде, чи шо він буде кому робити?
Поряд тільки в тому випадку буде коли забар стане державною зрадою і будуть руки рубати! Коли майно будуть від усієї сімї комфісковувати!

2021 2020-12-17 / 09:04:43
Будулай дуже-дуже хоче додому

Читач 2020-12-17 / 08:46:00
Гроші вирішують усе! Це нерушима аксіома!!!

Степан Крук 2020-12-17 / 08:17:52
А його хтось шукав???

подумаєш пульнув 2020-12-17 / 07:42:04
Мери ужгорода і мукачева крадуть мільйони на ремонтах доріг, будівнитцві цнапів, реконструкції парків,продажі комунального майна,закупівлях в лікарні, школи, садочки

Вуву 2020-12-17 / 07:37:53
Кримінальними справами перекидаються і торгують мало не у відкриту.
А все тому що генпрокурорша блокує всі кримінальні справи які можуть зачепити інтереси преЗєдента і йійі саму.
А решта просто бізнес і нічого більше як бізнес.
Звісно за бабло.

Прикиньте 2020-12-17 / 07:33:13
Прикиньте все робиться з згоди сбуушного ОДА,НАБУ,прокуратуры, ДБР,i пожарникiв!!!!!

дідо 2020-12-17 / 06:46:03
то тот, на кого щадей корону переписав? Добрі що мудрі ужгородці не обрали злодія щадея мером

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності