СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом державної зради у зв'язку з виконанням гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської об'єднаної територіальної громади в Закарпатській області.

СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами 
Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит Українських Новин.

"Обставини дій депутатів Сюртовской сільській об'єднаної територіальної громади в Закарпатській області досліджуються в кримінальному провадженні за частиною 2 статті 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), частини 1 статті 111 (держзрада) і частини 3 статті 358 (підробка документів)", - сказано у відповіді.

Інші дані відносяться до таємниці досудового розслідування, зокрема, інформація про те, чи допитували депутатів тергромади.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає неприпустимим виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської тергромади Закарпатській області під час складання присяги.

СБУ розпочала перевірку інформації про можливі протиправні дії депутатів Сюртівської тергромади через виконання гімну Угорщини.

 

14 грудня 2020р.

Теги: гімн, Сюрте, ОТГ

Коментарі

X-man two 2020-12-15 / 16:59:03
ганьба !

X-man two 2020-12-15 / 13:13:59


У антимайданівській риториці вправляйтеся на інших ресурсах. Коментар видалено. Адмін


Х-man 2020-12-15 / 08:37:32
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/12/11/7117522/

Макс 2020-12-14 / 22:19:20
Еде якби співали гімн США то тихо би по йойкали Тай всьо язики у єнно місто

Угророс 2020-12-14 / 18:11:08
Так і напрошується végleges megoldás a magyar kérdésre!

Ede 2020-12-14 / 17:24:31
Для читача трохи інакше: що було би якщо офіційні депутати на офіційному своєму зібранні виконували бы гімн США? Або Італіі? Або Сіріі? Або Аргентіни? Або Японії?

Читач 2020-12-14 / 16:25:37
Ede та роксолан! Не плутайте чорне з білим та не пишіть повну дурницю! Вам пояснили, що виконували гімн чужої країни офіційні депутати на офіційному своєму зібранні! А ви все перекручуєте і коментуєте фігню! Будь-де в іншому місці співайте що бажаєте! А ваші мадяри перші мали і мають подвійне громадянство та паспорти іноземної держави Угорщина!

Ede 2020-12-14 / 15:29:35
Цікаво, а як поступиб би СБУ якщо вони заспівали би гімн США? Або Італіі? Або Сіріі? Або Аргентіни? Або Японії? Чи є такий закон, котрий всагалом забороняє співати гімни? Чи є закон, котрий забороняє співати ліше угорський гімн?

роксолан 2020-12-14 / 13:43:52
розкажіть се порошенкові, яйценюху, гонтарівій, теперішнім найманцям слугам олігархів. розкажіть їм як треба любити і шанувати нашу рідну країну.... хай би відріклися від своїх іноземних громадянств та іноземних грантів. хай би дійсно їх боліло за рідну країну.. а не за свої кишеньки та свої інтереси.

роксолан 2020-12-14 / 13:37:16
розкажіть се діду який народився при чехах, вчився при мадярах, працював по цілому сересер, і нарешті помре в нашій рідній Україні !

Підтримую До прихожан 2020-12-14 / 13:18:10
Повністю підтримую коментар "До прихожан"! Зовсім не уявляю, щоб на сесії місцевих депутатів Будапешта депутати співали гімн України чи Зімбабве!... Робилось це вже дуже давно по усьому Берегівському районі, тільки на це ніхто не реагував, а давно вже треба було! А прапори Угорщини і далі висять на сільрадах Берегівського району? Це найвищої степені наглість та неповага до держави, в якій ти проживаєш!!!

До прихожан 2020-12-14 / 11:28:35
1. Не простих людей, а громадян України, депутатів органу місцевого самоврядування України. Які мають дотримуватись та виконувати Конституцію і закони України, а не присягати на вірність іншій країні.
2. Співати гімн іншої країни в іноземному ДЕРЖАВНОМУ ОРГАНІ або ОРГАНІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ у СТАТУСІ посадової особи чи представники місцевого самоврядування іноземної країни заборонено у будь-якій країні. В статусі туриста чи простого громадянина іноземної країни співайте хоч всі гімни країн по черзі, до Вас не буде питань. Це Ваша особиста справа, як цивільної особи.

Андрій 2020-12-14 / 10:02:21
Посадити з конфіскацією а хто найголосніше співав то здати на органи...

Андрій 2020-12-14 / 10:00:31
Маразм якийсь,що зараз людей пересадять за спів?Держзрада? За це ?

777 2020-12-14 / 09:42:31
Виходить що наш український гімн неможна співати в жодній державі? Бо в іншій державі нас також можуть притягнути до відповідальності.

Прихожанам, які моляться 2020-12-14 / 09:39:02
Гімн у нинішньому світському значенні — це урочистий музичний твір на слова символічно-програмного змісту, який вживається здебільшого як СИМВОЛ ДЕРЖАВИ (нарівні з іншими атрибутами: ПРАПОРОМ, ГЕРБОМ тощо).

В законодавстві Угорщини цей текст закріплено, як ДЕРЖАВНИЙ ГІМН чи як урочиста молитва?

Просто так... 2020-12-14 / 09:32:13
В цій справі слідчому СБУ, доведеться встановити по відео, хто з присутніх, в масках СПІВАВ, гімн. З'ясувати хто з них депутат.
ЯК?

Степан 2020-12-14 / 08:44:41
босс ти клоун,чому за 30 років СБУшники були сліпі і глухі,гімн-молитва завжди виконувалася у всіх закладах держави і релігії,

босс 2020-12-14 / 08:29:48
Супер! Успіхів СБУшникам та обєктивності.

НОВИНИ: Політика

04:19
/ 1
Опубліковано відео жорстокого побиття в Парижі 15-річного уродженця Ужгорода
01:31
/ 8
Московське православ'я на Закарпатті втрачає монополію
05:17
/ 2
Полосков каже, що нарешті відбудеться сесія Мукачівської райради, де Петров не може "протиснути" "Блюка"
17:55
/ 5
Звільнений з посади голови Берегівської РДА Іштван Петрушка став заступником керівника ОДА
14:57
/ 4
Зеленський звільнив Петрушку з посади очільника Берегівської РДА
14:31
/ 9
Рішення місцевих рад щодо регіональних мов на Закарпатті скасовано — Кремінь
00:02
/ 12
Кому війна з Росією, а їм – премії від Росії
02:00
/ 2
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 8
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 54
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
/ 1
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
» Всі новини