У поліції розповіли про "травматичну" ДТП у Сваляві: Chevrolet виїхав на зустрічну і зіткнувся з BMW (ФОТО)

Вчора, 9 грудня, близько 20:30, до поліції Сваляви надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі двох автомобілів марки «Chevrolet» та «BMW».

У поліції розповіли про "травматичну" ДТП у Сваляві: Chevrolet виїхав на зустрічну і зіткнувся з BMW (ФОТО)

За викликом негайно прибули інспектори групи швидкого реагування та слідчо-оперативна група місцевої поліції. Правоохоронці встановили, що за кермом автомобіля  «Chevrolet» перебував 20-річний мешканець села Солочин, а автівкою «BMW» керувала 41-річна жителька села Поляна.

В ході проведення першочергових слідчих дій поліцейські попередньо з’ясували, що при в’їзді в Сваляву, зі сторони села Голубине, водій «Chevrolet» виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з автомобілем «BMW». 

Внаслідок аварії тілесні ушкодження отримав 20-річний водій автомобіля «Chevrolet». Його було госпіталізовано до медзакладу де йому надали необхідну допомогу. 

На місці події слідчі склали схему ДТП, опитали очевидців та відібрали сліди біологічного походження з подушок безпеки та керма обох автомобілів для проведення судових експертиз. Окрім цього, в обох кермувальників відібрали зразки крові для проведення аналізу на стан сп’яніння. 

Наразі за даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху. Транспортні засоби поміщено на спецмайданчик. У справі призначено низку експертиз для встановлення об’єктивних обставин аварії, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 9 грудня ввечері у Сваляві сталася автоаварія. За інформацією місцевих ЗМІ, за кермом однієї з автівок перебувала дружина колишнього голови села Голубине Михайла Капустея. Як стверджують медіа, жінка  була у стані алкогольного сп'яніння.

10 грудня 2020р.

Теги: зіткнення

Коментарі

Міша 10.12.2020 / 18:01:22
Ця тварь п'яна Капустей Оксана ніякого покарання не понесе, бо мусор начальник Свалявського відділу Тороні безплатно жие у її готелі, тому відразу сфальсифіковані всі дані по ДТП.

s;dvoj 10.12.2020 / 15:05:11
От експерти то якраз по слідах біологічного походження і визначать що винуватих немає...

Ужгород свідомий 10.12.2020 / 14:58:30
Ви там щось вживаєте чи курите? Що таке сліди біологічного походження? Може сперма? І наскільки це важливо для розслідувння справи, встановлення причин чи наслідків ДТП? Пишіть для людей, а не для кількості букв!!!!

Бабай 10.12.2020 / 13:13:29
Такі аварії будуть продовжуватися - раз діє принцип хто крутіше - той і правий. Немає правди і закону.

Сольво 10.12.2020 / 12:44:58
Це нагла брехня, винуватим хочуть зробити пацана, який сильно постраждав в ДТП, реально винна п'яна дружина Капустея Михайла Оксана, вона не могла сама йти, така була готова. Капустей відомий своїми кримінальними темами, має бабло, зв'язки і зараз роблять хлопця винуватим, він напівсирота, мати проста жіночка, а сі нелюди за все отримають, Бог не б'є палицьов, ся файта бандюка Капустея много ьіди наробила людям, зарпз через п'яну тварь, малр того, шо хлопець на межі виживання, так ще і його продажні мусора Свалявські роблять винним. Вся Свалява гаде, за беспредел такий.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:14
В Ужгороді неповнолітній мотоцикліст опинився у лікарні після зіткнення з мікроавтобусом Фото новина
18:12
У Косівській Поляні на Рахівщині під час пожежі загинули свійські тварини Фото новина
16:28
На Хустщині рятувальники ліквідували масштабну пожежу в оселі Фото новина
15:39
Поліція з’ясовує обставини ДТП за участі підлітків на Хустщині Фото новина
12:58
На Берегівщині 65-річний чоловік ледь не загинув через паління в ліжку
11:23
У Великому Бичкові на пожежі загинув 70-річний чоловік
09:49
Залізнична аварія біля Коростеня ускладнила рух поїздів із Закарпаття
10:51
Озброєний чоловік відкрив стрілянину в Мукачеві Фото новина
14:00
/ 1
У Порошкові медики «швидкої» прийняли пологи просто в будинку Фото новина
12:44
Пожежа на дачі в Ужгороді забрала життя чоловіка Фото новина
14:51
На Тячівщині пожежа знищила покрівлю, сіно та трактор на площі близько 140 кв. м Фото новина
14:57
В Ужгороді під час руху загорівся Mercedes-Benz GLS Фото новина
13:36
/ 1
На Рахівщині медики прийняли пологи в кареті швидкої допомоги Фото новина
15:40
У Сіднеї під час теракту на святкуванні Хануки загинув ужгородець Тібор Віцен Фото новина
14:37
Стало відомо ім’я 15-річної дівчини, яка загинула вчора у ДТП на Хустщині Фото новина
13:31
У Великій Доброні вночі горів житловий будинок Фото новина
12:26
/ 24
Закарпатська волонтерка Власта Рейпеші заявила про погрози та переслідування з боку керівництва обласного ТЦК
11:20
В селі Загаття під час пожежі травмувався підліток
10:15
На Хустщині легковик із підлітками врізався у вантажівку Фото новина
10:01
У Порошкові рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
18:02
У селі Бедевля на Тячівщині в ДТП загинув 68-річний чоловік Фото новина
10:19
18-річного хлопця затиснуло між колесами навантажувача в Ужгороді Фото новина
12:20
У Берегові спалахнув ресторан
09:00
/ 3
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території Свято-Покровського монастиря Фото новина
14:49
Бригада екстреної медичної допомоги врятувала ужгородку із зупинкою серця
» Всі новини