Реклама B3

У Сваляві зіткнулися BMW та Chevrolet (ФОТО)

Аварія сталась вчора, 9 грудня, близько 22:00 години у місті Свалява.

У Сваляві зіткнулися BMW та Chevrolet (ФОТО)

Як зазначили у Головному управлінні національної поліції Закарпаття, тут зіткнулось дві автівки - BMW та Chevrolet. За кермом BMW була жінка. Місцеві ЗМІ пишуть, що вона була у стані алкогольного сп'яніння, але офіційна інформація уточнюється.

Водія Chevrolet забрала швидка допомога.

Як стало відомо згодом, за кермом BMW, що і спровокувало ДТП, перебувала дружина колишнього голови села Голубине Михайла Капустея. Місцеві ЗМІ повідомляють, що водійка перебувала у стані алкогольного сп'яніння.

10 грудня 2020р.

Теги: зіткнення

Реклама B4

Коментарі

Сольво 10.12.2020 / 10:39:15
Як тема бехи не розкрита? Всі знають, шо за кермом бехи було в хлам п'яна жінка бувшого голови Голубиного Міші Капустея - Оксана Капустей. Він оперативно її забрав, а привіз свого шниря, аби на нього оформити ДТП. По камерах видно, і свідки бачили її готову за рульом.

де Бєха 10.12.2020 / 10:30:45
Шевролька в хлам, а тема п"яної Бєхи не розкрита

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:29
/ 1
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 1
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
» Всі новини