Петров запропонував на посади заступників голови Закарпатської облради Мана і Шекету

Обраний сьогодні, 7 грудня, на першому пленарному засіданні першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання головою Закарпатської обласної ради Олексій Петров вніс кандидатури на посади першого заступника та заступника голови ради.

Петров запропонував на посади заступників голови Закарпатської облради Мана і Шекету

На посаду першого заступника Олексій Петров запропонував Андрія Шекету , а на посаду заступника голови Закарпатської облради - Дениса Мана.

Голосуючи за пропозицію, депутати облради підтримали висунені кандидатури. Так, обласна рада затвердила заступниками заступників голови Закарпатської облради: Андрія Шекету від ВО "Батьківщина" (перший заступник) та Дениса Мана від "Європейської Солідарності". 

За кандидатуру Андрія Шекети проголосував 41 депутат, за Дениса Мана — 36.

07 грудня 2020р.

Теги: Петров, заступники

Коментарі

Міжгірщино 2020-12-08 / 19:38:55
Правда взяв на роботу солодовнічку кажуть що за бабки шкета і она від того часу ще більше мучит працівників і нагло обкрадає як бугалтерка по чорному

Міжгірщина 2020-12-08 / 17:10:22
Солодовнік мене звільнили з податковоі за корупцію ,шекета був головою рда ,я йому дала бабло івін мене взяв робити до себе.Тоді признався що голубий я йому ще хотіла в.....и.Якщо ні нехай напише що він мене неприймав нароботу.

Вот такі ми! 2020-12-08 / 13:42:55
Перечинщина і Міжгірщина дале рулить! У других райнах никого достойного ниє!

правда2 2020-12-08 / 13:41:40
Шо Шекета, шо Ман - пустяки, балаболи, запроданці і прихвостні. Не самостійні фігури. Нич у житті путнього не зробили. Ман щи зеленим навчився красти грантові гроші, пак навчився дерибанити бюджет і типир буде робити на свуй жеб, айбо уже з досвідом! Давно пора було перевірити його "трудову" (заробітчанську) діяльність. Достойна заміна Грицикови!

Чилядь 2020-12-08 / 13:24:41
Но видите як ся полюбили порошенківці із зеленими в облраді за посади,а перед виборами так одні на одних лаяли..

правда 2020-12-08 / 11:27:13
Не переживайте так, бо кожний з них буде думати лим за свій КАРМАН, напишіть штат формальноі обл ради, іі бюджет з народних грошей, ото цікаво

Мірко 2020-12-08 / 10:33:49
Чому Мирославу Ливч забули. Нормальна толкова жінка.В Сваляві добре керувала райрадоюю

До щуря васі 2020-12-08 / 10:10:14
Там ще є ключова посада голови бюджетної комісії, так що все буде нормально розподілено. Шекету незнаю, а от за Дениса Мана я радий, це нормальна людина.

Щур 2020-12-08 / 07:04:37
Міжгіря цей чорт голуий треба буде зним ділитися по пилипцю.Шекета знього так іпре голкбізнов .

Нiк 2020-12-08 / 06:50:05
Це дно! Не пiдтримали це тiльки мадяри-KMKS! Все таки вони молодцi, а нашi вуйки всралися, впав на них зелений грибок! Отакто, кiнцева мета говно!!!!

Читачови 2020-12-08 / 06:17:53
Жони? Забилисьте, як то по-нашому, по-закарпатському: "У автобусі їхали 5 люди, а осталноє - жони ай діти"?

щурь вася 2020-12-07 / 23:50:50
а наше бідне закрпаття неотримало нічого крім дирки від бублика шкода такі гроші викинули на вибори а нас і в каоліцію незапросили, а ми так надіялися ?

Віталій Грегор 2020-12-07 / 23:25:48
Ну а Петров - це взагалі реінкарнація Москаля і продовження договорняків місцевих кланів ще на 5 років

Віталій Грегор 2020-12-07 / 23:24:30
Шекета пустяк, балабол і запроданець, лобіював забудову Боржави,імітуючи її захист, створенням псевдо-комісії в облраді, яка ніфіга не зробила. Потім сприяв Москалю із зверненням до Порошенка "ветувати" мовну статтю "освітнього закону".
Ман, хоча і не найгірша кандидатура, але не риба і не м'ясо. Будучи роками при Москалю керівником "туристичного" управління ОДА не зробив жодного практичного кроку по збереженню Боржави, а вислуговувався виключно перед Москалем, тепер буде перед наступним генерал-губернатором.

Читач 2020-12-07 / 22:54:44
А чому жінок нема серед замів? Мирослава Ливч якраз підходяща кандидатура.

Мараморошанин 2020-12-07 / 22:28:42
Андрій Шекета - вінчаний кум політичного експерта Олександра Солонтая, колишнього ужгородця; очолювана цим фахівцем політична партія "Сила людей" безславно програла парламентські вибори 2019 року. Цікаво, що і як кум Солонтай радитиме кумові Шекеті для розквіту рідного (без лапок!) Закарпаття?!

Віталька Глагол 2020-12-07 / 22:27:52
Шекета може говорити Петрову один раз КУ, а Ман два раз КУ, не переплутайте.

Найбуде 2020-12-07 / 22:02:11
Найбуде шекета, свіже лице,має освіту,певний досвід,кеменяш уже приївся,хоча й він буде слово мати,і ланьо батьківщиновець великий також..

Мараморошанин 2020-12-07 / 20:15:41
Сербайло Андрій Андрійович (с. Новоселиця Міжгірського району) - травень 2010 року - перший заступник голови Закарпатської обласної ради - фракція БЮТ.
Шекета Андрій Андрійович (с. Майдан Міжгірського району) - грудень 2020 року - перший заступник голови Закарпатської обласної ради - фракція БЮТ.
Знайдіть 4(чотири) формальні відмінності; все решта - абсолютна ідентичність.
Memento: Ільницький Ю.В., Волощук М.Ю., Воробець Ю.А. ...

Ужгород 2020-12-07 / 20:03:27
Добра команда -- молода, адекватна, сучасна, патріотична. Досить уже назначати на посади "весільних генералів", як Рівіс чи Грицик, які тільки величезну зарплату отримують і нічого не роблять

НОВИНИ: Політика

02:00
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 6
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 53
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
06:34
/ 4
Анатолій Полосков приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
15:04
/ 19
Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова
12:43
/ 8
Богдан Андріїв склав присягу як мер Ужгорода, секретарем міськради обрано Андрія Рибу
» Всі новини