Очільнику KMKSZ Брензовичу готують підозру про злочин- Петров

Очільнику Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) та "Партії угорців України" Василю Брензовичу готують підозру ппро вчинення злочину.

Очільнику KMKSZ Брензовичу готують підозру про злочин- Петров

Про це в інтерв'ю УКРІНФОРМу повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров:

"Я проводив нараду із правоохоронцями — вони впевнені, що буде підозра.

- Маєте на увазі підозру Василю Брензовичу?

- Так.

- За результатами діяльності Фонду “Егана Еде”?

- За результатами діяльності громадянина України Брензовича. У нас же не фонд, не партію до відповідальності притягають, а фізичну особу. Я на цьому наголошував одразу після скандалу: якщо ви спричинили такий резонанс, то ви маєте відповідати за свої дії."

Зі слів О.Петрова, він спілкувався з В.Брензовичем напередодні обшуків, після обшуків — ні.

"Якщо окремо взяти особистість Брензовича — я не готовий надавати якісь оцінки: у нього є свій типаж, дуже по-різному до нього ставляться, навіть в структурі партії КМКС. Але як керівник фракції — звичайно, це важковаговик" — сказавголова Закарпатської ОДА.

03 грудня 2020р.

Теги: Петров, Брензович, підозра

Коментарі

Хома 2020-12-03 / 22:24:20
Кажуть,Петров з Горватом дотиснув Мера Андрiiва,щоб якусь Рыбу поставити ofсекретарем ради з послiдуючою недовiрою меру.Але поки нема 2/3 голосiв .Скоро меру Ужгорода гаплик.Горват готуе собi мicто мера,бо веснянi вибори ВР програе з трiском!

за Олену 2020-12-03 / 21:18:18
А може Петрову, як колись мадяри руським військовим у себе казали: "рУскі - дОмой!"

Олені 2020-12-03 / 20:12:06
Не закінчить, знищені правоохоронні органи, слідчих не має. Все за гроші

Олена 2020-12-03 / 19:57:45
Можливо Петров закiнчить ще гiрше нiж Рiзак.

Батаник 2020-12-03 / 19:07:34
Во проблема..Брензович ,а усе решта клас. Корупцію перемогли 2 рази, екологія завалена скрізь 3 рази, простому Українцю достатньо 1 раз звернутись до лікарів і його почнуть лікувати, вірус без перемог,робочі місця ?,інвестиції в 5 разів,пенсія 55 евр,ну і тд і тп. Ґоловна проблєма ...Брензович.Якось так виходить

сорри 2020-12-03 / 18:39:38


до ......

Румуни теж щось там роздають. Але, 1. далеко не такими темпами і не в таких масштабах 2. не борзіють так, як мадяри 3. не засмічують українську територію своїми символами 4. не купують громадян України і не налаштовують їх проти України 5. не навчають українофобські і мадярофільські кадри, як це роблять в ЗУІ 6. не марять Великою Румунією з претензіями на українську територію 7. не блокують Україну в НАТО 8. не творять негативний імідж України своїми воплями про переслідування - в європарламенті і т.д і т.п.


до НАЦІОНАЛІСТАМ 2020-12-03 / 18:23:07
Такм а хто зірвав. Самі мадяри зі своїми партайгеноссе з Москви

Всім 2020-12-03 / 18:13:35
Про Петрова:
https://www.facebook.com/pg/OlexiyPetrov/reviews/

..... 2020-12-03 / 17:41:04
Таксамо як угорські, роздають в Закарпатті і румунські паспорти, і гімн Румунії співають, і на румунській мові навчаються і розмовляє населення Тячівського і Рахівського районів, але не має скандалів, уміють підмазати і знайти спільну мову з СБУ і прокуратурою. Тільки мадяри на рожен лвзуть і відмовляються полюбовно розійтись з правоохоронцями, а фонд мають дай Боже всім.

НАЦІОНАЛІСТАМ 2020-12-03 / 16:35:24
НАТО запропонує не сьогодні завтра план дій щодо вступу до НАТО Грузії ( далі по тексту ) .

НАЦІОНАЛІСТАМ 2020-12-03 / 16:32:57
До ОЛЕКСИ : Такі як ви і знищите цю державу . Бо мізків у вас нуль , тому таких як ви і використовували спец.служби Росії як і минулому так і тепер .
Ні Брензович , ні угорські товариства тут нідочого . Розіграно вчергове угорську карту , для того щоб не допустити Україну до отримання ПДЧ . Такі йолопи як ви не здатні це зрозуміти .
НАТО звпропонує не сьогодні завтра отримати План дій що до членства в НАТО , слідуючою мала бути Україна .
І щоб це зірвати то що треба ? Правильно . Наїхати на мадяр . Що викликати негативну реакцію Будапешту . Що і було з успіхом зроблено . Тепер Будапешт заблокує любі перемовини що до ПДЧ , на це і був розрахунок . Але вам націоналістам це ніяк не дійде ...

Машак 2020-12-03 / 16:13:02
Згадайте колишнього губернатора РІзака все ламав через коліно,не своїми руками. А чим закінчилось для нього. Дуркою ! Це є приклад для всіх ламаючих

ОЛЕКСА 2020-12-03 / 15:37:13
Керівництво угорських товариств відробляє гроші які дає Будапешт на мадярську- антиукраїнську політику. Ім там у Будапешті пора подивитися на календар і зрозуміти в який час вони живуть... Сьогодні в глобалізованому світі зовсім інші цілі - вони живуть в 20-х - 40-х роках минулого століття і затіяли гру по відєднанню як всього закрпаття то частини від України. Ця вся їхня возня протягом відновлення незалежності України спрямована на це. Україна і українці ніколи не притісняли представників представників інших національностей і угоців також. Будапешт через своїх агентів втягує угоську громаду на антиукраїнські вчинки, але це все не пройде...

Ятоже 2020-12-03 / 14:44:09
Це знаю,але не батько а дiдо, баба i мати мадярка! Но iшо????

Ужгород 2020-12-03 / 14:23:53
Пора Брензовичу слідом за Міклошом Ковачем ладитися на "заслужений відпочинок". Занадто вже одіозним стає. Але біда в тому, що в мадярських товариствах не дуже то й є кому цих "бронтозаврів" замінити. Там уже скоро й чистого мадяра не знайдеш. Та й у самого Брензовича батько із Кострина, такий самий мадяр, як і я.

Казаку 2020-12-03 / 13:15:08
Пане прокурор не сціть, ідіть на лікарняний, Ваш заступник Косей, котрого Вам всучили Василенко з Лунченком підпише підозру Брензовичу, хай відробляє гроші і посаду. Ванятко за бутилку не лише Брензовичу, ще і Орбану з Атіллою підозри підпише

Громадянин 2020-12-03 / 11:53:43
З нетерпінням чекаю брифінг прокурора Казака, але сумніваюся, що він знає що це таке. Цьому сопляку батьки купили посаду головного прокурора закарпаття і не сказали, що з цим робити. Забився в нору як кнур і відмовчується безпорадна дитина. Зате успівають зі своїм касиром Косиєм зустрічі проводити з митницею, лісниками, забудовниками і контрабандистами, тут вони перші. Заспокоїти громадськість і розяснити чітку юридичну позицію нікому.

Ужгородець до Адвоката 2020-12-03 / 11:41:33
У правильному напрямку мислиш.
Правоохоронці не розкрили дані розслідування, вони доповіли ЗАМОВНИКУ обшуків про результати клоунади.
Бо окрім шоу .... маски-шоу .... іншого не досягли.
Результат уже бачимо .... міжнародний скандал! Скандал, який нам ще аукнеться.
Інакше як дебілоїдами цих КЛОУНІВ .... моноКЛОУНІВ ... назвати не повертається язик.
А стосовно розголошення перед журналістами
Так, там немає жодного розголошення!
Там нічого не має!
Немає, бо нічого не знайшли!
Це все макулатура.....буклетики, в яких жодного натяку на сепаратизм чи ще якісь незаконні дії.
Хто володіє угорською мовою, той бачить на фото звичайну макулатуру.
Ну-у, знайшли максимум історичну карту в територіях часів до Першої Світової війни.
І що???
У мене ще збереглися карти Радянського союзу. Одна часів до Другої Світової , друга після Другої Світової, а третя післяреволюційна 17-го. Є ще царської Русі.
На одній без Буковини, Галичини та Закарпаття. На іншій з цими територіями.
Як ці території стали частиною сучасної України знаємо.
Хтось по радянським книгам, а хтось по В'ятровичу.
Хтось по розсекреченим архівним документам, а хтось по розповіді своїх предків.
І що???
Це що? Кримінал???
З таким успіхом усіх науковців-істориків , у кого зберігаються старі карти можна назвати сепаратистами чи шизофреніками з роздвоєнним мисленням.
А от те, що цей моноКЛОУН озвучив журналістам про підозру ... це уже діаноз.

Уявіть собі що він каже: "Я проводив нараду із правоохоронцями — вони впевнені, що буде підозра."

На нараді у голови Закарпатської обласної державної адміністрації силовики проводять нараду стосовно результату оперативних заходів і подальших юридичних планів щодо тих чи інших осіб !!!!!!!!!!
Це уже не піzдєц, а цілих два піzдєца !!!
Дебіл !!!
Він провів нараду!
Чувак не розуміє, що він творить. Та ще й пиzдить про це на всю країну, замість того щоб почитати закон "Про державну адміністрацію" ... про свої повноваження!
А підозра ще не вирок суду !!!!!!!!
Вся ця х#йня розсиплеться ще на першому засіданні суду !!!
Ще питання .... хто із слідчих наважиться на фабрикування замовної кримінальної справи???
За таке після зміни влади уже можна понести кримінальну відповідальність.
Може слідаки свій юридичний диплом і за шовдарь купили, але ЦЕ! знають.
І це не пусті слова. За таке не просто звільняють ..... за таке можна сісти.

Ще один цікавий момент озвучив локДАУН.
Вдумайтеся:"- За результатами діяльності громадянина України Брензовича. У нас же не фонд, не партію до відповідальності притягають, а фізичну особу. Я на цьому наголошував одразу після скандалу: якщо ви спричинили такий резонанс, то ви маєте відповідати за свої дії."
Нормально?
Не локДАУН, а Бензович своїми діями спричинив скандал !!!
Я розумію, що у 95-му Кварталі хлопці з почуттям гумору, але ж не до такої степені! Це уже за межею здорового глузду.
Брензович винуватий, що після розмови з локДАУНОМ, той замовив на нього справу!!!
Навіть не знаю, сміятися чи плакати?

"Зі слів О.Петрова, він спілкувався з В.Брензовичем напередодні обшуків, після обшуків — ні."

Чувак вважає, що працює не в ОДА , а в НКВД і на дворі не 2020-й, а 1933-й.
Чувак не розуміє в яке гавно усіх нас вмокнув .... вмокнув усю країну.
І все через банально меркантильний інтерес .... крісло голови Закарпатської обласної ради!!!!

Х-man 2020-12-03 / 11:39:10
Мені цікаво а яку шкоду цей фонд зробив для Украіни? гроші не наші а тратять іх у нас.а будматеріал на будинок брензовичу із Будапешту привезли чи може у нас купував?

До ???? 2020-12-03 / 11:32:32
А сам не понiмаеш?????

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ