Фракції "Слуга народу" і "ЄС" обрали головою Хустської райради колишнього голову РДА від Лунченка Павлія

Йдеться про обрання більшістю депутатського корпусу головою Хустської районної ради Назарія Павлія, який на цих виборах був обраний депутатом від "Слуг Народу", а в попередній каденції був районним депутатом від "Блоку Петра Порошенка" та очолював Хустську РДА в 2015-2019 рр.

Фракції "Слуга народу" і "ЄС" обрали головою Хустської райради колишнього голову РДА від Лунченка Павлія

Сьогодні у Хусті відбулась перша сесія нового скликання Хустської районної ради. До складу увійшли 42 депутати, проте на сьогоднішньому засіданні були присутні 41.

Головою райради, шляхом таємного голосування став Павлій Назар Іванович. Зазначимо, що новий голова був обраний мінімальною кількістю голосів

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Стало відомо, що у раді вже утворена коаліція. Попри ворожнечу верхівок партій на загальноукраїнському рівні, "Слуга народу" та "Європейська Солідарність" у Хустському районі, ймовірніше за все працюватимуть разом.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Н.Павлій є ставлеником обласного депутата Мирослава Білецького та його "бізнес-партнера", народного депутата Валерія Лунченка, який, своєю чергою, є співзасновником політичної партії "Рідне Закарпаття", створеної під цьогорічні місцеві вибори.

Також новообраний голова Хустщини відомий громадськості скандалом із "владним переворотом" в районній раді в липні 2017 року. Тоді, саме за його ініціативи та координації, було змінено в незаконний спосіб тодішнє керівництво райради, що в подальшому і підтвердив суд.

24 листопада 2020р.

Теги: фракції, голова, райрада, Павлій

Коментарі

Вася 25.11.2020 / 16:20:08
Лунтік за бабки його туда продвинув,рука руку миє

Верховинець 25.11.2020 / 10:49:13
Молодець Назар, вітаю!

злий 25.11.2020 / 02:04:41
Принципів - нуль. Головне - валув, корито

Віталій Грегор 25.11.2020 / 01:10:12
договорняк понад усе

Федя 24.11.2020 / 20:20:41
ПЄСи не гавкали а мовчки голосували.

до семена 24.11.2020 / 20:06:45
Ну, балогу кинули через х..! Так мусай у відповідь обісрати пороха! на зеленського гавкати не дуже з руки, бо новий балогів хазяїн може покарати! коротше " если х.. коротковат - тоже Порох виноват"!

Лісник 24.11.2020 / 16:10:22
Партія Рідне Закарпаття по віх партіях в прохідні списки понасувала своїх козачків!

Семен 24.11.2020 / 15:39:46
Голосування таємне.Цікаво звідки всі все знають хто як голосував.

Щуру 24.11.2020 / 14:52:07
Так як раз голова райради це і є людина-хамелеон з Рідного Закарпаття

Микола 24.11.2020 / 14:40:57
но йсе чоловік, має жилізне о4ко

щурь вася 24.11.2020 / 14:23:03
а фракція бідне закарпаття в прольопі ха ха !!

онуфрій 24.11.2020 / 13:57:39
а Тячів вже обрав голову райради?

НОВИНИ: Політика

12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 2
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
» Всі новини