Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров може покинути посаду і очолити облраду

Про таке повідомляє блогер Віталій Глагола, зазначаючи, що Олексія Петрова на посаді голови ОДА може змінити Анатолій Полосков, директор «Шато Чизай».

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров може покинути посаду і очолити облраду

Зі слів блогера, А. Полосков уже зараз проходить спецперевірку, як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА.

"Наскільки мені відомо, що відповідне рішення можуть прийняти на засіданні Уряду вже у середу, 25 листопада.

Нагадаю, що кандидатуру Анатолія Полоскова вже розглядали на посаду голови Закарпатської ОДА півтора роки тому, але тоді вирішили призначити Ігора Бондаренка. Він протримався на цій посаді 5 місяців.

Нинішній голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, найімовірніше, очолить Закарпатську обласну раду. Але ще питання - чи вийде зібрати голоси під це рішення", - повідомляє В. Глагола.

23 листопада 2020р.

Теги: посада, Петров, облрада

Коментарі

Зак 2020-12-02 / 13:46:56
А як Вам таке? Сама чесність!)
https://bihus.info/sbushnik-iz-zemleyu-v-bukoveli-privatizuvav-gigantsku-sluzhbovu-kvartiru/

Олесь 2020-11-25 / 14:30:18
Петров продав область ОПЗЖ і пішов в облраду, молодчинка

Копча 2020-11-24 / 20:18:02
Петров обіцяє щедрі бюджетні вливання в область. Тим само намагається купити лояльність депутатів та їхніх хазяїв. Але ж ми усі знайомі з Закарпатською рисою наобіцяти а потім н@єбати

Павло 2020-11-24 / 15:53:59
всякі руські, тільки невирховинець який

три гички 2020-11-24 / 15:13:06
щурь вася 2020-11-24 / 11:22:06 Єдиний здравий комент у словесному поносі озабочених прошедшими виборами ужгородців (поїзд поїхав). Генерал-губернатор ментовський - не рівня генерал-губернатору СБУшнику. Видно нараз - для кого офіцерська честь се пустобрехливі балачки на телешоу, а для кого життєва константа.

петро 2020-11-24 / 14:17:48
Петоров молодець

щурь вася 2020-11-24 / 11:22:06
шкода відпускати таку людину, з його допомогою багато чого зроблено в Закарпатті, це вам не Гена фестивальщик який лем фестивалив і пиячив пропиваючи областний бюджет,

Роман 2020-11-24 / 10:40:15
Так,как ПЕТРОВВВ,не один губернатор,а у нас их было доста,,,не прогибался на выборах-тьфу,позорище!!!Куда мы катаемся!

777 2020-11-24 / 10:35:44
Петров возвращайся в Кировоград,как нибудь без тебя,там полезнее будешь-МОЖЕТ!

злий 2020-11-24 / 01:38:01
Глагола перестав бути журналістом, а перетворився на маніпулятора, організатора вкидів.

Петров як голова облради - це, наразі, лише хотілка його, Петрова, і довколишніх глагол. Наразі у них не зростається.

матюкливому "До ужгородця15.5646" 2020-11-24 / 01:02:44
Серйозно? :) Завжди? :) Закарпатці? :))
Львів'янин Бандровський був закаратцем? Чи буковинець Москаль? Чи кримський Бондаренко? :))))
Навчися раз, неборе, писати без помилок і матів, а пак поговориме :)

До ужгородця15.5646. 2020-11-23 / 20:26:42
Ти дебіло.д , такий же Ужгородець , соросятина. Закрий свою пильку та не .изди . Усіх пришлих на Схід. Самі розберемось! Хто такий сьогодні голова ОДА ? Звичайний прихвостень слуг тільки не народу. Навідь не знаешь ,що головами ода завжди були Закарпатці, !

До ужгородця 2020-11-23 / 16:02:23
А чому вами правлять? Тобою тоже:)!

ужгородець 2020-11-23 / 15:56:46
Закарпатцю ти не можеш обрати собі мера нормального та достойного, а щось там про голову ОДА лопочеш.
Може дійсно Павлова, Ступачку або Данацка очільником краю обрати, це ж істинні закарпатці.
Ви гризете один одному горлянку, а про достоїнство лопоните. Хустські би зжерли мукачівських, мукачівські - свалявських, виноградівці- берегівчан, а ті іршавчан, а ужгородці один одного.
Тому вами чужинці і правлять уже років 25.

Закарпатець 2020-11-23 / 15:05:07
Не треба нам Петрових,Що нема достойним Закарпатців?

ужгородець 2020-11-23 / 14:07:07
Дійсно правда "доста" Треба було Павлова, або собаку Павлова на мера висунути. Ці би точно перемогли.

Доста 2020-11-23 / 13:42:08
Раз прийшли на вибори 28 відсотків, значить це свідомі громадяни, а розпинатися про легітимність мера нема шо! Факт той шо Андріїв мер! І не самий гірший, хоть усріться. Питання в другом, як могла влада в особі Зеленського, Петрова зробити ставку на сіру миш, вічного холуя, який привик мати господарів, Щадея? Невже не було достойної людини? Чи може це спецом такого вибрали смолоша бестолкового? Якшо так то на якого фраса нам Петров треба на голову облради? Шо він зробив? Ліг під Горвата на виборах, перед тим побігав мусор позберав на річці, попіарився і останні два місяці на бігбордах фіолетових Щадея рекламував. Се рівень губернатора? Губернатор в смартфоні:)

до останнього 2020-11-23 / 13:41:53
Молодець. Чиста правда.

пенсіонер 2020-11-23 / 13:20:10
Та ото і такі результати виборів. 12880 містян обрали 125 тисячному місту мера.
Агов, пане Андріїв, ви себе вважаєте легітимним? Лише не розказуйте мені казки про виборчий кодекс.
Ви себе будете відчувати комфортно на посаді мера з 10% голосів містян ?

Читатель 2020-11-23 / 12:57:37
Не хотелось бы, но... Насчет Андреева. Извините, а кто мэров выбирает? Общество! Я не вижу настоящей активности избирателей. Даже раньше, когда было всё очень грязно и нецивилизованно - какая-то активность была. Было рвение хоть какое-то.

А сейчас? Кого выбирать было? Кроме Андреева, увы, выбирать некого было. Я бы поучаствовал в выборах и выбрал бы другого! Но, не было ярких, настоящих лиц.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая