Із розривом у майже 1,5 тисячі голосів Богдан Андріїв визнаний переможцем виборів міського голови Ужгорода

Офіційно переможцем "другого туру" виборів Ужгородського міського голови визнано чинного міського голову, кандидада-самовисуванця Богдана Андріївна.

Із розривом у майже 1,5 тисячі голосів Богдан Андріїв визнаний переможцем виборів міського голови Ужгорода

Згідно з даними протоколу, що є в розпорядженні ОПОРИ, кандидат набрав - 12 869 голосів.

Кандидат від партії "Слуга народу"  Віктор Щадей отримав - 11 452.

Результати голосування оголошені Ужгородської міською ТВК в ніч на 23 листопада, поінформував спостерігагач ОПОРИ з місця засідання.

23 листопада 2020р.

Теги: переможець, вибори

Коментарі

*** 2020-11-27 / 14:41:55
Вавівілон?...
Там чужих не пускають!....
У економіку,,,,,

ДО РОМАНА 2020-11-24 / 06:28:38
ГОРВАТ ВТРАТИВ МОЮ ПОВАГУ ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЛЯГ ПІД ЗЕЛЕНЕ БИДЛО! ПОВНІСТЮ З ВАМИ ЗГІДНИЙ!

Юля 2020-11-23 / 22:42:50
Щадей може і добрий чоловік,але дуже сильно репутацію йому зіпсував Горват.Краще було б йому застрахуватися підтримкою простого народа а не брехливою пітримкою політиків-олігархів таких як Горват Чучка Чубірко та інших.Горват загарбати все Закарпаття і цим самим підставив Щадея.

Читатель 2020-11-23 / 22:42:16
Нет, извините, но говорить об Ужгороде, что это помойная яма - просто идиотизм! Город, реально, за пару лет, похорошел!

Лемко 2020-11-23 / 18:32:30
Щадей має дякувати долі, що не його обрали мером, бо через рік був би ужгородським міні-Зе. місцева бидлота, що при грошах, правила б безпредел, а всіх собак би на нього повісили.

таке враження у всіх гостей міста 2020-11-23 / 17:54:11
ужгород- помийна яма, благодаря ратушнякам, погореловим, адріївим.

njksr 2020-11-23 / 16:51:37
урааа! значить площа петефі буде ремонтуватися як мінімум до 2025 року!!!! )))) а це робочі місця!

До Андрия i ко 2020-11-23 / 15:34:03
Точно! 39 року и Николи не працював! От якого кадра хотив нам втюхати Горват! Хай йде в Дастор охранником!

Андрію і ко 2020-11-23 / 14:53:30
То всьо лірика і бла бла бла, "купив голос", 500 грн, і т д., Маячня хворої уяви. Вся блювота йшла від Щадея і його хазяїв Горвата і Петрова, вклали в чудо купу бабла, а одробляти нікому, хотя є Кому, може Горват Щадея в Дастор взяти, людям на вході температуру міряти, много розуму не треба, та і хоть якийсь стаж і перший запис в трудову книжку:)

радванка 2020-11-23 / 14:53:22
андріїв- новий барон ужгорода

Андрій до Івана 2020-11-23 / 14:29:45
Не переживай Іване, зато твій мер Андріїв знає, як повернути свої гроші, за які купив у тебе голос)))

Іван 2020-11-23 / 14:14:42
Ко буде то всьо бабло вертати яке в щядея вклали, яке він мав відробити і примножити під час каденції мера?

пенсіонер 2020-11-23 / 14:00:52
Нажаль обласний центр перетворили у Вавілон. Тут осіли прикордонники, митники, менти, прокурори, що випадково потрапили у наш край. Потім з Турки та Скольова спустилися ті, кому заказана дорога до Львова. Багато гуцулів та лемків переїхали до вариша. А тепер ще й донецьких набігла хмара. Тому голосують за кого попало і як попало. В жодному із обласних центрів Західної України до міськрад та до облрад не пройшов жопоблок, а у нас нівроку і там, і там.
Нажаль істинні містяни всі виїхали за кордон, а місто перетворюється в смітник, де кожної тварі по парі.

пенсіонер 2020-11-23 / 13:08:56
Ужгородці інфантильна публіка. Голосувати лінуються або гоглосують за гроші, а потім роками ниють, що влада їм не така.
Правда і голосувати було ні за кого.
Кого закарпатці виставили проти львівянина Андріїва? Старого Рату, який уже забув як Ужгород виглядить, бо сидить в Іспанії роками. Чи може 68 річного Чучку, старого комика, а може напівдебіла Федаку? Ви виставили в спаринг з колишнім митником контрабандистом бездарного вічного революціонера, котрий немає досвіду керівництва і господарництва.
А хитрож...і Горвати, Пацкани, Лаби, Штефані, поховалися в тіні і ниють.
Якщо сь те такі господарники та партіоти Срібної землі, то вперед. Чому віддаєте столицю регіону приблуді запаревальній. Терпіли ви по життю.

Читатель 2020-11-23 / 13:03:27
И еще. Коррупция или же объективность? Не спорю - Андреева повело, вдруг, и даже вдруг экстренно суд ради него заседал. Но, даже без этого суда, так уж Андреев не выиграл бы выборы?

Второе. Захожу вчера на Фейсбук Щадея. Где он рассказывает, какой он сам хороший, и что ряд принятых решений - его личная заслуга. И т.д. Ну, извините, как-то....

Читатель 2020-11-23 / 12:59:39
Опять же. Спрошу тут всех. Коррупция или отсутствие выбора? Кого было выбирать? Ну, вот, скажите мне. Нет, правда. Некого было!

Микола 2020-11-23 / 12:16:58
Ужгородці бидло, от і заслуговують на такого мера! Хоча і Щадей не кращий! і "Слуга народу" аж ніяк не вплинула на рейтинг Щадея, бо яку обгортку на г@вно на став, все рівно то є г@вно!

Ужгородець 2020-11-23 / 12:00:35
Мої вітання, тим хто ш'голосував за Андріїва. Тепер він зможе ще більше заробити з ваших податків і відкрити ще декілька ресторанів в Австрії. Ще раз довів собі що більшість мешканців нашого прекрасного міста настільки глупі що 2і2 скласти не можуть, а потім ходят мітингують що в дворі їх будинку багатоповерхівку будують. Завдяки вам він і далі буде будувати. Молодці похлопайте собі. І запасіться чимось щоб можна було сльози витерти. Бо він вас продасть і поїде в Австрію тратити ваші гроші. А всі нормальні люди через вас будуть дивитись на неякісну бруківку, продаж станції швидкої допомоги. А може кафедральний собор знесе бо гроші занеск
уть. Одним словом "дякую" вам, від імені всіх адекватних людей.

Роман 2020-11-23 / 11:56:28
Так, дійсно у Дасторі високі ціни. Поки Горват був з Порошенком я його поважав, а тепер коли підтримав ставленика Голобородька не хочу на той Дастор і дивитися.

Вуву 2020-11-23 / 11:46:47
Якби відняти голоси циганоти за носатого конюха , то ...
А так Щадей викликав ще
більш токсичну реакцію таврований "слугами баригами".
Реально вибору не було .
Тому й кажуть , "вибір без вибору".
Але терпіти доветься мешканцям міста.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая