В Ужгороді затримали "скупщика" голосів за Андріїва (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні другого туру виборів мера Ужгорода в місті затримали «скупщика голосів» за Богдана Андріїва - пропонував 500 грн за голос.

В Ужгороді затримали "скупщика" голосів за Андріїва (ФОТО, ВІДЕО)

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив блогер Віталій Глагола.

"Як мені вдалось дізнатись, СБУ, поліція та прокуратура викрили схему підкупу виборців на користь кандидата на посаду Ужгородського міського голови Андріїва. Це підтверджують мої джерела в СБУ та поліції", - повідомив В.Глагола. 

З його слів, "ужгородець організував підкуп виборців на користь одного з кандидатів. Він залучив голову правління одного із ОСББ для збору підписів виборців, які погодились продати свій голос. За «голос» платили 500 гривень.

Чоловік проходить по статті 160 Кримінального кодексу України. «Скупщика» затримали під час передачі 12 тисяч гривень для людей, яких зумів зібрати виконавець у ОСББ.

За таку суму він гарантував кандидату забезпечити 24 голоси на виборах. Наскільки я знаю - діалог скупщика голосів і виконавця записано на відео оперативниками і там звучить прізвище Андріїв.

Встановлюються інші особи, які причетні до схеми".

 

19 листопада 2020р.

Теги: підкуп, виборці, Андріїв

Коментарі

Кукер 2020-11-21 / 15:40:34
Вуву, я тебе підтримую. Це едине, що треба робити в цьому випадку.

Микола 2020-11-21 / 11:32:17
Як може якийсь Галгола мати "осведомителей" у правоохоронних органах.? Що платить ім хабарі? Керівники розберіться, хто здае внутрішнє інформацію.

До бубу 2020-11-21 / 09:14:25
Це дурня! Вибири в такому куцому мiсти нич не ришають! Голосувати треба за реального кандидата! Я не зрозумив що то за щадей, де працюе, сiмя його, за що живе?

Соло 2020-11-21 / 08:27:36
Дуже схоже на провокацію, як це якийсь журналіст має свої джерела в СБУ.?

Вуву 2020-11-21 / 07:10:37
Я в цей час не маю права робити якусь агітацію , і не хочу цього робити .
Але нагадати права виборців можу.
Якщо викреслити обидвох кандидатів то вибори мера визнають недійсними а вибори як такими що не відбулись.
Це нпвідємне право кожного.
А далі хай роблять перевибори і виставляють інших "нових" кандидатів.
Це мабуть найоптимальніший варіант для всіх.

Моня 2020-11-20 / 19:56:02


Тут не помийниця. Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Колдуну 2020-11-20 / 19:46:01
Не вангуй, друже, на мою думку твій протеже пролетить фанерою над Ужем, бо мого( і не тільки) він не отримає, як не отримає і щадей. У всякому разі моя совість буде чиста перед собою, що не розділяю відповідальність за корупційні дії жодного із них.

Колдун 2020-11-20 / 18:25:40
Андрiiв набере бiльше голосiв за себе.щедей у провалi.хоча будують спроби з боку слуг,фальсiфiкацii виборiв .

Нік 2020-11-20 / 16:59:22
Андріїв пешка Ледиди мудака

Олена 2020-11-20 / 15:21:02
За Щедея роблять дозвони пропонують по 400 грн.за голос.

Андрій до Андрія 2020-11-20 / 15:14:55
Ти не хами, бо у моєму коментарі я не озвучував про намір голосування за Щадея. Моя совість є при мені на відміну від твоєї, яка дозволяє хамити людині.
Людина, яка не вміє вести діалог, не варта уваги, далі утримаюсь від слів на твою адресу...

До Андрія 2020-11-20 / 14:16:17
Засунь свою совість провокатору Щадею в задницю, вся його компанія це бруд і брехня! Таким не місто у владі, чудака вже гнали з позором, зараз знову витягли його, карманного політика. Давно гнати таких як Щадей та слуг, які розікрали країну

Андрій 2020-11-20 / 13:29:44
Підтримую попереднього коментатора, вибори без вибору і це реальна велика криза нашого міста, оскільки нема серед кандидатів людини, яка б любили місто. Але, як кажуть:"голосувати за Андріїва, бо він хоч і краде але щось і робить", мені моя совість не дозволить. Обирати таку особу, це ставати спільником його злочинних дій, дуже прикро, що ми опинились в такій ситуації та винні в цьому ми самі!

loci 2020-11-20 / 13:28:55
трактор скупщик и кассир андреева
ул плеханова

Ужгород 2020-11-20 / 13:10:27
Дожилися! Вибори без вибору...

Моня 2020-11-20 / 12:53:40
Явна операцiя не ментiв,а СБУ взяли на чомусь 2 лохiв сказали,що модуль посадить,а якщо зробите "справу" вiдпустимо усе на тормоза.От iвсе !Ужгород Гуде,що за Щедея теж платять.Кому вiрити? Щелей взагалi пусте.Як казав його колишнiй шеф-обiзьяна з гранатою Або з замороженими яйцями.

ВІКТОР 2020-11-20 / 12:14:26
УЖГОРОДЦІ-не будьте Лохами-Петров робить провокації,щоб зе став мером,а він залишився на теплому стільці(у нас є чим набивати свої кишені)

бариги 2020-11-20 / 12:08:47
перед цим преса рясніла що андріїв через осбб сітку підкупу сформував. а тепер лиш підтвердилося. Де генплан Ужгорода, коли хаотична забудова завершиться

Моня 2020-11-20 / 11:57:59
Чиста провокація від Зе

Роман 2020-11-20 / 11:18:45
Знаю людей, що готові продати голос, але ніхто їм не пропонує купити.... Жаліються, що кругом про це говорять, але їм не пропонують.

НОВИНИ: Політика

09:32
43 випадки COVID-19 виявлено на Закарпатті впродовж доби, не помер жодний пацієнт
02:08
/ 1
ФОТОФАКТ. Дзвін Перемоги на Пагорбі Слави в Ужгороді знімають наніч, щоб не вкрали
10:28
Станом на 10 травня на Закарпатті виявлено 32 випадки COVID-19, померли 2 пацієнт
23:40
/ 14
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 6
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 33
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 31
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції
08:55
/ 3
Київський очільник закарпатських "Слуг народу" влаштував вечірку без масок, з конспірацією і салютом
16:17
/ 129
Закарпатська церковна аномалія: погляд з Києва
14:51
/ 3
Уповноважений із захисту державної мови звернувся до Закарпатської ОДА щодо мовного інциденту у дитсадку Виноградова
09:47
/ 6
ОДА перевіряє інформацію про можливу відмову прийняття дитини в дитсадок у Виноградові через незнання угорської
17:34
/ 17
Уряд погодив кандидатуру Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА
10:24
/ 21
Закарпатка, що "запустила" головний фейк війни про "розіп'ятого хлопчика", скаржиться, що він негативно відбився на її родині
10:20
/ 27
Київський куратор закарпатських "слуг народу" "відхрестився" від співпраці з одіозним Волошином
21:45
/ 12
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 56
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 45
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)