В ужгородському СІЗО на коронавірус захворів "авторитет" Дребітко, начальник установи - на лікарняному

В ужгородському СІЗО (Державна установа "Закарпатська установа виконання покарань (№9)")на коронавірус вже тиждень хворіє мукачівський кримінальний авторитет Євген Дребітко на прізвисько «Білий». Тест вже підтверджений.

В ужгородському СІЗО на коронавірус захворів "авторитет" Дребітко, начальник установи - на лікарняному

Про це з посиланням на власні джерела в своєму телеграм-каналі інформує блогер Віталій Глагола.

З його слів, у Є.Дребітка" "двостороннє запалення легень і температура 39,2°. Крім того, за інформацією від медиків, у нього задишка і чоловік важко дихає". 

"У п‘ятницю в СІЗО приїхала швидка, аби його госпіталізувати і відвезла в міську лікарню. Там зробили комп‘ютерну томографію, діагностували двостороннє запалення легенів важкої форми, але госпіталізовувати відмовились, бо «нема вільного місця».

Наразі стан засудженого погіршується, а за три дні так і не знайшли лікарню, в яку б розмістити ув‘язненого. Шукають місце і спецпалату, яка необхідна для лікування засуджених, але три дні знайти не можуть. Наскільки я знаю,  це перший випадок в Ужгороді захворювання на COVID-19 серед засуджених", - констатує В.Глагола.

З його слів,о на лікарняному тепер перебуває і керівник ужгородського СІЗО Василь Анталовський.

Якраніше інформувало Закарпаття онлайнв ужгородькому СІЗО затримані за стрілянину і рекет відпочивали за накритим столом із віскі, чеським пивом та селфі. Йшлося саме про ув'язненого Є.Дребітка.

У підсумку, за "п'яні" застілля криміналітету в ужгородському СІЗО начальник установи В.Аниталовський відбувся попередженням.

Причиною накладення дисциплінарого стягнення стала публікація світлини, на якій в ужгородському СІЗО затримані за стрілянину і рекет відпочивають за накритим столом із віскі, чеським пивом та селфі.

У центрі фото — Євген Дребітко на прізвисько «Женя Білий».

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Євген Дребітко — один із ще раніше затриманих на посту в Нижніх Воротах по справі «мукачівської стрілянини», в якій був поранений помічник екснардепа Михайла Ланя «Блюка» — Артур Пашкуляк.

10 лютого, після затримання на посту в Нижніх Воротах відбувся суд над двома підозрюваними — Євгеном Дребітко та Ігорем Смолярем. Судді визначали затриманим заставу 315 000 гривень. На наступний день підозрювані вже вийшли з-під варти.

А вже у березні Є. Дребітка з подільниками затримали в Ужгороді за вимагання грошей за надумані борги.

02 листопада 2020р.

Теги: Дребітко, коронавірус, COVID-19

Коментарі

до ABS 03.11.2020 / 00:47:24
То "активіст" з Виноградова. Аж там знайшли. Грошей хоче.

Певно, навіть навіть неперебірливі Павлов, Ступак, Данацко, Пересоляк відмовилися.

ABS 02.11.2020 / 07:52:09
Підскажіть шо то за сЕргій волошиновський шо вчора перед прокуратурою анітував за дребітка???

Степан Крук 02.11.2020 / 07:18:43
Дребітко нарешті госпіталізували в ЦМКЛ (спецпалата №17), стан його важкий. Людина має право на життя незалежно від скоєного ним злочину!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:18
Понад 200 будинків постраждали від буревію на Берегівщині Фото новина
09:13
/ 1
На Ужгородщині невідомі відкрили стрілянину по конях
12:34
/ 1
На Мукачівщині 8-річного хлопчика травмував кінь
09:12
/ 2
На Тисі українські прикордонники врятували неповнолітнього громадянина Угорщини Фото новина
13:08
/ 3
На Ужгородщині дворічний хлопчик випив паливо
10:10
/ 2
Ужгородця з тяжкими укусами голови госпіталізували після нападу домашнього собаки Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті жінка з 9-річним сином вистрибнули з поїзда
18:25
/ 1
На Закарпатті під час відпочинку на річці загинув 21-річний чоловік
16:41
/ 1
На Закарпатті внаслідок ДТП загинув 64-річний велосипедист Фото новина
12:18
На Тячівщині понад 14 годин гасили пожежу на сміттєсортувальному майданчику Фото новина
12:12
На Рахівщині у лобовій ДТП постраждали семеро людей, серед них двоє дітей Фото новина
10:12
На Рахівщині автомобіль збив дітей на дитячому мотоциклі
18:13
/ 2
На Закарпатті через обміління озера масово гине риба Фото новина
14:30
/ 1
На Закарпатті за добу сталися три ДТП за участі неповнолітніх мотоциклістів Фото новина
18:48
В Ужгороді медики врятували чоловіка після утоплення
16:47
На Хустщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали 13 людей Фото новина
18:31
На Хустщині під час пожежі загинули мати та син Фото новина
13:20
На Мукачівщині п’яний водій спричинив смертельну ДТП Фото новина
12:10
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст смертельно збив жінку та помер після ДТП Фото новина
14:06
На Рахівщині 24-річний киянин зірвався зі скелі Фото новина
15:23
На Хустщині через ймовірне коротке замикання бойлера сталася пожежа Фото новина
09:10
На Тячівщині алабай напав на 9-річного хлопчика
17:21
/ 1
На Рахівщині у ДТП постраждали п’ятеро людей, серед них двоє дітей
13:22
/ 1
В Ужгороді 7-річний хлопчик потрапив до лікарні після вживання електронної сигарети та енергетиків
11:18
На Закарпатті у ДТП загинув 15-річний мотоцикліст Фото новина
» Всі новини