Стали відомі попередні результати виборів до Закарпатської обласної ради (ІНФОГРАФІКА)

Згідно з результатами виборів до Закарпатської обласної ради, до найвищого представницького органу регіону потрапили партії "Рідне Закарпаття" – 18.2%, "Слуга народу" – 17,5%, Блок Юлії Тимошенко – з 12,8%, "Команда Андрія Балоги" – 11%.

Стали відомі попередні результати виборів до Закарпатської обласної ради (ІНФОГРАФІКА)

Проходять в обласну раду і партії “Європейська солідарність”, КМКС, “За майбутнє”, ОПЗЖ. 

Інфографіка М-студіо

29 жовтня 2020р.

Теги: облрада, вибори

Коментарі

Ідіть на 2020-11-09 / 01:14:55
Ну да , згідний з коментаторами , це тре бути просто ди*лами щоб за жопу голосувати , просто іді*ти .

Сеня 2020-11-04 / 12:29:27
Рідне закарпаття і опзж одне і теж.відрізняеться лиш етікеткою. Про слуг -вообще біда

Едмунд Еган 2020-11-02 / 20:46:29
правду не покажут в тельавидениях, ее надо откопать, иногда в гав"е. украинци Закарпатья что то новое..

Цімбор 2020-10-30 / 19:21:39
Ті хто голосували за жопоблок мерветчука. Політичні придурки. Постійно ганьблять Закарпаття

Володимир 2020-10-30 / 15:02:52
За ЖОПу (Рабіновича), агітовала Руська Православна Церква в Україні. Тому і мають якись резезулдьтат

Капец 2020-10-30 / 07:07:19
За майбутнє!!!! це партія сепарів регіоналів!!! Ви проголосували за Януковича який Вас ограбив мозги у Вас є???

До псевдо ужгородця 2020-10-29 / 18:52:38
Iдь до дому на Галичину .ебiл !

Ужгородець 2020-10-29 / 18:18:38
За жиддя...Це повний здець. Люди, ви довбануті на всю голову?

888 2020-10-29 / 15:05:27
Вітаю, шановні земляки! Всі, хто був у минулому скликанні облради - знову там, просто зараз від різних 'нових" партій. Нема лиш Москаля Геннадія. Буде не так весело...

Читатель 2020-10-29 / 14:00:53
И опять, простите, разговор "бедно - не бедно жили". Ну, в конце-концов! Так "хорошо, что из Украины хочу уехать", или иначе? А мораль одна - деградация это деградация! А тут пытаются убедить меня, что ее не было???

Да, Бог с ним. Выборы. Кто виноват, что такая была активность? Политики? Само общество. Мало того. Среди большинства избирателей - люди старше 50 лет. Молодые где? Где попытка пропихнуть "правильные" партии? С другой стороны... Одна надежда осталась. На коронавирус. Который поменяет много чего. Да, это кризис! Да, это плохо. Но, этот кризис как-то заставляет людей шевелиться.

БатаниК 2020-10-29 / 13:25:32
Раніше народ бідував. На час розпаду Союзу 90 рік, Україна займала 15 місце у світі по багатству. 2020 рік алігархів купа, свердловини нафти,газу та навіть з мінералкою....роздраконили. Навіть спецслужби не знають їх власніков. Брати Суркіси електрики на Закарпатті. Динамо їм мало.За 30 году жодного військового корабля не збудували.

укр 2020-10-29 / 12:06:02
туалетний папір це як приклад нікчемності держави, яка не могла виготовляти елементарні речі. А взагалі тоді не було нічого (я застав ті часи), ні продуктів харчування, ні одягу -НІЧОГО, все треба було "доставать". Поступити у ВУЗ давай взятку, на "жирну роботу" плати взятку і т.д. На роботу люди ходили за 100 рублів, випускали якусь продукцію, яка нікому не була потрібна: всі хотіли нормальну імпортну продукцію.

УКРу 2020-10-29 / 10:15:16
Тоалєтний папір і це всі ваші досягнення? Люди запитують - що зроблено на Закарпатті за останні роки? До речі на Галичині також народ не живе краще, але там попровбуй проголосувати "проти шерсті", так званні активісти вирахують і хату на другий день спалять. Побачу який телевізор ти позератимеш під Різдво, як за газ платитимеш більше 10 грн. Але це ринком ви хлопці називаєте - качати природні ресурси і "бабці" у Америку мільйони доларів вдправляти. За це голосувати?

іван 2020-10-29 / 10:09:20
продажні пристосуванці

Небайдужий 2020-10-29 / 09:52:50
У Закарпаттi давно Европа....а нас уже почти 7 рокiв ведуть до Европи...i хто??? Закарпаття дуло почти 500 рокiв з Европою....а комуняки нас знищили як нацiю...почитайте вiкiпедiю ,населения Закарпаття в1960 роцi....

Небайдужий 2020-10-29 / 09:42:13
Так уже схаменулися у 2014?????i що дiстали.....як ще раз схеменутся та ймовiрно уже I не треба буде...за нас будут вирiшувати без нас?????

Андрій 2020-10-29 / 09:33:55
Шановні Закарпатці, схаменіться, досить бути кацапськими холуями, кого ви вибираєте?, А потім дивуєтесь, що Вас не сприймають за адекватних.

WWWW 2020-10-29 / 09:14:21
Тепер перед ними раком будуть із Сідором стояти,

укр 2020-10-29 / 09:03:02
при руських ви жили добре в телевізорі, а фактично бідненько. Не було елементарних речей.Наприклад, туал.папір не був дефіцитом, його просто не було в продажу. "Какую страну просрали". Так ви говорите.

М1сцевий 2020-10-29 / 08:07:33