На початку засідання розглянули питання інтернаціоналізації діяльності УжНУ у 2019/2020 навчальному році та майбутні пріоритети. Проректор із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел розповіла, що станом на нині університет має 125 міжнародних партнерів. Незважаючи на надзвичайно складний рік для міжнародної діяльності, керівництвом вишу було підписано 20 білатеральних угод, 13 угод щодо реалізації міжнародних проектів із фінансуванням, а також 11 угод щодо супроводу академічної мобільності Erasmus+.
Про вагомі позиції УжНУ серед українських університетів свідчать високі показники поважних міжнародних рейтингів. Зокрема, УжНУ займає 11 місце за рейтингом Webometrics, 13 місце y SciVerse Scopus, 24 місце y SCImago Institutions Rankings, 11 місце QS World University Rankings by Region серед 25 українських ЗВО та 12 місце серед 76 українських ЗВО у рейтингу U-Multirank.
Також Мирослава Лендьел розповіла про участь УжНУ у міжнародних проектах. Зокрема, університет має 25 успішно завершених міжнародних проектів у 2014-2019 роках, 12 діючих проєктів, серед них шість транскордонних проєктів, два проєкти у програмі Horizon 2020, три проєкти програми Erasmus+ та 1 проєкт програми Північна Екологічна Фінансова Корпорація.
Далі на засіданні Вченої ради розглянули доповідь декана факультету інформаційних технологій Ігоря Повхана про навчальну, наукову та виховну діяльність факультету інформаційних технологій.
Також на засіданні розглянули атестаційні справи. За результатами голосування, вчене звання доцента по кафедрі дитячої стоматології присвоїли Любові Білищук та доцента по кафедрі цивільного права та процесу – Ірині Ревуцькій.
Чергове засідання Вченої ради відбудеться у листопаді цього року, повідомляє офіційний сайт УжНУ.