На Закарпатті будуватимуть "олімпійський" курорт і дорогу на Драгобрат

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров під час презентації стратегії розвитку Закарпаття за участі президента Володимира Зеленського заявив, що в області планують побудувати великий гірськолижний курорт, який зможе приймати зимові Олімпійські ігри.

На Закарпатті будуватимуть "олімпійський" курорт і дорогу на Драгобрат

"Закарпаттю не вистачає лише одного потужного гірськолижного туристичного кластеру і він у нас буде.

Нині готується проєкт гірськолижного курорту, який у 5 разів більший за свій аналог в Івано-Франківській області (Буковель). Орієнтовна вартість публічних інвестицій – 300 млн євро.

Наша амбітна мета – заявка на проведення зимових Олімпійських ігор", - сказав О.Петров.

Також, за його словами, невдовзі розпочнеться будівництво довгоочікуваної дороги на найвисокогірніший курорт України - Драгобрат.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі.

26 вересня 2020р.

Теги: Боржава Драгобрат, курорт

Коментарі

Олена 27.09.2020 / 16:30:37
Придурки!

Рахів 27.09.2020 / 13:15:08
Зе ляпнув , а цей підхопив . Яке ще "Велике будівництво" Країна на межі повного розвалу . На слідуючиц рік віддавати борги по % (кредити МВФ) у розмірі , що перевищує два річних ВВП України. Ще й дефіцит бюджету на січень 2021 року в майже 300 млрд грн.
А цей "тимчасовий пришлий" піарить і розуміє , що НІЧОГО НЕ БУДЕ ВЗАГАЛІ З ЦИХ РЕКЛАМ . Головне їм , щоб "С(л)уки Народу" хоч якісь місця вирвали на місцевих , НІКОМУ НЕ ПОТРІБНИХ, виборах.
Зеленому до лампочки ці вибори . Але ж вони полюбляють погратися в свій квартал , в якості "проЄкта".

Боржава 27.09.2020 / 11:47:29
Так зробіть все Закарпаття Мегакурортом, а не заснути все в одному місці, а далі хоч трава не рости...
Не встигли Боржаву відвоювати, як воно вже здуріло... Але субтропічні Сочі, які Олімпійські ігри зимові в теплому Закарпаття???
Гебешник вузькоглазий здурів зовсім...
Засланий козачок....

Влад 27.09.2020 / 10:41:09


...так, мабуть, для повного *****ца Закарпаття невистачає...


Характерник 26.09.2020 / 22:21:37
Так не дай Боже нам такого титанічного нищення нашого краю, перлинки України.
Ще перший президент Чехословаччини казав звертаючись до мешканців краю: бережіть столітні ліси і гори та природу свого краю.
А Ви хворі єбанулися зовсім на голову. Можновладці хренові заочники. Ніхто вам це не дозволить, нищити наше надбання так ганебно. Кучмівсько-медведчуцький геноцид вирізав ліси які стали причиною моторошних повеней які розпочалися з 1998 року і по сьогодення... За ці всі страждання народу та навколишнього середовищя, була би моя воля я би вас знищив за одну однісіньку ніч скотиняки лагерні. Ви би будували заводи по переробці комунальних відходів та свого роду сміття. Чи очисні споруди в містах а також заміну водопроводу питної води якому вже 50 років якщо не більше. І це стосується всього до чого не торкнешся.
Ти підар презік кончений, буду КПП і укріплюй прикордонну зону на сході а не на заході Країни. Сучари ви гнойні я би вас вирізав всіх під самісінький корінь. І майно все конфіскував на благо народу, все все і навіть те що знаходиться за межами країни. Радійте шикуйте жирійте та пам'ятайте одне лишилося вам всім не довго крові пити Українського народу...

Влад 26.09.2020 / 18:10:55
Ти продажня сволочь Коломийського. Тільки що повернувся із Буковеля, і взнав що все блокується з боку власників Буковеля, бояться конкуренції і зменшення прибутків.

Scintillante 26.09.2020 / 10:20:36
Не дай Господь такого масштабного нищення природи!

НОВИНИ: Соціо

15:43
Столітній ювілей відсвяткувала педагогиня з Ужгорода Фото новина
15:36
У селі Люта на Великоберезнянщині попрощалися із захисником Юрієм Галаговцем Фото новина
15:30
У горах Рахівщини заблукала туристка зі Львова Фото новина
15:12
Скеля Чур, язичницьке капище й аура пралісів – Карстовий міст у Карпатах Фото новина
13:01
/ 1
Рятувальники на Драгобраті допомогли туристам, які заблукали під час спуску Фото новина
12:22
На Ужгородщині нетверезий водій наїхав на 65-річну жінку Фото новина
16:50
/ 2
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
/ 2
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
» Всі новини