На Закарпатті політична реклама в газетах коштуватиме від 4 грн за квадратний сантиметр (ФОТО)

На телебаченні- від 15 гривень за секунду ефірного часу.

На Закарпатті політична реклама в газетах коштуватиме від 4 грн за квадратний сантиметр (ФОТО)

Згідно з Виборчим кодексом до 8 вересня засоби масової інформації мали опублікувати у друкованих виданнях ціни на політичну рекламу, які діятимуть упродовж виборчої кампанії напередодні місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. За даними спостерігачів ОПОРИ, необхідну інформацію про ціни на рекламу вчасно оприлюднили газети «Панорама», «Ужгород», «Новини Закарпаття», «Карпатський об’єктив», «РІО». У газеті «Ясно» розцінки на політрекламу не опублікували. 

Всього ОПОРА проаналізували випуски шести закарпатських газет: «РІО», «Ужгород», «Панорама», «Ясно», «Карпатський об’єктив» та «Новини Закарпаття». На сторінках цих ЗМІ інформації про вартість політичної реклами на телеканалах «М-студіо» та «Перший Кабельний» у номерах від 3 та 5 вересня - не зафіксовано. Також розцінки на політичну рекламу не опублікували й у газеті «Ясно» у номері від 4 вересня.

Газета «Новини Закарпаття» оприлюднила розцінки на політичну рекламу у випуску газети № 36 від 5 вересня. Згідно з оголошенням, ціна на передвиборну агітацію у газеті становитиме: на інформаційних сторінках – 9,60 грн за кв. см; 1 сторінка – 16,20 грн за кв. см: 16 сторінка – 13,80 грн за кв. см. Зазначається, що ціни вказані з урахуванням 20% ПДВ. У цьому ж випуску газети оприлюднили розцінки на політичну рекламу на телеканалі «21: Ужгород». Як йдеться в оголошенні, вартість розміщення матеріалів передвиборної агітації під час місцевих виборів становитиме 16 гривень 20 копійок за одну секунду ефірного часу (в тому числі ПДВ 20%).

Також у газеті «Новини Закарпаття» оприлюднили вартість політичної агітації на телеканалі «UA: Закарпаття» (Закарпатська філія НСТУ). Одна секунда ефірного часу на регіональному телебаченні коштуватиме 15 грн з ПДВ, на регіональному суспільному радіо – 10 грн з ПДВ.

У номері газети «Панорама» від 2 вересня оприлюднили розцінки: вартість реклами у цьому ЗМІ становитиме від 12 грн за см к. до 16 гривень. Також у цьому випуску газети розмістили розцінки й на матеріали передвиборної агітації в інтернет-виданні «PMG.ua». Як йдеться в повідомленні, вартість з стандартну одиницю публікації на головній сторінці (статтю до 2 тисяч знаків + 2 фото чи ілюстрації, або 1 відеоролик/відеосюжет + текстовий анонс/опис, або 1 допис у блозі + 2 ілюстрації/фотографії) в рубриці «Політика\Місцеві вибори» та з обов’язковим маркуванням становитиме 2500 грн.

На період виборчого процесу вартість розміщення політичної реклами на сторінках газети «Ужгород» становитиме 4,00 грн (з ПДВ) за 1 кв. см. Таку інформацію оприлюднили у номері газети від 5 вересня.

У газеті «Карпатський об’єктив» розміщення політичної реклами коштуватиме на інформаційних сторінках – 7 грн за см кв, на 16 сторінці – 12,50 за 1 см кв.. Розцінки у цьому ЗМІ оприлюднили у номері від 3 вересня.

У газеті «РІО» від 5 вересня вересня також оприлюднили розцінки на політичну рекламу. Розмістити передвиборну агітацію на першій сторінці коштуватиме 20 грн за см кв., на 2, 3, 16 сторінках – 18 грн/см кв., 6, 7 сторінки – 14 грн/см кв., 8,9, 10 сторінки – 12 грн/см кв.. Суми вказані без ПДВ.

 

17 вересня 2020р.

Теги: реклама

НОВИНИ: Політика

21:45
/ 9
Експертиза підтвердила, що "ріднозакарпатський" заступник мера Ужгорода Пинзеник їздив за кермом п'яним – "Магнолія-ТВ"
16:44
/ 44
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА очолить київська мукачівка Марусинець
08:21
/ 29
Брати Андріїви "проштовхують" перейменування вулиці в Ужгороді іменем покійного предстоятеля церкви держави-агресора (ДОКУМЕНТ)
15:38
/ 1
Очільником департаменту культури Закарпатської ОДА стане головред Мукачівського драмтеатру Тищук
15:31
/ 2
Звільнений із посади голови Свалявської РДА Тарабій призначений заступником керівника Мукачівської РДА
14:34
/ 58
"Ріднозакарпатського" заступника мера Ужгорода Пинзеника затримали п'яним за кермом авто
23:59
/ 3
Коли ж, нарешті, посадовці в Україні стануть українськими
22:27
/ 8
Зеленський звільнив голову Свалявської РДА Тарабія і призначив головою Рахівської РДА Небилу
17:41
/ 3
12 років в’язниці за Путіна
12:20
/ 8
У колишніх співробітників фірм, що мали стосунок до виділення землі Медведчуку на Закарпатті, провели обшуки
14:18
/ 17
Єпископ Ніл вже називає МГКЄ "Церквою", а православний сепаратист Сидор агітує за її sui juris
19:56
/ 7
На проміжних виборах до ВР на Прикарпатті та Донеччині кандидати від Партії угорців України "технічно" набрали 35 голосів на двох
17:02
/ 10
Упійманим на хабарі головою ОТГ на Хустщині є представник ОПЗЖ Михайло Мушка з Керецьок
15:55
/ 21
Дорчі без маски: "скандальна" депутатка Берегівської ОТГ системно ігнорує обмеження карантину
12:14
/ 9
Зеленський призначив головою Мукачівської РДА Едгара Токаря
21:34
/ 3
У четвер в Ужгороді представлять нового прокурора міста
13:38
/ 18
Тищенко очолив обласний партійний осередок "Слуги народу" на Закарпатті
08:59
Кулеба розповів, як у Словаччині вибачалися за "жарт" прем'єра про "Закарпаття в обмін на "Спутник"
06:13
/ 12
У Києві відкрили пам’ятник Президентові Карпатської України А.Волошину
05:24
/ 3
НАБУ намагається отримати дозвіл Панами на притягнення до відповідальності депутата Закарпатської облради Каськіва – "Схеми"
14:24
/ 7
Міністерство освіти спростувало "угорську" заяву щодо можливого незабезпечення підручниками угорською мовою шкіл на Закарпатті
07:13
/ 136
На аудієнції в Папи Римського архієпископ Гайдудорозький просив Святійшого Отця не допустити єдності греко-католиків України
07:47
/ 91
"Під Павлова" Закарпаття "кошмарили" псевдоактивісти з Вінниці, Чернівців, Львова і Херсона
04:53
/ 7
На березневих виборах до парламенту Партія угорців України "технічно" висунула своїх кандидатів на Прикарпатті та Донеччині
03:08
/ 3
У МЗС відреагували на розмову угорського єврокомісара з Брензовичем і Бочкор
» Всі новини