У Хусті пройшов чемпіонат Закарпатської області з важкої атлетики (ФОТО)

У рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в м. Хуст 12-13 вересня було проведено чемпіонат Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок та юнаків і дівчат до 17 років.

Змагання пройшло на високому організаційному рівні з дотриманням всіх вимог всеукраїнського рівня, завдяки активній роботі головного судді змагань (НК) Кеміня М.Д.

Вихованці відділення важкої атлетики Комплексної обласної ДЮСШ «Спартак» стали лідерами змагань, де серед жінок не було рівних Олені Галас.

У ваговій категорії до 67 кг. чемпіоном став Іван Калин, наймолодший учасник змагань, який у 13 років встановив новий рекорд області штовхнувши 95 кг.

У категорії до 73 кг чемпіоном став Арсен Теплухін з результатом 246 кг у сумі двоборства, що перевищує норматив МСУ! Абсолютним чемпіоном Закарпатської області став Володимир Марчук з результатом 128 кг у ривку та 160 кг у поштовху.

Усі спортсмени задоволені своїми виступами, а найбільш задоволені тренери, які успішно підготували атлетів.