Віктору Петрову погрожують у зв’язку з політичною діяльністю (ВІДЕО)

Він написав заяву в поліцію

Віктору Петрову погрожують у зв’язку з політичною діяльністю (ВІДЕО)

Відомий ужгородський лікар Віктор Петров написав заяву у правоохоронні органи через погрози фізичної розправи від політичних опонентів з вимогою не брати участь у місцевих виборах від “Команди Андрія Балоги” в Ужгороді. Про це він написав на власній сторінці у фейсбук.

«Сьогодні написав заяву в правоохоронні органи про вчинення проти мене злочину. Сьогодні вночі мені телефонували і погрожували, вимагали відмовитись від співпраці з Командою Андрія Балоги. Хочу сказати всім своїм «опонентам», що нікого не боюся і не дам себе залякати. Закликаю всіх учасників виборчої кампанії відмовитись від старих методів та зосередитись на змаганні ідей, стратегій і команд. Своїм прихильникам хочу сказати, якщо нас бояться, значить ми сила і все робимо правильно!», - заявив Віктор Петров.

Нагадаємо, Віктор Петров - засновник та головний лікар мережі медичних клінік Prevention. Нещодавно разом із однодумцями він розпочав збір ініціатив ужгородців для вирішення нагальних проблем міста - “Банк Ідей”. В майбутньому вони стануть частиною комплексної Стратегії розвитку Ужгорода.

07 вересня 2020р.

Теги: Петровв, погрози, залякування, Балога

Коментарі

Вуву 2020-09-12 / 07:50:15
А чого це погрожують.
Може лишень застерігають не робити дурниць.
Нам у ВР "опожопоблоківців" вистачає .
Ніяк мертвечука і банду з парламенту вимести не можуть.
А тут ще свойі місцеві за 30 срібних вже штани скидають і скиглять що не дають можливості нагнутися . От Іуди.

знак питання 2020-09-08 / 13:57:41
О як оживилися боти конкурентів! :) "Він ніхто і звати його ніяк". Я чого ж ви, вічноприкоритні щадеї і андріїви, раптом стурбувалися так? :)

Ужгородець 2020-09-08 / 10:40:07
Для дешевого піару пропоную ще закинути собі в двір пляшку з сумішшю/гранатомет/гаубицю. Або попросити когось задешево закинути таку річ. Тоді ця "новина" вийде в топ та хтось впізнаватиме невпізнаване досі

До якщо 2020-09-08 / 10:19:52
Думаю ,що слідуючий кроком буде його заява про не висунення кандидатом у мери,бо він переживає за сім'ю! Хлопе будь гарним лікарем -народ буде тобі більше вдячний ніж мерам.

Якщо 2020-09-08 / 09:41:00
Вiн i доктор поганий то мер з нього нiякий!

777 2020-09-08 / 09:32:13
Та кому він на фіг потрібен, щоб йому якісь погрози закидати, на фоні цих всіх політиків він сіра миша.

Борка 2020-09-08 / 09:12:33
Його задача забрати у когось 3-4%. І більше нічого.

Іван 2020-09-08 / 06:56:39
Лікар, бізнесмен, політик якийсимпатизує Віктор Івановичу... хто він? Ясно за які кошти клініку побудував.

моя думка 2020-09-08 / 01:31:08
Якщо подивитися, хто нині преться, або кого пхають у владу, то "той фланг" зараз найменш проблемний.

Зрештою, просто порівняйте Мукачево і Ужгород.

Проспекту 2020-09-08 / 00:51:37
Ці два "бійці" з того ж флангу.

До Проспекту 2020-09-07 / 22:59:16
Ти сам соьі перечиш, кажеш клоуни серед залениз в за клоуна Щадея будеш голосувати, який іде від них, а Петров, то реально чудік,кому він вообше здався, нико 2

Проспект 2020-09-07 / 22:54:01


Я думав, що клоуни лише серед зелених. Тепер побачив, що клоунів серед так званої « команди молодого недоучки» ще більше. Який лідер « команди» такі і його члени.... Тупі і амбіційні! Тому і амбіційні бо тупі. Буду голосувати за Щадея. Той хоть трошки розуму має в голові на фоні цієї « команди молодого і тупого» )))

Видалено два ваші коментарі, написані під іншими нікнеймами. Будете імітувати видимість дискусії, підете в бан. Коментар видалено. Адмін


олександр 2020-09-07 / 22:51:25
Ой дурень

Вiктор 2020-09-07 / 21:23:56
Кому вiн потрiбен в полiтицi,може залицявся до чиеiсь дружини?Cвiтлик хочь не подобаеться менi твоя полiтика Але зараз пiдтримую. Провокацiя ! Далi можливо пiдпалить собi авто .

Свитлик 2020-09-07 / 20:51:18
Дешевий піар. Фу. Ще донедавна розглядав кандидатуру цього пана. Нафіга це робити.

НОВИНИ: Політика

16:37
За 9 місяців закарпатці сплатили майже 226 млн грн військового збору
15:39
Ужгород політичний. Ч. 5
14:49
Про спільні пункти пропуску, розбудову Берегівської лікарні та об'їзної дороги говорили з угорськими дипломатами на Закарпатті
13:56
Мукачівська міськрада показала бюджет на 2021 рік – капітальні ремонти, освіта, спорт, культура та соцзахист
15:08
/ 7
СБУ розпочала перевірку щодо відвідин Криму кандидатом від партії "Слуга народу" в Закарпатську облраду за угорським паспортом
14:55
/ 1
Для створення виробництв і робочих місць потрібні пільги для інвесторів, - Андрій Балога
12:59