Зеленський навідається на Закарпаття – журналіст

25 вересня планується візит президента Володимира Зеленського в Ужгород.

Зеленський навідається на Закарпаття – журналіст

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму Телеграм-каналі, посилаючись на власні джерела, наближені до планування візиту.

Як зазначає В. Глагола, до обласного центру Закарпаття В. Зеленський приїде на автомобілі із Словаччини, де планується підписання угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в аеропорту Ужгорода, що дозволить розблокувати його роботу.

Також у цей день Зеленський відвідає завод «Єврокар», де збирають автомобілі Škoda, а також місто Берегово. Зокрема, лікарню, а ще кілька об‘єктів наразі обговорюються.

У рамках підготовки цього візиту сьогодні в Ужгород приїдуть представники Міністерства інфраструктури. Порядок денний: вибір локації для нового аеропорту, який планують зводити із вантажним терміналом. В Закарпатській ОДА вже відбулось кілька зустрічей на цю теми із потенційними інвесторами. Вже точно відомо, що Мукачево наразі не розглядається як варіант для побудови аеропорту.

"За моєю інформацією, зараз розглядаються два основні варіанти побудови аеропорту - поблизу селища Середнє та у трикутнику між селами Сюрте-Холмок-Паладь-Комарівці. Можливо, нова локація для побудови аеропорту і буде озвучена публічно під час візиту Зеленського на Закарпаття", - повідомив В. Глагола.

07 вересня 2020р.

Теги: журналіст, візит, Зеленський

Коментарі

Бувший лікар ЦРЛ м.Мукачево 2020-09-11 / 12:11:58
Рланування будівництва аеропорту в Ужгородськім району це знову знехтування особливостями нашого карпатського регіоную Землі Мукачівщини,Ужгородщини потрібно використовувати на сільськогосподарські роботи-вирощувати пшеницю овочі і фрукти а на Аеропорт підходить територія Мукачево-Свалява .Ця територія і географічне ближча і клімактично більш підходить тим то самим розвиток би йшов більше і цих регіонів.Ближче буде до Міжгфря,Синевира,Соймів-розвилки на Долиную.Звичайно ближче до Рахова.

Вуву 2020-09-09 / 10:06:08
То буде не візит ... то буде передвиборча агітація за свою кишенькову партію яка повинна розвалитись.
Чого так зЄ почав боятись Авакяна ... шо готовий відправити у відставку разом з премєром і всім кабміном ?
Бо Авакян може підтримати вальцмана який готує реванш ...
вже один одного добре знають , хто і скільки і де може красти.
Але цікаинка так це те що якщо потрох всетаки візьме реванш крісло премєра буде під Аваковим .
А якщо зЄ його залишить ... то авак. буде себе готувати на президентські вибори.
Питання .
Що від всього цього цирку і балагану отримають прості виборці ... люди які підуть голосувати ?

Ужгородець 2020-09-08 / 10:44:43
То цей клоун ще кудись їздить?! Дайте йому хто-небудь з ближчого кола Конституцію почитати.

У В.Березному 2020-09-08 / 09:44:53
Треба вибрати когось з циган! Тi що зараз не роблять!

Тарасе 2020-09-07 / 23:33:59
Ладані був проходний. Но не мож усіх пудсирати. І казати, я такий файний. Хай му Бог помагать. Але плести інтриги і з ОПЗЖ і Балога, і Шукаль, і Риган...Всі всьо видять

До 123 2020-09-07 / 21:54:54
Попри словацький кордон є місце для побудови додатковойі злітнойі смуги яка може перетинатись з уже існуюючою.
А сам аеропорт можна перебудувати поетапно не порушуючи його роботи.
На крайняк відновити мукачівський але забирати в людей орну землю і знову будувати те що буде для людей не практичним це тупо.
Але це по нашому .
Все через жопу.

жили они бідно а потом їх обикрали 2020-09-07 / 21:30:03


Як заробляли на знищенні Мукачівського військового аеродрому, або Історія однієї афериhttps://******.***.ua/novyny/velykyj-*****-******


Вiктор 2020-09-07 / 21:27:10
Кому вiн тут потрiбен! Бездарь .

Вольф 2020-09-07 / 18:08:44
Таке враження,чи такі реалії,що крім Єврокару нема куди везти
Всіх туди возять,починаючи від Кучми

... 2020-09-07 / 18:07:45
Зилинських займається невластивими президенту функціями. В цей же час ніяк не може знайти 10 хв щоб прийняти у суддів присягу

Чізмар 2020-09-07 / 16:37:18
Можуть і губернатора поміняти

Тарас 2020-09-07 / 15:58:45
Та по путьови заїде до Великого Березного на розборки бо місні депутати од Слуги народу продалися Медведчуковій ОПЖЗ і виставляють непроходного Ладанія же би знову програв вибори нинішньому голові.

123 2020-09-07 / 15:03:53
Новий аеропорт потрібно будуватина новій УКРАЇНСЬКІЙ території ,щоб літаки злітали і приземлялись над нашою територією. Бо Словаччина сьогодні дозволила , а хто знає як буде далі, може в любий час скасувати своє рішення і тоді ЩО ? Треба бути НЕЗАЛЕЖНИМИ в цьому питанні , а аеропорт скоро себе окупить це вхідні західні ворота України !!!

Iнна 2020-09-07 / 14:26:46
Пусть проедет по береговским дорогам

Вуву 2020-09-07 / 13:47:34
Орних земель в Закарпатті і так мало ... для чого знову будувати ще один аеропорт якщо після візиту зЄ до Словаччини мають поновити роботу ужгородського.
Крім того на побудову нового потрібно більше грошей аніж на можливе розширення (покращення) вже діючого ... Що в теперішній час із величезним держборгом є просто неприпустимим.
Президент не може не рахуватись із думками людей.
Де всі ті заявлені опитування , голосування , обговорення з народом .ДЕ ?
Як так прийіхати і всіх поставити перед фактом що він вже все сам за людей вирішив.?
Такого прєза треба гнати в затри шийі.

вася капелан 2020-09-07 / 13:20:18
нехай будують на землях які в Міжгірському районі розбазарили і продали Щурь василь земельник Шовак олександр і Пилипецький голова Готра

Я чув 2020-09-07 / 12:48:58
У В.Березному!

НОВИНИ: Політика

21:18
МЗС України назвало пряму агітацію очільника МЗС Угорщини в день виборів в Україні "нахабством", "підступним ударом" і "прямим втручанням"
19:36
/ 5
Глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій і чинного мера Берегова
19:29
В Ужгороді та Іршаві поліція відкрила три кримінальні провадження за фактами порушень на виборах
19:18
Станом на 18.00 на Закарпатті поліцейські отримали 107 повідомлень про імовірні порушення
19:14
/ 1
В Ужгороді на дільниці спіймали чоловіка, який виносив бюлетені для "каруселі"
16:01
/ 1
На Закарпатті станом на 15.00 поліцейські отримали 75 повідомлень про імовірні порушення
14:43
На Закарпатті станом на 13.30 проголосували 15,3% виборців
14:01
/ 5
У Мукачеві жінка принесла на дільницю фальшивий бюлетень
13:44
/ 4
В Ужгороді на одній дільниці - штовханина між циганами, а на дільниці в Радванці - черга 40 хв.
12:13
На Закарпатті виборці з підвищеною температурою голосують в окремих кабінках
11:26
/ 3
У Підвиноградові до двох виборчих дільниць ймовірно підвезли циганів - ОПОРА
11:19
На Закарпатті через помилки вночі передруковували 14 тисяч бюлетенів – КВУ
10:59
/ 5
В Ужгороді люди похилого віку приходять на дільниці з агітпродукцією партії "Батьківщина", що нагадує бюлетень
10:41
/ 4
В Ужгороді на виборчих дільницях фіксують порушення
10:05
На Закарпатті майже всі виборчі дільниці відкрились вчасно - ОПОРА
20:07
/ 2
На Тячівщині та Рахівщині масові порушення у дільничних виборчих комісіях
10:38
/ 3
В Ужгороді на одній із дільниць недорахувалися бюлетенів
04:36
/ 3
Обвинувальний акт щодо псевдодипломата, затриманого на кордоні з сигаретами на понад 7 млн грн, скеровано до суду
16:37
/ 2
За 9 місяців закарпатці сплатили майже 226 млн грн військового збору
15:39
Ужгород політичний. Ч. 5
14:49
/ 1
Про спільні пункти пропуску, розбудову Берегівської лікарні та об'їзної дороги говорили з угорськими дипломатами на Закарпатті
13:56
Мукачівська міськрада показала бюджет на 2021 рік – капітальні ремонти, освіта, спорт, культура та соцзахист
15:08
/ 10
СБУ розпочала перевірку щодо відвідин Криму кандидатом від партії "Слуга народу" в Закарпатську облраду за угорським паспортом
14:55
/ 2
Для створення виробництв і робочих місць потрібні пільги для інвесторів, - Андрій Балога
12:59