"Центр протидії корупції" вивісив "нужденного" закарпатського нардепа Поляка на "Дошку пошани" за отриману компенсацію за житло

Як зазначають правозахисники, В.Поляк "зміг позичити 255 тисяч євро, дружина змогла позичити комусь півмільйона доларів. Зате 200 тисяч грн на житло в Києві знайти не вдалось"

"Центр протидії корупції" вивісив "нужденного" закарпатського нардепа Поляка на "Дошку пошани" за отриману компенсацію за житло

Відома правозахисна організація Центр протидії корупції" оприлюднила "Дошку пошани", на якій "зібрали 12 найбільш нужденних депутатів, які не змогли відмовитись від компенсацій за житло. За наш з вами рахунок, звісно". І вирішила розказати "про ці ганебні з моральної точки зору факти їхнім виборцям".

У числі цих 12-ти - народний депутат з депутатської групи "Довіра" в парламенті України, нардеп із закарпатського Виноградова Владіслав Поляк.

Як наголошують в ЦПК, В.Поляк "задекларував кількадесят об’єктів нерухомості на Закарпатті, численні бігові доріжки, тренажери й солярії, зміг позичити 255 тисяч євро, дружина змогла позичити комусь півмільйона доларів. Зате 200 тисяч грн на житло в Києві знайти не вдалось. Яка халепа".

Будь-хто може "покарати" В.Поляка за його "зашквари", внісши відповідну суму на сайті "Серпом по рейтингу".

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнзакарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал.

Згодом офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за цим фактом.

Однак, нещодавно Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді.

28 серпня 2020р.

Теги: Поляк, компенсація, кнопкодав

Коментарі

андрій 29.08.2020 / 01:17:14
не може бути.

100973 28.08.2020 / 16:48:47
"Жизнь подобна театру: в ней часто весьма дурные люди занимают наилучшие места" - ПИФАГОР

Byby 28.08.2020 / 09:15:43
Якшо за це не садять , то значить потурають , а раз так то боятись ніхто не буде .
Зате і далі будуть кнопкодавити.
Закон на папері .
Але не в дійі.
Нашо тоді закон ?
Так само і по матеріальних статках і деклараціях доходів Явище яке перетворилось у фарс , де депутати пишуть що завгодно і як завгодно.
Ніхто це не перевіряє.
І нікого за це з депутатів ВР не покарано.
Просто сміются і глузують з народу.

#### 28.08.2020 / 05:15:20
#УРОДИ#

НОВИНИ: Політика

12:13
/ 1
У Мукачеві в неділю нагородять переможців конкурсу "Червене вино"
20:06
/ 13
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
14:28
/ 1
За рік на Закарпатті вручено "корупційні" підозри 13 прикордонникам і зафіксовано 75 випадків відмови їх "колег" від хабарів Фото новина
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
» Всі новини