За відокремлення Закарпаття проголосували б тільки 5,4 відсотка громадян України

(Мовою оригіналу)
Сегодня в Киеве прошла презентация результатов социологического исследования "Ментальные основы выбора", которое проводилось на Украине на протяжении 2006-07 годов. Одним из пунктов исследования стало отношение граждан Украины к возможности отделения тех или иных регионов страны.

За відокремлення Закарпаття проголосували б тільки 5,4 відсотка громадян України

Автор исследования политолог Кость Бондаренко сообщил, что среди населения Украины - больше согласных на отделение Донбасса, нежели Крыма. Хотя и первых, и вторых - немного. Так, на вопрос, "если бы проводился референдум, дали бы вы согласие на отсоединение от Украины Донбасса, Крыма, Галичины, Закарпатья и Буковины?", против отсоединения Крыма высказалось 87,1% опрошенных.

При этом полностью "за" отделение Крыма проголосовало бы только 6,3% опрошенных, за отделение Галичины - 5,2%, Закарпатья - 5,4%, Буковины - 5,6%, а Донбасса - 7,5%.

"Дело в том, что кода речь идет об отделении Крыма, респонденты начинают думать о том, что Крым - это возможность поехать на море, отдохнуть, позагорать, это здравницы и так далее. А когда говорят о Донбассе или других регионах, то на первое место выходят какие-то стереотипы с "донецкими" или с "галичанами" и т.д. Поэтому, я думаю, большинство граждан положительно относится к легенде о Крыме и точно также относится к Донбассу или Галичине, которые воспринимаются как фактор дестабилизации ситуации", - пояснил Бондаренко.

"Новый Регион"
02 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

Patriot 2008-04-04 / 02:03:00
романЕЦ.Ce dani opytovannja ne v Zakrpatti ap o vsij Ukraini. Znimy rozovi okuljary , vyjdy na vulycju i zapytaj ljudej. Ot i pochujesh pravdu. Osoblyvo jakscho spytajesh pro avtonomiju.Ljudy pochynajutj rozbudzhuvatysj jak i zapovidav nash Budytelj Oleksandr Duchnovych.

рівноденник 2008-04-04 / 00:57:00
та звісно ж, мова йде про мешканців усієї Вкраїни. тобто то й закарпатці, що вони думають про відокремлення Криму, і що думають львів’яни, і що луганці. а більшість людей України зовсім нічого не знають про Закарпаття й русинів! та й наприклад, я мешкаю в Луганському (який, я так розумію, віднесли до Донбасу), тут за відокремлення не 7,5 вісотків, а значно більше! от тому було би цікаво знати нормальні дані по реґіонах, а не все до купи! сподіваюся, із часом таких опитувань побільшає! люди гідні правди!

Русин1 2008-04-03 / 18:43:00
Дима, потри заспанные глаза и прочитай заголовок :"

За відокремлення Закарпаття проголосували б тільки 5,4 відсотка громадян України"...












Діма 2008-04-03 / 18:29:00
Іван , де ти бачиш в цій фразі "громадян україни" :"При этом полностью "за" отделение Крыма проголосовало бы только 6,3% опрошенных, за отделение Галичины - 5,2%, Закарпатья - 5,4%, Буковины - 5,6%, а Донбасса - 7,5%"


Іване, мова йде про регіональні соціологічні дослідження . Зрозумів ? Отож..

Іван 2008-04-03 / 17:43:00
Ще раз прочитайте повідомлення: 5,4 процента громадян України. Всієї України, а не закарпатців! А самоврядність - основа європейських країн. Адміністративно- командний устрій влади в Україні залишився від СРСР і вже давно вичерпав себе. Просніться, вилізьте з криївок - світ давно інший! От тому і дуля замість ПДЧ, що троглодити командують!

Скворцов 2008-04-03 / 16:00:00
Албанець (з тебе такий албанець, як з мене піп Сидор) у тебе одні догадки, щодо закарпатських "албанців"-сепаратистів. Соціологія, наука серйозна і вона оперує фактами. А факти, як відомо річ уперта.

Україна будь спокійна, все йде по плану.Сепаратизм НЕ пройде !

Албанець 2008-04-03 / 15:47:00
Думаю, що відсотки значно нижчі. Більш менш реальні відсотки бажаючих відокремитись сягають біля 17,5.

Обозреватиль 2008-04-03 / 15:17:00
Іван пише правду! Сепарація - цілкове отділення Закарпаття від України, як то зробила Словакія від Чехії - такої тенденції на Закарпатті НЕ Є!!! То ся штучно выдумує заперевальнима націоналістами, особенно нетолерантнима галиччанами, убо могли ефективно пограбувати Закарпаття!

Айбо є тендеція, а то є дуже правильно, што главнoє слово в розвитку Закарпаття мавуть мати корінни жителі Пудкарпаття. То значить, кідь газови труби Російські и Українськи фірми проложать через територію Закарпаття, так



а) треба дати фінанчну компензацію жителям сел и варошів за землю де суть труби, бо в многих селах, де могли выбудовати лыжні резорти, так небудувуть через труби!!!;



б) главноє слово в розподілі фінанції за енергоносії мавуть мати області де сисі енергоносії проходять, а НЕ так як то Львів и Київ роблять. Зграбати вшыткі гроші, пак дашто вернути и супер-арогантно кричати, што Закарпаття є додаційна область, и ми (щирі и свідомі) іх годуємо! Так ся робило в 19 віку в КОЛОНІАХ Африки и Азії за класичного КОЛОНИАЛИЗМУ! То ся в Європейских державах НЕ робить и зато йсте недостали украйинці ПДЧ!!!


Атар 2008-04-03 / 15:15:00
У тебя пацан что, пластинку на Балоге заело?

романЕЦ 2008-04-03 / 14:26:00
orange 03/04/2008 13:13. Звичайно, що усі трезво думаючі люди розуміють, що сепаратична зараза не страшна для Закарпаття,тому підтвердженням є результати соціологічного дослідження д(дехто надіявся, що відсоток буде хоча б з двох цифр, але не сталось, як хотілось...) Але за період активного обговорення цієї теми в ЗМІ, закарпатці також зрозуміли, що за намагнанням надати черговий подих сепаратизму на Закарпатті стоїть не хто інший, як Балога і його місцеве оточення. Однак, черговий раз переконуюсь, що нічого вони не вміють: то із сепаратизмом вийшла неувязочка, а тепер і ПДЧ просрали !

рівноденник 2008-04-03 / 14:11:00
хвайно, же з’являються такі соцопитування, як у нормальних європейських країнах… мо хоч узнаємо колись правду, скільки ж кримчан, закарпатців, донбасян жадають відокремлення?

orange 2008-04-03 / 13:13:00
Та не буде ніякого відокремлення. кілька платних провокаторів здіймають хвилю, от і все

Русин1 2008-04-03 / 11:15:00
Еще бы. Отпускать на вольные хлеба такую дойную корову. Опрос лишний раз доказывает, что паразиты народ прагматичный...



Іван 2008-04-03 / 08:42:00
1. Дослідження проводились серед "населення України", ане в кожному з регіонів, про які йде мова. 2. В Закарпатті справді немає сепаратизму, це повторено 1001 раз і громадянами і політиками. Правда, українські націоналісти хочуть, щоб він був, і роблять для цього все можливе - брехні, првокаційні зборища, розпалюють міжнаціональну ворожнечу в багатонаціональному краї. Вони хочуть мати ворогів, хочуть постійної боротьби заради боротьби, тільки б не працювати головою і руками. І саме вони тягнуть до розколу держави.

Кор 2008-04-02 / 22:45:00
Так, що господа сепаратисти, їжте кашу та ідіть спати. Ваша супер-автономія провалилась, ще не начавшись. 5.4 відсотка, це та частина маргіналів, яким все одно в якій країніц жити , лиш би їх животи були повними.

Підозрюю, що 5.4 відсотка це той реальний максимум електоральної підтримки ЕЦів, артів,гартів. Факкти річ упряма панове .

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 11
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку