ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"

На чотирьох рекламних щитах голови Ужгородського міського осередку політичної партії “Опозиційна Платформи – За життя” Андрія Погорєлова з’явились надписи червоною фарбою "ПНХ ПУТИН".

ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"

Це вже не перший ставлення ужгородців до цієї проросійської політичної сили. Нещодавно невідомі особи облили червоною фарбою і офіс міського осередку "ОП - ЗЖ".

08 серпня 2020р.

Теги: ОП-ЗЖ, Погорєлов,

Коментарі

Георгий 2020-08-29 / 17:04:39
СЫН ВОРА!!!!!! БЕЗДАРЬ !!!!!

ЛОХОТРОН-73 2020-08-10 / 15:54:38
МАРГА НЕ ПРОЙДЕ!

русин 2020-08-10 / 15:30:45
Ай, ай, тогды усых русынив зробили футболіштами тай натуркали їх свойими идеями.
А пак нагребли землів у крайови тай забыли свуй елехторат.
Типирька спомнили про нип, і назад го дурят. А у поміч собі узяли улюстрованих міліціштів і прокураторів та усяку инчаку маргу.

Мигаль 2020-08-10 / 14:01:31
Вижу, ош многі лйуде ужек забыли, йак у кунци 90-х сисйа пошисть прийшла в Карпты (Иршаву) пуд назвов СДПУ(о). Хочу ушоткым нагадати, ош товды місні активішты сих злодыйув (такый субі Пішто Бобик) купили ликторат, роздавучи кураторам каждойі церкви по 100 гамерицькых дулйару уд имени будущого дипутата - "блідолицього сокола". Взамін попы на службах мали у проповідйах "робити йому проценты охвата". Гадаву, ош активішты и сьго разу штось подобнойе звагранйат.

закарпатець 2020-08-10 / 12:42:06


Ник. Чувирло москальське вас ніколи не було в Закарпатті і дасть Бог не буле вже ніколи Жили закарпатці тисячу років без вас ординців і ще тисячоліття проживе. Австріяки, чехи і мадяри культуру несли в наш Срібний край, а моцкальня принесла мат, колгосп, фуфайку і самогон. Іди Сибір звільняй від китайців, а не прися і закарпатську Европу. На х.... "За жиддя".



Коментар дописувача, до якого апелюєте, видалено. Адмін


ЛОХОТРОН-73 2020-08-10 / 10:18:17
Головне щоб не пiдтримали цих бузерантiв на виборах! Це погориле, билак iт.д конченi полiтикани! Чому нiде не працюють а вештаються всюди де мож щось вкрасти! Врожденнi лiдери?(п....и)! Вiд них добра не чекай!

ужгородець 2020-08-10 / 07:32:06
Шанровне панство, якщо запустимо в Закарпаття москальню як у 45-му, будемо їх терпіти ще 70 років.
А медведчуки рабиновичі з погореловими вам організують кузькіну мать, мало не покажеться.

Василь 2020-08-10 / 07:17:25
Накосив видно бабла працюючи на посаді в Екологіі Закарпаття

пенсіонер 2020-08-10 / 06:03:05
Як бачиш Іване, погорелий із бойком і рабиновичем тобі в закарпаття сибірські красоти хочуть принести. "За жиддя" не путлерівський мір.

Іван 2020-08-09 / 23:08:36
Отому "обпеченому" маскалофілові Погорелову(горів-би у аду!)на лобі потрібно покласти горелоє тавро-ПНХ ПУТІН)і примусово виселити до парашки,аби,курва,ознайомився із прекрасними краєвидами якутії,японського сибіру,і чудовими місцями глибинки далекого сходу підарашки.От тоді-би ба що -би він заспівав?

До коментаторiв 2020-08-09 / 13:32:39
Весь город забитий бiгбордами! Всяки Погорелови, биляки,и др.!Хто их вибере и куди? Де бабки на це! Люди цим биоотпадам вже не вирять! Гроши вид ни можна брати а голосувати навпаки! Але теж не заслуги!

Закопченому 2020-08-09 / 13:02:37
Не знаю,що тобi не подобаеться в Янеку,але твоi корупцiонери Порох та Зеля,вже показали мастер клас розкрадання держави,оточили себе злодiями,баригами та бандюганами.Як каже дiдо Маскаль-Гаплик пiдкрався НЕПОМIТНО!

капчоний 2020-08-09 / 12:05:46
онуки асвабадітелєй тоже хатят харашо жить

пенсіонер 2020-08-09 / 09:07:25
Погорелом син судимого, однопартієць зека Рабиновича, от чудеса нас ужгородців очікують. Мало нам було зека Януковича.

До читателя 2020-08-09 / 08:29:07
Так часто бувае! Хороший стае поганим! Але в цьому случае изначально все фальшиве! Його батько злодiй, дiд комуняка! Якi цiнностi у цього хлопця! Вiн уже здесь робив! Нехай трохи фiзично породить!

Читатель 2020-08-08 / 23:47:04
А, в своё время, как мой отец выставлял его исключительно с хорошей стороны. Что, дескать, честный, хороший и т.д. А они друг-друга, оказывается, очень хорошо и очень давно знают. Только реальность, конечно, другая.

Я не лох 2020-08-08 / 12:10:14
Бачив ще якусь круглу рожу! Мордату! По всьому городи! Типу обэднайтесь! Кажуть якийсь бiлак!

РУХ інформ 2020-08-08 / 10:16:56
Нафталінний російсько-радянський діяч, який заїхав в свій час в депутати завдяки хорошим згадкам ужгродців про його діда, так як і непорядний батько. В таки персонажів є минуле, але не має політичного майбутнього.

бувалий 2020-08-08 / 08:13:56
Серіал продовжується.Про тибе ніхто не знає , то візьми фарбу та намалюй щось на щитах або візьми заручьника або зломи молоді деревцята....і усі заговорять. ЗМІ про це потурбуються. Будеш відомий.На це і розраховано.

ЛОХОТРОН-73 2020-08-08 / 07:28:45
А працювати честно цей чоловiк не пробував! Все хоче бути начальником!

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 14
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України