Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров представив у Хусті в.о. голови Хустської райдержадміністрації Віктора Сабадоша.

Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша (ФОТО)

Також Олексій Петров провів зустріч із мешканцями району за участі начальника СБУ Івана Рудницького, в.о. начальника ГУНП Романа Уса, заступника прокурора Закарпаття Андрія Манькута, повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.

Віктор Сабадош досі займав посаду заступника голови Хустської районної ради і представляв у ній інтереси народного депутата Валерія Лунченка.

Кілька днів тому, на позачерговій сесії Хустської райради, В.Сабадоша на невідомо яких підставах вже було представлено як в.о. керівника району. При цьому він повідомив депутатів, що призначить своїм заступником Назарія Павлія - колишнього ставленика В.Лунченка на посаді голови Хустської РДА при президенті П.Порошенку. Тоді В.Сабадош був у Н.Павлія заступником.

Раніше О.Петров переконував громадськість Закарпаття, що не підпускатиме до себе "токсичних" політиків. Натомість, нового керівника Хустщини призначено в обхід Офісу Президента і явно в інтересах одного з одіозних закарпатських політичних кланів, який монополізував політичне і економічне життя на Хустщині.

18 липня 2020р.

Теги: Сабадош, Петров

Коментарі

Кук 2020-07-19 / 18:09:28
Ніхто непрацює для людей за зарплату!
Петров продав посаду баригам поганим, а всіх влаштовую, спаліть уде тот віп! Нема нірдної достойної людини?

Юра 2020-07-19 / 14:10:55
Оби навести порядок в Хусті і рн, треба призначта другу людину із другого рн, оби неходили писаки пишучи ні за Лунченка ні за Білецького ні за Пацкана і тд.., щоб була незаангажована людина, вопше моє бути по за політикою із другого рн, тоді всі писаки заспокояться, то буде правильне призначення як Петрова так Зеленського, пан Петров погоджує на кабмін, а пан Зеленський призначає

Федя 2020-07-19 / 11:50:32
ЗЛОМУ : Ти прав,пана Долю дійсно акуратно виїдають.Поставлять проти нього Вівчаря на голову та проведуть максимум депутатів у раду, щоб вибрати свого секретаря,якщо за вівчаря не проголосують.
І стане Доля царьом маріонеткою в їх руках.
Но він ще дьогається, підключив і футболіста і Івана з батьківщиною,не розуміючи,що вже програв.

Ьюд 2020-07-19 / 11:02:01


Зловживання багатоніковістю. Видалено ряд коментарів одного автора, написаних під різними нікнеймами з метою створення видимості дискусії. Адмін


Люд 2020-07-19 / 10:50:07
Да, з незаконного призначення перейшлисьме до Грегора. Не у нього в руках зараз бюджет району, велике будівництво, а в руках піде$асів.

123 2020-07-19 / 10:47:28


Коментар видалено. Коментуйтке по темі публікації. Адмін


бувший хустянин 2020-07-19 / 02:18:51

до злого 2020-07-18 / 21:51:20

На чиєму боці був закон при дерибані Хустщини між двома злодійськими бригадами Порошенка (хустяни Лунченки проти золотарівських Пацканів), знає лише суд.
Тому, якщо футболіст Пацкан не поновився на посаді голови рай. ради, значить справа була не тільки у законі...

А те, що В.Грегор возив з Ужгорода "піджаків" (масовку) на "відео" протести за Пацкана, це доконаний факт. З якого реготав тоді весь Хуст))
Проте справа в іншому.
В.Грегор, ПУБЛІЧНО захищаючи О.Пацкана, працював тоді на В.Пацкана (депутата БПП у ВРУ, голову Рахункової палати від Порошенка).

Крім того, незабутнім є і ПУБЛІЧНИЙ захист В.Грегора першого заступника голови ОДА І.Дурана (часів Москаля), відомого сбу-шного кришувальника контрабасу та "футбольної" шістки Блюка (М.Ланя)...

Тому, "злий", не треба робити з Грегора непримиренного "бійця" з Москалем (Порошенком).
І за О.Пацкана, і за І.Дурана (з команди Порошенка) він лягав "кістьми" точно не задарма... Свої "срібреники" з пайки від Рошену він отримував регулярно.

Людина 2020-07-19 / 01:13:27
А що указу президента на таке признвчення не потрібно? Чи бідний Зеленський уже в світі ся не розуміє? Бідне Закарпаття - полігон для експериментів "як не можна робити". Ну а Хуст впевнено лідирує по маразму самих політиків і їх рішень.

Вуву 2020-07-19 / 00:09:03
Коли читаю деякі написані речі ... То здається шо ми живемо в якомусь "розплавленомі світі" де психічні розлади є складовою суспільства а інколи навіть і нормою.
Читаю другий абзац. Вдумайтесь.
Голова Зак.ОДА представив в.о. голови Хустськойі РДА Сабадаша.
... Нащо його представляти якщо він є в.о. Хустськойі РДА ... і всі його і всі це ... Знають.
... Який представляв (і представляє) ... ІНТЕРЕСИ ... депутата ВР Лунченка.
Так а чому Сабадаш має представляти інтереси Лунтіка в Хусті ? Шо це за такі інтереси?
.....
Чому Сабадаш не представляє інтереси народу ... Людей які живуть в цьому місті , районі перд тим кого (зновуж таки) вибрав народ ... Лунтіком ?
Дурь яка набула ознак реальності.
Якщо в Конституційі написано ...
Що носієм влади в крайіні є народ.
То хто кого і перед ким має представляти ???
Не кажучи вже про якісь особисті чи приватні інтереси .
Хто ? Хто такий той лунтік ?
Злодій і барига який сидить у ВР.......
Гидко читати такі речі. Гидко.

LIFT від ЗЕ))) 2020-07-18 / 23:27:31
де ЗЕ Команда де їх кандидати.
Продали,або пропили. оце капец...

злий 2020-07-18 / 22:30:29
Зік, Хуст робив Кащук, якого Лунтік з Білецьким тепер виїдають, нє?

правда 2020-07-18 / 22:21:49
Все вирішує БАБЛО і при цьому презику тоже, уви, люди злі і бідні, тому далі буде весело, а комусь дуже сумно. Гірка правда.

Зік 2020-07-18 / 21:59:57
Лунченко.Білецький.Хуст зробили европейским .ви покажіть ХОТЯБИ один район такого зразка. ?????

злий 2020-07-18 / 21:51:20
бувший хустянине, в протистоянні недуйдавого Пацкана і лунченківсько-білецьківських шісток закон був таки на боці Пацкана.
А більше, ніж контрабасить файта Лунтіка, на Закарпатті вже ніхто не контрабасить.

Ну і проти Москаля Грегор воював стільки, що тобі ся і не снило.

Якось так

бувший хустянин 2020-07-18 / 21:42:20

Ну, так, Грегоре. Хай живуть твої клієнти хустські Пацкани разом з бандою Москаля-Порошенка, які контрабасили 5 років на італійських бусах та продавали хащу за кордон разом з В.Мургою...
Ганьба, тобі, Грегоре. Разом із твоїми поплаченими "піджаками", яких ти возив на "відеомітинги" за футболіста О.Пацкана в Хуст.

Віталій Грегор 2020-07-18 / 21:32:36
Продали Закарпаття знову хустським баригам Лунченку та Білецькому. Ганьба Петрову і Зеленському, що зрадив закарпатців пустими обіцянками.

123 2020-07-18 / 21:07:37
"С ума сойти"! Більше слів нема. Величезний район, багато розумних людей. Нєт, будуть тасувати і тасувати ту стару потерту колоду. Хоч генерал Москаль, хоч генерал Петров, ну ніяк не можуть розібратися хто є хто. Все! Нічого доброго не чекайте. Далі аж до пояса запхає своє рило Білецький у районний бюджет. Позор!!!!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая