Атестація закарпатських прокурорів: "сірий кардинал" пройшов, а волошинський "золотошукач" раптово "захворів"

Йдеться про заступника прокурора області Андрія Манькута та начальника відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області Андрія Малинича

Атестація закарпатських прокурорів: "сірий кардинал" пройшов, а волошинський "золотошукач" раптово "захворів"

Сьогодні, 9 липня, в Києві відбувся фінальний етап атестації регіональних прокурорів - співбесіда на доброчесність.

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Так, співбесіда щодо скандального Андрія Малинича, який займає посаду начальника відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області, відкладена у зв'язку із поважною причиною до 21 липня. За наявною інформацією - через перебування на "лікарняному". 

Цього ж дня, але в складі іншої кадрової комісії №5, проходив атестацію і Андрій Манькут, який займає посаду заступника прокурора Закарпатської області і курує антикорупційний напрямок.

Даний прокурор пройшов співбесіду успішно, залишаючись фактично в тіні, не фігуруючи в жодних проблемних справах, проскочивши повз увагу журналістів і активістів. Хоча насправді джерела в правоохоронних органах повідомляють, що без його сприяння відбуватись незаконні перекваліфікації із важких "корупційних" статей на значно легші не могли, адже це його профільний напрямок у відомстві.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 2 липня мала відбутись співбесіда із прокурором Закарпаття Володимиром Гаврилюком. Однак вона відкладена, але на невизначений термін, через його перебування також на "лікарняному".

09 липня 2020р.

Теги: атестація, Малинич, Манькут

Коментарі

ужгородець 2020-07-10 / 16:33:07
А коли будуть проходити співбесіди серйозні хлопці Малицький, Форгачі, Русняк?

??? 2020-07-10 / 09:09:39
Для чого Малиничу їздити до Київа на співбесіду? Він на соросят і дома по ТБ може подивитися.

Гроші не пахнуть 2020-07-10 / 08:51:26
Ну чого ви добилися і які претензії Манькуту та Малиничу заявили? Та ніяких претензій і нічого не добилися, бо немає у вас доказів їхніх зловживань.
Манькуту, так взагалі ніяких претензій, і він молодець доказав вам, що пройшов всі іспити і далі буде заступником.
Малинича ви звинувачуєте в африканському вояжі, ну і що. Це що хабарі за зловживання прокуроською владою? Ні. Це що розкрадання? Ні. Це просто замовлення проти Малинича і все. Але пройде співбесіду Малинич, бо він розумна людина на відміну від більшості баранів у прокуратурі Закарпаття.
Але, хіба закарпатців та глашатаїв типу Грегора не цікавить:
- як потрапив у прокуратуру рахівський міліціонер Демянчук і зразу у Ужгородську міську,
- як через рік став заступником прокурора міста,
- як отримав від держави в Ужгороді квартиру, коли в черзі на її отрммання стояло біля десятка прокурорів, що набагато раніше прийшли на роботу.
- як людина, котра не здала тести у районну прокуратуру і її заховали у Сваляві на декретну посаду, через рік стала працівником ГПУ та ще й у внутрішню безпеку,
- як людина, котра надіслала до дисциплінарної комісії ГПУ десяток матеріалаів на прокурорів із яких не задоволено жодного, стала першим заступником прокурора області,
- як людина, що курує поліцію і тримає в структурах поліції (облапарат, МРЕО) власні столові.
- і що це за кримінальні провадження, заведені відносно Демянчука, про які пишуть у коментарах.
Пане Грегор вам це не цікаво? Чи може таке замовлення не поступало?

Грегору 2020-07-10 / 08:50:19
Гаврилюк пройде і дуде тебе кримінально переслідувати бо ніхто сі не розуміє куди ж ти дивишся, вправо чи в ліво

Демянчук Івав 2020-07-10 / 07:01:56
Це ви мене маєте на увазі? Я чесний покуоу все завобив непосильною пвацею свужачи шефу коупції Гаввилюку.

55555 2020-07-10 / 05:58:34
облили помиями всіх одіозних з обласної прокуратури крім Новікова, який відповідає за представництво--- і там нема до чого докопатися, бо позови на міліони, з скрипом апеляціями, але проходять. А чого нема жодної викривальної статті на розового кардинала--- 1 зама, який будучи в генінспекції(внутрішня безпека) допустив на вашу думку тотальну корупцію в обласній прокуратурі. Яке походження майна, безпричинний карєрний ріст, чи тепер по напрямкам, які він курує все так гладко??????? а то виходить всі погані один хороший білий і пушистий.

///\\\ 2020-07-10 / 00:32:24
Підори ..... це просто дно

Николай 2020-07-10 / 00:18:11
МАЛИНИЧ обісра...ся. Поважна причина.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 7
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
» Всі новини