Таким чином, порушники спричинили збитки у розмірі більше ніж 960 тисяч гривень.
Найчастіші порушення — втручання у роботу газових лічильників, зрив або пошкодження пломб на запірних пристроях, інвентарних заглушок, несанкціоноване відновлення газоспоживання, а також несанкціоноване підключення газових приладів, внаслідок якого перевищується діапазон обчислення вузла обліку.
Виявляючи такі факти, спеціалісти діють відповідно до інструкцій. Нерідко такі справи доводяться до суду. Так, уже передано до суду справу про крадіжку, яку вчинив підприємець із села Пийтерфолво, що на Виноградівщині. Йому нарахановано 148 тисяч гривень штрафних санкцій за несанкціоноване підключення газових приладів.
Штраф за крадіжку може отримати і фізична особа (населення). Так, за несанкціонований газопровід на 221 тис. грн. був оштрафований мешканець села Кам’янське Іршавського району. У 2019-му році газовиками було виявлено 29 несанкціонованих газопроводів, збитки від яких перевищили 586 тисяч гривень, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі АТ «Закарпатгаз».
777 2020-06-17 / 15:06:01
Якщо красти вагонами то нікому нічого небуде, а якщо вкрасти велосипед то посадять, а взагалі хай поставлять нормальну адекватну ціну на газ то ніхто і красти не буде. А мародера Порошенка за то що підняв ціну замість 75% на 100% треба кинути за грати.
Сади 2020-06-17 / 14:08:53
То є капля в морі, бо море великих особняків крадуть різними шляхами, мають по два вводи, але ймають в основному жебраків, як і сажають в тюрьми кражі по мелочі. Яка краіна, така і справедливість