У суботу, 6 червня, в Пилипці розпочнеться гірський забіг по Боржавських полонинах (ВІДЕО)

На Міжгірщині завтра розпочнеться Чемпіонат України з гірського бігу, зі стартом у Пилипці, в якому візьмуть участь близько 300 осіб зі всієї країни

У суботу, 6 червня, в Пилипці розпочнеться гірський забіг по Боржавських полонинах (ВІДЕО)

Уже завтра, 6 червня, в с. Пилипець, що на Міжгірщини, візьмуть старт всеукраїнські змагання з гірського бігу, які триватимуть 2 дні.

Проводить захід Громадське об'єднання "Твоя пригода", а координуватиме - керівник Олександр Олівсон, спортсмен-бігун з баготорічним стажем, він же організатор багатьох змагань.

Як повідомив сільський голова Пилипця Василь Готра, за підтримки якого відбувається захід, дані змагання проводяттся 9 рік поспіль, з Пилипця стартують вперше і в них планують взяти участь близько 300 осіб зі всієї України.

Розклад змагань:

Субота, 6 червня 2020 р., Пилипець, Закарпатська область.
Дистанція ULTRA
протяжність: 115 км
набір висоти: 8700 м
контрольний час: 35 годин
Трек маршруту: https://www.alltrails.com/explore/map/ultra-2020-4d7e0d7

Реєстрація - 10.00
Старт – 12.00

Дистанція HALF MARATHON
протяжність: 21 км
набір висоти: 1380 м
контрольний час: 5 годин
Трек маршруту: https://www.alltrails.com/expl…/…/half-marathon-2020-547b85f

Реєстрація – 12.15
Старт - 13.00


Неділя, 7 червня 2020 р., Пилипець, Закарпатська область
Дистанція MARATHON.
протяжність: 42 км
набір висоти: 2950 м
контрольний час: 10 годин
Трек маршруту: https://www.alltrails.com/explore/map/marathon-2020-7ce3284

Реєстрація – 8.00
Старт- 9.00

Заплановиний старт від Гранд Отеля в с. Пилипець.

05 червня 2020р.

Теги: забіг, Пилипець, Боржава, полонини

Коментарі

3815 2020-06-06 / 15:46:48
Едіків, цендрів та феерів у чемодан та до циганів у табір у іршаву!!!

Щур 2020-06-06 / 15:07:07
каскар говорить в районі ,що губернатор це стов соляний а яЛунченко всмм рулит,громадунастрополює протів ЗЕ команди такоа методиков як на президенські вибори,злодюгу треба забити в підвал підчас виборів попередити що піде заграти за деребан рай бюджету.

Фініш 2020-06-06 / 14:43:23
Ооле, оооооле, олееееее, Бооооржава - мо-ло-дці!!!

Правда 2020-06-06 / 14:30:17
Щур тоже класний чувачок, як і Готра. З такими закомплексованими чучами дивно, що й так рулить. Хоче їм рай зробити, а то і зубами, і когтями, як старі діди. Без Щуря будете ревати, поняли цендри і едіки???

Щур 2020-06-06 / 13:47:06
невіноватий що говорив ЗЕ наркоші,зеля мав дати йому довідку від психіатора і нарколога ,булаб довідка текаб неговорив щюр.

Щур 2020-06-06 / 11:41:03
герой району,він заслуговую на золоту медаль.

Едік 2020-06-06 / 10:47:01
Ви коментатори живете за принципом, хто ся всрав-невістка ся всрала.Всі заслуги Щуру ліпите.

Готра 2020-06-06 / 09:30:24
невіноват деребан пилипецьких земель це тиск щуря,невистачає грошей для покупки якісного продукту він зацмається спортом і вимушений піаритимя ,грошей немає і вимушений розпочати агіткомпанію за місуевиц бюджет

7334 2020-06-06 / 09:17:02
В здоровому тілі - здоровий дух! Боржава - ВІП, ВІП, УРА!!!

Пилипець 2020-06-06 / 09:14:12
Біг - це здоров'я! Піднімаємо дух, оздоровлюємо тіло, і бадьоримо настрій:))Всі виходимо на забіг! Закарпаття, аууу!!!

5660 2020-06-06 / 09:08:41
Готра - спортсмен, юрист і просто хороша людина! Таких би побільше!

Браво 2020-06-06 / 09:06:39
Браво! Міжгірщина рулить! При наявності доріг відкриються перспективи отримати другий Буковель на Закарпатті!

Олексієнко 2020-06-06 / 08:46:25
Це ширма для людей с.Пилипець роздеребанив Щур всі землі ,всі пазаряники платят офіційно і неофівційно ,слухи розпускає що губернатор ніхто все рішає Лунченко.

За справедливість 2020-06-06 / 08:11:22
Вивезти міжгірських особливо-дебільних з района. Рекітьорів Дербаків і Феєрів, що живуть за рахунок морального тиску на людей взагалі виселити з района. Таким як Готра, як Щур - браво, і тримайтеся хлопці!

Міжгірщина 2020-06-06 / 00:23:27
Коли щур відповість за деребан народних коштів,чому він гоаорив ,що наш Презедент наркоша і все робив щоб він небувПрезедентом.

Солодовнік 2020-06-06 / 00:19:59
Щур покличці воняк який провів вибори ЗЕ наркоші,тепер рішивс.Пилимець провести це міроприємство мета.Цей зодюга розпродав з головою с.р всі землі дурік думат що він купить цим народ в т.чтакою мелкотою хоче привернути увагу губернатора ,а сам дребанить міліони з районног бюджету.В селі с.Синевир токож мав бажання щось начудити ну там йому недали один спідприємців зробив так ,що василя були мвітофори,а він голова райради кидав камінцями позор щюрю обікрав район як липку.

НОВИНИ: Спорт

09:23
/ 4
Боксери з Івано-Франківська тренуються на Закарпатті
13:05
ФК "Карпати" Мукачево зіграють у фіналі чемпіонату України серед футболістів-ветеранів
09:47
Новим маршрутом з Мукачева до Дерцена проїхалися велосипедисти
09:31
У Мукачеві відбувся чемпіонат області з блискавичних шахів
17:03
В Ужгороді проходить Кубок України з мотокросу
16:08
В Ужгороді відбувся відкритий турнір з велоспорту-маунтенбайку "Велолідер"
03:19
Закарпатські "спартаківці" повернулися з перемогами з чемпіонату ФСТ "Спартак" з боксу
01:00
Матч "Минаю" і "Динамо" перенесли з Ужгорода до Києва
12:55
20 вересня відбудеться велосипедний заїзд Dercen bike ride
09:50
У Мукачеві відбувся чемпіонат області зі швидких шахів
14:06
У Хусті пройшов чемпіонат Закарпатської області з важкої атлетики
01:39
ФК "Минай" розпочав свій шлях в УПЛ із перемоги
23:39
/ 1
В Ужгороді відбулися силові турніри "Карпатський медвідь" і "Юніор стронгмен"
16:31
В Ужгороді провели відкрите велотренування проїжджою та пішохідною частинами
13:34
В Ужгород на Чемпіонат України з греко-римської боротьби з'їхалися понад 120 спортсменів
23:58
До Дня Ужгорода вкотре відбудуться змагання "ВЕЛО-ЛІДЕР"
01:09
Дебютна гра "Минаю" в УПЛ відбудеться з глядачами
12:11
/ 2
Закарпатський футболіст Ігор Харатін дебютував за збірну України у матчі проти Іспанії
12:09
У стартовому турі ФК "Ужгород" переграв "Оболонь-2"
15:11
/ 1
В Ужгороді нагородили переможців турніру із міні-футболу
12:07
В Ужгороді до Дня фізичної культури і спорту влаштували турнір із мініфутболу
09:30
ФК "Ужгород" вдало розпочав у Кубку України
15:07
/ 1
В Іршаві відбувся футбольний турнір пам’яті Івана Палінчака
09:26
В Ужгороді відбудеться кросфіт-челендж "Карпатська миля"
00:04
/ 1
Змагання з кросфіту "Карпатська миля" відбудуться в Ужгороді
» Всі новини