Глави ДПСУ та Держмитслужби вилетіли до водіїв, які заблокували КПП "Тиса"

На Закарпаття до перевізників, які заблокували кордон на КПП "Тиса", вилетіли голова ДПСУ та Держмитслужби.

Глави ДПСУ та Держмитслужби вилетіли до водіїв, які заблокували КПП "Тиса"

Про це повідомила речниця Чопського прикордонного загону ДПСУ Олена Трачук.

"Сьогодні вранці перевізники з італійського напрямку заблокували КПП “Тиса” на українсько-угорському кордоні на Закарпатті. Акція почалася з 9 ранку в неділю, 31 травня. Біля кордону утворилися великі черги. На розмову до протестувальників виїхав голова ДПСУ Сергій Дейнеко, а також голова Держмитслужби", - повідомила вона.

За словами Трачук, зараз на КПП “Тиса” рух блокують біля 50 автобусів. Схожі точкові акції протесту останнім часом виникали кілька разів, але блокувальники швидко розходилися. Сьогоднішня акція більш масова та спричинила великі черги на кордоні. Рух заблоковано в обох напрямках - на в'їзд та на виїзд з України.

Наразі, за словами речниці, блокувальники не планують знімати блокаду кордону. Підприємці-перевізники не хочуть проїжджати через кордон згідно митних правил та сплачувати мито за товари, які вони перевозять.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнперевізники заблокували КПП "Тиса".

Згодом стало відомо, що на КПП "Тиса" авто прикордонників виштовхали на узбіччя.

31 травня 2020р.

Теги: перевізники, блокування

Коментарі

Житель 2020-05-31 / 18:37:03
А чому з окупованими територіями такі «порядки» не роблять?

злий 2020-05-31 / 18:26:27
Слухай, Свій, а "люди" не знали, що порушують закон і колись може урватися?
Це їх ризик. Хто їм довжен?

Свiй 2020-05-31 / 18:23:37
Но хреновi коментатори, люди 15 Годин в дорозi були а тут засада! Якi враження в них про таможню,про ДПСУ! Так не робиться, депутатам все а нам закон! Лохи думають iнакше,зараз будете читати!

AssA 2020-05-31 / 16:48:35
До Африканська колонія.
"Не питай, що твоя країна зробила для тебе, питай, що ти можеш зробити для своєї країни." Д.Ф. Кенеді.
Тільки коли кожен почне думати так, ми почнемо жити як люди, а поки більність думає, як "Африканська колонія", тільки про себе, ми будемо жити в гівні!

До Африканська колонія 2020-05-31 / 16:44:53
То і йди воюй з олігархами і владою, а не влаштовуй йухню нап кордоні. де наводять порядок

Африканська колонія 2020-05-31 / 16:39:35
рас роботу людям із єврозарплатов, а пак гайки закручувати, а не наоборот! У нас май бідні люди у Європі і май багаті олігархи.Ціни на всьо в рази вищі чим в Європі.

йой 2020-05-31 / 16:30:18
Што бульдозера тяжко пригнати? Забембали ісі блокувальники срані! Якого хера із-за них мають страдати всі остальні? Ти кіть хочеш боротися за свої права, та борися, ай бо так оби другим людям не мішати! А конкретно по ісьому случаю, всі ми знаєме што они везуть і кулько, повім лим єдно - ЗАКОН МАЄ БОТИ ЄДЕН ДЛЯ УСІХ, од бомжа до президента лим тоді ми будеме жини нормально! А починати требе з себе, а не тікати пальцьом.

Лорен 2020-05-31 / 16:06:33
Цікаво !!!а куди гроші підуть ???? В людей немає на хліб, а вони продовжують катували НАРОД. Люди так само жили в Румунії, Лівані !!!!

Лорен 2020-05-31 / 16:02:11
До чого дойшла влада ??? ЗА подарунки , гостинці вже треба платити. Таке немає і жодній країні Європи. До яких пір будуть їздіватися над людьми ??? Влада останню копійку бере з людей....немає слів

$$$ 2020-05-31 / 15:36:38


Хамство, ненормативна лексика, перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


дима 2020-05-31 / 15:27:24


Хамство, ненормативна лексика, перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


кордон 2020-05-31 / 15:22:28
проти цього найкращий спосіб те саме блокування нехай посидять там пару тижнів

Кук 2020-05-31 / 15:16:30
Знаєте вчому прикол шо якшо вони плати нехотять комфіскувати ніхто нехоче бо тоді митники достануть от начальства, а якшо їх повернуть тоді угорці їх з цим товаром непропустять бо там вина, шампанські мяса їх заставлять викинути! Ці буси віруси!
Шкода людей яких вони взяли як пасажирів з італії які гроші заплатили за перевезиння!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:28
/ 2
У Дунковиці на Іршавщині вантажівку занесло в кювет
11:01
У Мукачеві за минулу добу зафіксовано 6 нових випадків захворювання на COVID-19
10:37
За добу в Ужгороді виявлено 2 нові випадки коронавірусної інфекції
10:19
/ 3
На Закарпатті 67 випадків COVID-19 за добу та один пацієнт помер
22:28
/ 1
ФОТОФАКТ. Біля Мукачева авто вилетіло в кювет
09:34
/ 3
За добу в Ужгороді виявлено 17 нових випадків коронавірусної інфекції
09:32
/ 17
108 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та шестеро пацієнтів померло
03:47
Після повернення з Чехії треба буде або обсервуватися, або здати тест
02:50
/ 1
Волинському "минайському стрілку" як запобіжний захід обрано цілодобовий домашній арешт
16:24
/ 12
Директор Закарпатського обласного онкодиспансеру лікується від коронавірусу
11:01
За добу в Ужгороді виявлено 14 нових випадків коронавірусної інфекції
11:00
Під час пожежі в Хусті врятували життя господаря будинку, котрий втратив свідомість
09:26
В Ужгороді горів житловий будинок, а в Хусті – літня кухня
09:18
/ 2
112 випадків COVID-19 за добу виявлено на Закарпатті та 6 пацієнтів померло
03:37
/ 1
Лише 7% медиків Ужгородського пологового будинку пройшли ІФА-тестування
03:31
Понад тисячу ІФА-тестів зробили в закарпатському Центрі громадського здоров’я
15:51
На відшкодування збитків постраждалим від негоди на Міжгірщині та Рахівщині перераховано 6 млн грн
15:25
/ 3
В Ужгороді прооперували чоловіка, що проковтнув виделку
14:29
/ 2
Закарпаття стоїть на порозі повернення до першого етапу карантину – Петров
12:49
У Перечині вщент п'яний мотоцикліст зіткнувся із припаркованим на узбіччі дороги автомобілем
09:47
Під час пожежі в гаражі на Тячівщині вогонь понищив "Фіат"
09:21
/ 2