Колишній голова райсуду на Закарпатті постане перед судом за отримання хабара

Суддю Антона Гайдура, колишнього голову Міжгірського райсуду, було викрито на початку лютого цього року оперативниками обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції, детективами НАБУ спільно зі Спеціалізованої антикорупційною прокуратурою.

Колишній голова райсуду на Закарпатті постане перед судом за отримання хабара

Представник Феміди налагодив корупційну схему прийняття рішень на користь тих чи інших учасників судового процесу. За 15 тисяч гривень гарантував громадянинові перемогу у цивільному спорі.

8 лютого голові райсуду було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

5 лютого ексголову Міжгірського райсуду Антона Гайдура Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

У лютому, після затримання, Вища рада правосуддя відсторонила закарпатського суддю від здійснення правосуддя.

Однак у квітні, за формальною ознакою, повернула подання про відсторонення судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура. 

7 травня Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 червня дію накладених на нього обов'язків (обмежень) колишньому голові Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

19 травня 2020р.

Теги: голова, райсуд, хабар

Коментарі

Інфаркт 2020-05-21 / 08:33:04
Шкода Антона Юрійовича. Порядний чоловік.

пенсіонер 2020-05-20 / 13:59:54
Та брали судді, беруть і будуть брати, бо немає відповідальності.
При СРСР частина третя статті 168 КК була підрострільна і то деякі ризикувати.
А зараз беруть кругом і всі, це вже стало правилом. І головне нікого не посадили.
Чи може знайдеться хоч одна людина, котра заявить що судді не беруть хабарі?
Тоді назвіть прізвище цього святого

Ліда 2020-05-20 / 12:54:56
Вм,коментатори якісь тупі коменти пишете на захист судді.Підставив той,підствив інший.Як можна суддю підствити,який має більше ступеней захисту ніж президент.

АДВОКАТ 2020-05-20 / 10:06:55
А чи хтось заступиться за колишнього голову Перечинського суду Амаровича Вiктора, який пяний за кермом убив молодого хлопця i нiяк за цей злочин неможе понести покарання.

юрист 2020-05-19 / 17:52:18
А чого це ви так сиплете прокляття?
Суд дасть відповідь на питання чи був хабар чи ні.
Питання вам коментатори х..
ви що хочете сказати, що судді у нас хабарів не беруть? Дуже помиляєтесь

Володя Буртин 2020-05-19 / 17:09:46
до валери Грички ти чмирю кончений маєш іти на колінах від Горінчева до Міжгіря іспокутувати свій гріх за підставу людини маєш тонами палити свічки в церкві щоб бог тобі простив твій гріх лиш неіди до попа васі мандзюва ( вася капелан) бо той піп аферіст він лиш тебе буде доїти на бабло а гріх твій невідмолить ти вже і до мене небудеш іти на пилораму просити грошей за крадей ліс бо я тебе здам в сбу так як ти здав і підставив суддю

вася капелан 2020-05-19 / 16:19:31
Валеро Гричко тобі необхідно каятися за цю підставу судді, ти несховаєшся в своєму Горінчеві від кари божої дивись щоб бог ненаказав твоїх дітей за цю підставу невинної людини !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

щурь вася 2020-05-19 / 15:58:57
суддю виправдають адже всі знаємо що це підстава всі докази лопнуть в суді, я незнаю як теперка Валера Гричка поліцай який підставив даного суддю буде зустрічатись на вулиці напевно з свого Горінчева небуде виходити і на вулицю, кажуть що даний поліцай вже по Міжгірю неходить так часто збирати податки від хащокрадів, хто володіє інформацією від кого ця паскудь просила гроші негайно звертайтесь в СБУ Валеро чекай нас скоро в гості ми прийдемо до тебе в Горінчево адже ремонтують дорогу до Хуста

закарпатець 2020-05-19 / 14:52:05
Та там такі імениті адвокати, що рознесуть обвинувачення на друзки.

Міжгірщина 2020-05-19 / 14:33:24
людину підставив Щур на мелоч ,а сам міліони деребанить з районного бюджету.Багато людей нанього находиться нанього тепер ПП Шпілька набивму фонарі може ночу ходити без фонарика.

заголовок 2020-05-19 / 13:46:47
Голова райсуду постане перед судом неправильний, бо він - не голова райсуду

люди 2020-05-19 / 13:39:29
У заголовку - неправильно, гайдур - не голова райсуду, в підзаголовку - правильно - колишнього голову райсуду.

Борисович 2020-05-19 / 13:23:59
молодці стратеги, довели усе-таки справу до суду за ч.3, а не шахрайство.

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового