На Закарпатті затримали голову суду, що за хабар мав забезпечити перемогу у цивільному спорі (ФОТО)

Підозрюваний вимагав неправомірну вигоду за прийняття судового рішення на користь однієї зі сторін цивільного спору.

На Закарпатті затримали голову суду, що за хабар мав забезпечити перемогу у цивільному спорі (ФОТО)

У середу, 5 лютого, оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції, детективи НАБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили корупційну схему прийняття рішень на користь тих чи інших учасників судового процесу. 

Так, було задокументовано факт вимагання та отримання головою районного суду неправомірної вигоди. Це гарантувало громадянинові, одному з учасників процесу, перемогу у цивільному спорі. 

Голову суду було викрито під час отримання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди. 

Вирішується питання про повідомлення судді про підозру. Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу.

Слідчі дії тривають, повідомляють у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За інформацією Закарпаття онлайн, ідеться про голову Міжгірського районного суду Антона Гайдура. 15 жовтня 2019 року визнаний ВККС таким, що відповідає займаній посаді.

Як стверджує у своєму телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола, "у кабінеті знайшли майже 500 000 гривень, хоча сам хабар був 15 000".

05 лютого 2020р.

Теги: хабар, суддя, голова

Коментарі

володимир 2020-04-07 / 07:47:06
Чотири судові рішення я йому скасував у Львівському апеляційному адміністративному суді,днак Вища кваліфікована комісіі суддів відмовила в порушенні присяги Гайдуром.А зараз здоять по самі помідори !

володимир 2020-04-07 / 07:44:19
назберав вже відкупні ? Запошляє й відпустять.А оптім знову міжгірці нанесуть ще більше !

Плитан Іван 2020-02-09 / 20:56:36
Годину назад Гайдур здох в реанімації. Совість задушила паскуду!!!!

вася капелан 2020-02-06 / 22:00:11
Вассся я тупий куясссє....,.

Житель 2020-02-06 / 21:58:16
а я був на підсосі в цього суді!! пустіт він файний хлоп - добре платєв!

порохобот 2020-02-06 / 21:56:19
я - вічно-невдоволений шмат рошенківського лайна

босоркАНІ 2020-02-06 / 13:16:00
і як тільки дружба проти неугодних колег з Іванківим ув‘язується з кумом Данилом
Дивіться з ким працюєте, ця жіночка в окулярах нікого не пожаліє, вона тільки за себе, проти всіх

Щурю і щурятам 2020-02-06 / 08:43:22
Не в очі дивись викривальникам, а готуй бабло бо скоро і твої фотки будуть красуватися.

Житель 2020-02-06 / 07:55:31
Журналістці, мова не про конкретний злочин (хабар). Ви журналісти скоро всі будете під слідством за поширення фейкових новин, недостовірної інформації. Ось тоді не плачте, що ваші прізвища будуть оприлюднені до винесення вироку

Гайдур 2020-02-05 / 23:48:55
Ліпше б арестовали данка вун колядникза мене бульше бере

Православний ти що турок 2020-02-05 / 21:59:55


Суддя хабарник і ненодяй!!!

Попередній коментар з погрозами на адресу журналістів  видалено. Адмін


щурь вася 2020-02-05 / 21:26:12
напишіть фамілію того урода хто підставив суддю із взяткою хочу йому та його родині подивитись в очі !, і навідатись до його в ночі в гості каву попити !

Шоумен 2020-02-05 / 21:06:53
поки не введуть смертну казнь за хабар, порядку не буде

журналістка 2020-02-05 / 20:48:00
Жителю, журналісти ніколи не будуть на місці судді-хабарника, бо їх смисл життя протилежний: у судді - брати, у журналістів - висвітлювати корупцію.
Тому не моделюйте дурне і нежиттєве

Грабовець 2020-02-05 / 20:21:16
Антоне, неборе готуйся продати всьо із дому, бо одним псом хоть і породистим справа не обійдеться.

Васі к. 2020-02-05 / 20:01:06
Іванків

Гаврилюк 2020-02-05 / 19:47:39
Антоха вроде нормальный. Жалко. Готовь денюжку на залог. Сидеть не очень хорошо.

василь 2020-02-05 / 19:47:05
ще не разу не ймили адвоката видав май порядна чилядь миже юристами

З Міжгір'я 2020-02-05 / 19:38:48
Всі ми знаємо що наші судді беруть. Це не треба доводити. Всі ми знаємо, що половина рішень скасовуються вищими судами.Просто проплачені рішення не утримуються у вищих інстанціях.Тепер до тих що каже що судді порядні люди.Ні.вони просто не люди.Вони хабарники.а те що опублікували фото якщо немає вироку - так поставте їм памятник, як Липею-бандиту у Репинному. Зарплата у них по 30 тис.пенсію 5 отримує, діти у нього здороові,квартиру службову приватизував, так що ж йому собаці ще треба? Хай йде на Чехи тепер на будівництво...

вася капелан 2020-02-05 / 19:22:22
підставили порядну людину !, напишіть фамлілію тої паскуди яка цього суддю підставила, щоб її знати і його родичів, може хтось захоче завітати до цієї паскуді в гості додому !

НОВИНИ: Кримінал

14:50
/ 1
На Мукачівщині чоловік виростив у горщиках кущі конопель
14:48
/ 1
У Порошкові на Перечинщині жінка розрахувалася в крамниці за товар фальшивими грошима
14:42
Мукачівців, підозрюваних у наркоторгівлі, взято під варту та призначено домашній арешт
12:02
/ 6
Керувати Рахівським лісгоспом призначили звільненого в березні за незаконні рубки очільника Ясінянського ЛГ
11:57
В Ужгороді на вулиці затримали молодика, котрий продавав марихуану
03:17
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Чехії згоріло авто закарпатця, що голодував за права заробітчан
02:27
На Мукачівщині виявили в кюветі "Мазду"
17:50
/ 2
На Рахівщині встановлюють походження деревини, яку перевозили на підставі підроблених документів
17:28
/ 6
СБУ не допустила провокацію на Закарпатті, спрямовану на порушення територіальної цілісності України
11:07
/ 14
На Закарпатті затримали групу наркодилерів, які торгували наркотиками у різних куточках області
10:50
/ 1
Через приховані 254 пачки сигарет українець залишив на митниці на Закарпатті мікроавтобус
10:38
/ 2
На Закарпатті затримали строковика, який за хабар пообіцяв "зливати" контрабандистам інформацію про переміщення прикордонних нарядів
02:01
ВІДЕОФАКТ. У Сільці на Іршавщині авто перекинулося на дах
13:58
/ 5
Кримінального "авторитета" "Діда", затриманого на Закарпатті, видворили з України
10:53
/ 1
Буковинець намагався перетнути кордон на Закарпатті, везучи в мікроавтобусі старовинні ікони та картини
10:28
/ 2
Ужгородця, що намагався повернути борг, стріляючи в Минаї в боржника, затримали до ІТТ
02:07
ВІДЕОФАКТ. У Чомонині на Мукачівщині авто збило велосипедиста
01:45
/ 3
Водій з Буштина, затриманий поліцейськими, проковтнув пакетик з наркотиками
01:18
ФОТОФАКТ. У Буштині на Тячівщині вантажівка влетіла у стовп
00:52
/ 2
В МП "Дякове" через контрабандні сигарети в тернополянина вилучили мікроавтобус вартістю майже пів мільйона гривень
18:19
Державного реєстратора Тячівщини судитимуть за зловживання службовим становищем
18:17
/ 3
У двох держлісгоспах Закарпаття викрито нелегальні рубки цінної деревини на близько 10 млн грн
11:33
Імовірною причиною стрілянини у приужгородському Минаї в поліції називають неповернутий борг
01:44
/ 6
В Ужгороді відвідувачі ресторану трощили авто битками та влаштували стрілянину
00:59
ФОТОФАКТ. У Виноградові внаслідок зіткнення одна машина опинилася в кюветі