Голова Закарпатської ОДА Петров затвердив висновок щодо утворення Вишківської ОТГ

Розпорядження "Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад області" голова Закарпатської ОДА Олексій Петров підписав сьогодні,14 травня.

Голова Закарпатської ОДА Петров затвердив висновок щодо утворення Вишківської ОТГ

Цим документом керівник області розпорядився затвердити висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища міського типу Вишково, сіл Модьорош, Ракош, Шаян, Яблунівка Вишківської селищної ради Хустського району, села Велятино Велятинської сільської ради Хустського району у Вишківську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Вишково.

Як ідеться в документі, "Проекти рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища міського типу Вишково, сіл Модьорош, Ракош, Шаян, Яблунівка Вишківської селищної ради Хустського району, села Велятино Велятинської сільської ради Хустського району у Вишківську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Вишково відповідають законам України".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 13 травня уряд затвердив перспективний план Закарпатської області. У заключному, прийнятому варіанті перспективного плану області - 64 ОТГ.

Затверджений урядом варінт перспективного плану області викликав обурення мешканців Хустщини, зокрема, Вишкова й Велятина. Так, із перспективного плану зникла спроможна і з великим туристичним потенціалом Вишківська ОТГ, громади якої, натомість, було включено до Хустської ОТГ. Хоча відповідно до попередньої версії перспективного плану, схваленої в облраді і узгодженої в уряді, вона мала бути окремою і складатися з Вишківської селищної та Велятинської сільської рад. 

З цього приводу відповідне відеозвернення до громади записав і оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук голова Вишкіської селищної ради Ярослав Гайовий, а мешканці запустили протестний флешмоб. Крім того, ввечері 13 травня там відбулась і позачергова сесія, де було прийнято рішення звернутись до Кабміну та Президента України з проханням внести термінові зміни - щоб Вишівська ОТГ, як і планувалось, була створена окремо, на базі селища Вишково та села Велятино (разом понад 20 тис жителів).

 
 
14 травня 2020р.

Теги: висновок, розпорядження, громада

Коментарі

бувший хустянин 15.05.2020 / 17:03:58

до останнього

Вибачте, сплутав прізвища Гетманцева з Гетманенко (бо ніколи за них не чув ще 2 роки тому).
Процедура попадання ОТГ в урядовий перспективний план області передбачає підписаний висновок про це (резолюцію) головою відповідної ОДА (такий собі технічний, але обов'язковий "папірець").

Саме тому Петров швидко його підписав на Вишківське ОТГ разом з Велятином, бо його попередник цього не зробив, хоча весь пакет відповідних документів це ОТГ зібрало.
Так що з Гетманенко? Все ж намутив для Лунченків та Пацканів, чи ні?

х'юстон 15.05.2020 / 03:55:29
Швидше всього, це все замучувалося прямо в Києві - лунченко своє, Пацкан своє.
Гетманенко їм для цього нафіг не потрібен

бувший хустянин 15.05.2020 / 02:01:44

Те, що дуже швидко в ОДА схаменулися по хустському "цирку"- це, звісно, добре. Але...
Я так розумію, що голова ОДА Петров підписав новий висновок на Кабмін. А попередній висновок, де Вишково з Велятино попали до Хустської ОТГ, підписував колишній в.о. голови ОДА Гетманцев. Я правильно розумію цю підкилимну возню?
Зрозуміло, що попадання Вишково та Велятино в урядовий перспективний план Закарпаття, могла "простимулювати" лише одна "бригада": Лунченки - Кащук. Але як без підпису Гетманцева?
Чи все ж цей чиновник зробив пішов на цей блудняк під свій дембель?
Хтось в курсі?

місний 15.05.2020 / 00:43:23
Лунченко з Білецьким в прольоті ))

Корчі Сойко 14.05.2020 / 20:25:36
Харашо что неотдали Вишково в руки корупционеров и воров из Хусткой мерии корорим нужна земля санаторная вокруг шаяна нашего и минеральние води

юрист 14.05.2020 / 18:27:29
VIP-ці виявляється не зовсім VIP-ці ...

Депутат 14.05.2020 / 18:10:12
Прийміть вітання !!!
Лише одне прохання є до жителів Велятино та Вишково .
Не пропустіть на голову ОТГ Павлія Назарія,який навіть переписався з с.Рокосово в с.Велятино
бо потім будете битись по чолові за допущену помилку.
Вибирайте собі голову ОТГ з своїх постійних жителів.

х'юстон 14.05.2020 / 17:48:08
Молодці, вишківці і велятинці! Не проковтнули жлобство хустськитх бариг - Лунченка іБілецького

НОВИНИ: Соціо

18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 2
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
15:26
/ 2
На війні з рф загинув військовий із Пацканьова Анатолій Лесьо Фото новина
14:16
Закарпатські рятувальники допомогли спустити з гори травмованого добермана Фото новина
13:15
На Рахівщині у горах знайшли тіла двох чоловіків Фото новина
12:24
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Гончаруком Фото новина
11:03
На Хустщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
10:04
У румунських Карпатах врятували двох українців, які три дні блукали на висоті Фото новина
08:59
/ 3
На війні з рф поліг захисник із села Тур’ї Ремети - Михайло Малеш Фото новина
18:16
П’ятдесят ветеранів зійшли на Говерлу в межах програми реабілітації Фото новина
16:27
/ 5
На Драгобраті відкрили пам’ятник Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі» Фото новина
14:52
/ 1
У румунських Карпатах знайшли виснаженого українця, який блукав понад 20 днів Фото новина
12:52
Мукачівець Ілля Ковач став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів Фото новина
» Всі новини