ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"

З радянською піснею "Дєнь Побєди", звуками автомобільних клаксонів і партійними прапорами - на Закарпатті активісти проросійської партії Медведчука-Рабиновича "Опозиційна платформа — За життя" влаштували автопробіг до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала  на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"

Відповідне відео, відзняте в Ужгороді, оприлюднив голова правління Спілки учасників бойових дій «Об'єднані війною» Микола Марчишак.

У заході брали участь кілька десятків авто іноземного виробництва, з яких лише одна "Лада" представляла "здобутки" російського автопрому.

Цього року в Україні масові заходи до 9 травня обмежили через карантин. Попри те, що учасники автопробігу недвозначно порушили вимоги карантину, поліція жодних заходів щодо них не вжила.

Детальніше про подію - у відео:

09 травня 2020р.

Теги: автопробіг, ОПЗЖ

Коментарі

До верховинець 2020-05-12 / 18:28:55
Може твій дід і воював за мадярів які доречі боли союзниками Гітлера, але переважна більшість українських дідів воювала в червоній армії, і хочеш чи не хочеш сього признавати визволила Закарпаття від окупації.
А то шо злодії роблят піар на подвигу простих солдатів то винні такі як ти, які за них голосуют.

Федор 2020-05-11 / 18:43:24
Чудо шо роблять рашожидовські скотиняки але то всьой лем позад того же народ то дозволяє властям пофіг єдних са то некасає бо має роботу в керти другі за грош ідут помахати вонячими прапорами они сі думавуть хоть са вечером погостиме за ті гроші айбо велика проблема є била і буде як видно із-за уродів депутатів які рулят граблят вас як лем хотят ото би час всім поняти та гасати гнати їх там в рашку они там мавуть газдовства тай цімборів а тоті шо замутили партію за життя але за свой!!!на вас ім наплювати они собі строять вже плацдарм на вибори бо Медведчука вже в рашці оприділили по клоунові має рулити він, типирь мало попозерали подвіжовали маріонетки продажні ім гузиці полизали тоже за грош тай чухнули у ведмежу діброву у Жденієво до котрого формально путлерів кум тіпа отношенія немає бо у 14 му оформивгаздовство на фірму спорт-тур а правий сектор котрий са тіпа з донецьков бандою боров газдовство сепаратюги надежно сокотив тоже за грош, народе мій ви поки будете комусь лизати очко і брати подачки небуде жизни доброї никда вже би пора то видіти, будьте розумні тай здорові!

Михайло 2020-05-11 / 12:23:01
До Ужгородця...І які тут не депресивні райони?Поїдте до Рахова о то депресивний район

ужгородець 2020-05-10 / 18:48:01
А ви не бачите хто підтримує "за жиддя". Депресивні райони. Воловецький, Свалявський, Великоберезнянський. Де влада людей кинула, туди з кісточкоюкісточкою кинулися однопартійці шахрая рабиновича.
Хай влада робить висновки.

Крук. 2020-05-10 / 15:30:42
Видно старий Шуфрич спиз*та буксу у мадяронів,а теперішня держиморда прикривається кацапами..А шуфріка непоймеш,у мацкалів є таке слово"сравні",а по нашому чи срав чи ні,непоймеш.Так і Шуфрич,гнида не добита.

холод 2020-05-10 / 13:29:00
ось що получеється у шуфрича дідо був банкіром у мадярщині за режиму гортія горті й мадяри були найвірнішими союзниками гітлера гітлер з нацистами й угорськими військами воювали проти червоної армії і радянського союзу а тепер внук чихвостить всіх фашистів і їх прихвостнів прицьому у нього і росіян орбан який вважає армію гортія героями є найвірніший союзник у європі а українці які колись воювали проти фашистів у червоній армії та україна є для них ворогами щось тут нормальна логіка дає збій

Білий Хорват 2020-05-10 / 10:29:50
Сяк было направду осени 1944-го!
https://knihovnica.rueportal.eu/novely/ruski-priyshly.html

Свiй 2020-05-10 / 08:12:43
ЗА ЖИДДЯ НАХЕР!

верховинець 2020-05-10 / 06:45:06
Чого не поїхали в Москву на парад перемоги?
Кацапський фюрер і кум сина німецького холуя, обіс...ся від коронвірусного страху і сидить уже два місяці у бункері.
Ніяких урочистостей у мордорі немає, а наші манкурти диви яку "паску" собі влаштували. "пабедители" ср....і. При тому, що закарпатці до другої світової не мають абсолютно ніякого відношення.

Пак Іршава 2020-05-09 / 22:54:09
Верховинець,прямо в 10ку.Медведчук і жидок Рабінович а з ними і" наш шуфрич"мали сидіти вже15й рік на параші,а вони царюють і мутять воду,сволота прокацапські.воєнкомат і на фронт траншеї копати а не мерсах кататися,ублюдки.

верховинець 2020-05-09 / 21:27:34
Бля...очолюють пробіг перемоги син німецького поліцая Медведчук і судимий на 15 років жид Рабинович. А підтримають їх закарпатці, котрі до дня перемоги не мають ніякого відрошення, бо половина наших дідів воювала з медярами проти кацапні. Люди де вам розум?

до Опзж 2020-05-09 / 21:16:48
Так ви, сцикоші, втіхушку збиралися )))

Опзж 2020-05-09 / 20:57:15
Какие все смелые. На место нашего збору слабо прийти и сказать всё в лицо. Вот так вы все и просрали.

Фебко 2020-05-09 / 20:21:09
Проросійська наволоч, брехлива іпродажна

точно 2020-05-09 / 20:07:37
Отак от, начитавшися учорашніх новин, уже попкорн був готовий...
І де були патрулі ялових націоналістів? )))))))))))))))))))
"Як повідомляється, "бійцями Карпатської Січі буде здійснюватися патрулювання місць можливих проведень заходів із метою недопущення провокацій з боку проросійських провокаторів та сепаратистів"".

Андрій 2020-05-09 / 19:51:37
А чим Крук не правий?Написав все як є...Хто ми зараз? Найбідніша країна Європи...

Пак Іршава 2020-05-09 / 19:47:57


Хамство і анонімний перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Ответ для Крука 2020-05-09 / 19:32:25
Я, гражданин Украины, уроженец России, отвечаю - моя родина (уродина то есть) в том же самом положении! Украина виновата, что ли? Мой родной город при СССР развивался, а сейчас что? Даже наоборот - всё на Крым у него отбирают.

Крук 2020-05-09 / 19:17:45


Коментар видалено. Адмін


дідо 2020-05-09 / 18:30:16
а аферист марчишак, ряжена гнида в вишмванці ши булший ворог, чим сисі.

НОВИНИ: Політика

17:45
/ 2
У Мукачеві 17-річний юнак викрав із магазину канцелярії ноутбук
22:25
/ 8
На керівні посади в закарпатському Держгеокадастрі визначено учасників корупційних схем і лобістів курорту на Свидовці – правозахисник
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
14:56
/ 11
Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах
16:49
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 6
04:07
/ 14
У Києві вперше за 7 років збереться міжурядова українсько-угорська комісія
21:22
/ 8
Подарунок до Тріанона: чому Берегівський район, а не Виноградівський?
14:29
/ 12
Ексзаступник голови Укроборонпрому працюватиме радником голови Закарпатської ОДА
00:26
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.5
17:05
/ 8
Зеленський звільнив голів Мукачівщини та Виноградівщини
11:25
/ 4
У МЗС вандалізм у Свалявському меморіальному парку назвали "провокацією для дестабілізації ситуації з Угорщиною"
21:16
/ 13
У "Слузі народу" обрали голову осередку партії в Закарпатській області
20:43
/ 2
Чергова провокація: Вандали пошкодили інформаційне панно в Свалявсьому меморіальному парку
04:06
Кулеба: Ми не змінюватимемо закон "Про освіту" через Угорщину
02:36
/ 5
Джерело проблеми треба шукати не в Берегові, а в Будапешті – Кравчук
18:04
/ 13
Депутати Виноградівської райради виступили проти "політичного" приєднання вдвічі більшого району до Берегівського (ДОКУМЕНТ)
11:18
/ 4
Голова Верховної Ради Разумков прибув на Закарпаття
02:26
/ 9
Кулеба не пояснив, звідки в уточненому плані взявся п'ятий, "угорський" район
21:43
/ 2
Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА очолив Андрій Давидов
» Всі новини