Шуфрич зареєстрував законопроєкт, щоб дозволити георгіївську стрічку

Народний депутат від "Опозиційної платформи — за життя", уродженець Ужгорода Нестор Шуфрич зареєстрував у Раді законопроєкт, яким пропонує скасувати заборону на георгіївську стрічку.

Шуфрич зареєстрував законопроєкт, щоб дозволити георгіївську стрічку

Про це інформує сайт парламенту

Проєктом закону хочуть визнати Закон України "Про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки" таким, що втратив чинність.

 "Георгіївска стрічка" являє собою репліку орденської стрічки ордену Св. Георгія, яким нагороджували офіцерів, а згодом - і простих солдатів в царській Росії.

Міжнародна акція "Георгіївська стрічка" була придумана в Росії в 2006 році разом з затвердженням концепції творення єдиного проросійсько зорієнтованого простору на території колишніх республік СРСР.  До заборони георгіївської стрічки в Україні, на Закарпатті акція проводилася проросійськими недержавними громадськими організаціями (скаутськими, ветеранськими, національно-культурними товариствами), як наприклад Федерація скаутів "Галицька Русь", яка чіпляла георгіївські стрічки закарпатським високо посадовцям.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Мукачеві нагадали про заборону використання 9 травня комуністичної символіки.

А "Карпатська Січ" попросила не провокувати її прапорами СРСР, РФ і георгіївською стрічкою.

09 травня 2020р.

Теги: георгіївська стрічка, Шуфрич

Коментарі

patriot 2020-05-29 / 14:46:21
п. Шуфрича давно вже пора притягнути до кримінальної відповідальності за антиукраїнську проросмійську діяльність. Куди дивляться наше славнозвісна СБУ, чому СБУ не виконує свої службові фнкції, обовязки. Таким чином СБУ потурає Шуфричу , Медведчуку, та їм подібним

петро 2020-05-27 / 21:07:09
мало били гада

закарпатець 2020-05-11 / 10:11:45
Шуфрич зрадник, підлабузник окупантів.Нічого доброго для краю і України не зробив а лиш для себе.

Віталій Грегор 2020-05-10 / 17:19:42
Панове адекватні нардепи зараєструйте будь ласка терміново законопроект про примусове лікування цього неадеквата Шуфрича. Бо в нього схоже чергове весняне загострення, яке може принести ще багатсько маячні

До pisti 2020-05-10 / 06:53:53
Шуфрика в прошу чергу!

Іштван 2020-05-09 / 22:53:10
Вся европа святкує антивашиську перемогу! Це не руських заслуга а всіх хто там воював! Вонючі русофоби з промитими мозгами! Ідіть ворів наших відстрілюйте, продажних сбу, прокурорів і митників які нас розкрадають! А не про стрічки строчіть! Вори в погонах і схемщики це наші проблеми! Всіх їх треба відстріляти! Паскуд!

Talisman 2020-05-09 / 17:10:03
Так, достало.
Під цим постом не мало бути ні одного - (ні одного!) коментаря.
Отоді було б видно, що людина - просто лайно. І коментувати лайно нікому неохота.
А різні думки - навіть правильні - це для тих постів, що заслуговують на увагу.
Хто себе не поважає - пишіть дальше.

Крук. 2020-05-09 / 15:31:03


Мигаль красава,файно сказав,калап долу....а шуфера ще будуть ****ити в Закарпатті і не слабо. .


WWWW 2020-05-09 / 14:55:22
А овін продався тим східнякам,він лише по руськи шпарить,він забув відкіться родив,він усім назло, лим ленточка му хибить,у державі усьо добре,

Кутьо 2020-05-09 / 14:02:25
Сись дебiл вчився в унiверситетi на iсторичному факультетi 12 рокiв Чудуюся якi сомари його вобрали депутатом! Менi не чудно що погано живемо!Це наша доля,поки будемо так вибирати!

Мигаль 2020-05-09 / 13:24:04
Сись закон треба прийнйати, айбо из обов"йазком носити ленту на йайцйах (у гатьох), "чтобы дурь оного не видна была". И доповнити требало, ош вожді "ОП - За жидьйе" мавуть йіздити на машинах руського выробу, а не на фашистськых "Мерсах". Тым булше, ош "Бледолицый сокол" уже попробовав на марші по Кийеву! Сим чудікам треба бы знти, ош из сим ленточком войовали на боці гітлера 2 мілійоны етничиськых руськых (РОА, РОНА и море казачьих полков).

Слава "Пак Іршаві" 2020-05-09 / 12:05:16
"Пак Іршава" - справжній цвіт нації, орієнтир, провідник!

Дно 2020-05-09 / 11:45:58
Раби кайфують від того що їх стрижуть і доють з усіх сторін, шукають кому віддатися, хто запропонує більшу морквину! І грають під сопілку своїх хазяїв про стрічки, кольори, символіки. І при цьому видають себе за активістів, патріотів, націоналістів. Скоро День Незалежності - від МВФ!

Пак Іршава 2020-05-09 / 11:33:17
До івана.ти повний Ваня і Іван п'яний тя справив.обмотайся з шуфликом лентов колорадськув Тай на ялицю,легше буде народові без такої бидлоти.

до речі 2020-05-09 / 11:01:37
незрозуміло звідки в нього така любов до цих стрічок і росії може хтось із дідів воював проти фашистів або угорців чи зазнав переслідувань

Іван 2020-05-09 / 10:51:32
Русофобія і накал нікого не цікавить!
Краще карпатьсьеа січ взяла би сброю і повідстрілювала всіх ворів, покровителів та схемщиків в погонах які наші кошти розкрадають! Які працюючи на державу за наші кошти обкрадають нас! Ленточки вам мішають скотини ви паршиві а то шо пенсія 2 тис. гр і люди хворіють безнадійністю! Одні вори та бандити яким всі кланяються щоб в системі лишитись! Медики отримують по 7 тис гр , лікарні не обладнені! Всюди воровські схеми вам не мішає?

злий 2020-05-09 / 10:47:22
Медведчуківський покидьок

Василь 2020-05-09 / 09:47:47
Дозволю собі такий коментар по відношенню до цього вилупка: От що значить, коли його давно не п***дили!!!

Роман 2020-05-09 / 09:42:04
Схоже, хтось саражений колорадовірусом.

Степан 2020-05-09 / 07:55:55
Сися марга забула ко го усрав ,тай уткіть він родом-ВЕЛИКИЙ ЗНАТОК ВСЬОГО КО ПРОТІВ

НОВИНИ: Політика

02:34
У Білорусі "кібер-партизани" зламали етер державних телеканалів
00:18
/ 4
У представленні на Закарпатті Зеленським потенційних кандидатів є можливі ознаки дочасної агітації та адмінресурсу — ОПОРА
18:03
/ 3