Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський днями може відвідати Закарпатську область.

Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Про це у своєму Телеграм-каналі інформує журналіст Віталій Глагола.

Зі слів В.Глаголи, візит відбудеться 8-9 травня.

Офіційна програма перебування глави держави на Закарпатті наразі невідома.

06 травня 2020р.

Теги: Зеленський

Коментарі

Активіст 2020-05-08 / 11:04:35
Гнати тих ПОРОХОБОРІВ

Бабаі 2020-05-07 / 21:34:31
За вто на тисі WC новий поклали. Передвижной, правда, але і так молодці.

Степан Крук- до Зеленського 2020-05-07 / 13:45:50
Пам'ятай, Зеленський: тут пан Я, а ти мій слуга! Пора тебе вже висікти різками на площі Народній за всю твою недолугість!

Держслужбовець 2020-05-07 / 13:44:29
До Вуву - Да, ми просимо Дайте, але ми просимо не гроші, як ВИ, а просто спокійно виконувати свої обов"язки. Тому й він нам нічого не винен! Хто тут ще тупіший?!!!!!

Коэн а- гадоль 2020-05-07 / 11:36:25
До Тараса,зато був звільнений і Бондаренко і Богдан, які за спиною Президента робили чорні справи,Президент на всіх каналах виступає,зараз на Києв ніхто нічого неносить..і тому Президент призначив в Закарпаття головою ода генерала СБУ,щоб навів порядок в області

тарас 2020-05-07 / 10:26:31
До держслужбовця.Повністью згідний з вами.Старі порохоботи залишилися на посадах. Наприклад у Берегівському районі Петрушка,який свого часу очко свій рвав за Порошенка,їздив по району та у школах та садиках агітував за кондитера.Потім у Бондаренка та у Богдана його мати Аннуша купила йому крісло голови Рда за 100 тис.євро та за Бактянські землі.Зараз він навить президента посилає на три букви.Порошенко далі керує нами.

Вуву До держслужбовця 2020-05-07 / 00:49:29
Дайте . дайте та дайте.
Він жеж сказав .
"Я вам нічево не должен".
Скільки разів треба ще повторювати .
Чи ви ще тупіші за нього

закарпаття 2020-05-06 / 23:01:26
пане Президент а що там на кордоні з кпп Ужгород що Ви розганяли всіх минулого року.Так і не запустили пішохідний перехід як планувалося до нового року , не з тої сторони доріжку зробили . Там що начальники і інженери таджики Равшан і Джамшути чи молдовани?

Катерина 2020-05-06 / 22:20:46
Шановний пане Президент!
Перестаньте призначати на посади ДЕБІЛІВ.
Від істеричного сміху у народу уже болять животи.
Спочатку народ це тішило, бо всі гадали, що це Ви так жартуєте по завідомо написаному сценарію. Але зараз всі переконалися, що це не жарти......і це уже не смішно!
Де Ви тільки їх усіх знаходите????

Держслужбовець 2020-05-06 / 21:56:57
Пане Президент, та вже призначте нам нормальних голів РДА, їх замів, керівників апарату РДА, поміняйте начальників відділів. Звільніть цих ПОРОХОБОРІВ, а то деяких голів ви звільнили, а їх ЗАМИ лишилися.....і вони продовжують свою роботу. У зв"язку із скороченням штату, сформували свою команду, лишили "СВОЇХ", яких набрали з вулиці, без досвіду роботи, відповідної освіти, а тих хто їм не підходить - на вулицю. Ну звичайно, "СВОЇ" ж заплатили їм за свої посади, то їх не можна звільняти. Дайте нам, тим, хто лишився, можливість виконувати свої обов!язки.

Росада 2020-05-06 / 20:13:07
Щур на Міжгірщині провів вибор. ком.ЗЕ наркоша,тепер грабить місцевий бюджет народ поголосував за Зеленського би Щуря посадили.

місний 2020-05-06 / 19:47:31
НАРОД ВЖЕ НАЗИВ КЛОУН

НОВИНИ: Політика

10:56
/ 13
Полювання на президента
10:23
/ 14
"Кримінальний" Брензович і "заборонений" Грежа презентували в Будапешті путівник "Закарпаття угорськими очима"
01:43
/ 16
"Проштовхуючи" перейменування вулиці в Ужгороді в інтересах церкви держави-агресора, Андріїви створюють проблеми каріодиспансеру (ДОКУМЕНТ)
23:48
/ 8
Перший офіційний візит новопризначеного міністра внутрішніх справ Монастирського відбудеться на Закарпаття - "префект"
15:55
/ 20
Голову земельної комісії Ужгорода, "слугу" Мильо внесли до "Миротворця" через подвійне громадянство
18:52
/ 15
В.о. голови закарпатської "Батьківщини" Крулько хоче знищити природу Закарпаття, щоби ті, хто має $1000, не їхали відпочивати в Австрію
14:49
/ 13
Нардеп від Закарпаття Горват, вказаний серед авторів законопроєкту про Смарагдову мережу, насправді саботує його прийняття
13:15
В окремих громадах на Закарпатті досі чинне антиконституційне рішення щодо функціонування регіональних мов – Кремінь
14:58
/ 5
Україна не проти угорської допомоги Закарпаттю, якщо її погоджуватимуть із Києвом
10:15
Про спроби "викорінення Карпатської України" з національної пам’яті українців говорили на "круглому столі" в УжНУ
02:23
/ 7
"Переворот" в Закарпатській облраді: перерозподіл старого і опіка Києва
12:27
/ 27
Депутати Ужгорода замість Шимона призначили заступником мера Погорєлова і переформатувала виконком
11:14
/ 6
Секретарем Ужгородської міськради обрано голову фракції "Слуга народу" Арсена Мелкумяна
10:54
/ 4
У міськраді Ужгорода переформатовують коаліцію: на зміну "ЄСівському" секретарю Рибі прийде секретар від "слуг" Мелкумян
00:54
/ 3
Двоє закарпатських нардепів не виконали жодної обіцянки – "Слово і діло"
18:20
/ 4
У контексті боротьби за посаду головного лісника Закарпаття тимчасово призначено Ярослава Гоголюка
13:58
/ 6
Політичне воскресіння Балоги, повернення Брензовича та бліда тінь Медведчука
14:33
/ 3
В Угорщині судять фальсифікаторів виборів на користь Орбана, які використовували закарпатців
03:17
/ 13
Суд в Ужгороді всупереч Б.Андріїву вшосте (!) поновив Іштвана Цапа на посаді першого заступника міського голови
20:24
/ 1
В УжНУ "книжково" презентують політику на Закарпатті останніх 30-ти років (АНОНС)
02:37
/ 8
Після переформатування більшості в облраді головою Мукачівської райради обрали Лабоша від Балоги
17:43
/ 54
В Закарпатській облраді "слуги" створили ганебну "ширку" з ОПЗЖ, Балогою та "кримінальними" угорцями
13:02
/ 6
Угорщина пропонує мешканцям Закарпаття безплатну вакцинацію від COVID-19, і лише тим препаратом, який запропонують