Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський днями може відвідати Закарпатську область.

Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Про це у своєму Телеграм-каналі інформує журналіст Віталій Глагола.

Зі слів В.Глаголи, візит відбудеться 8-9 травня.

Офіційна програма перебування глави держави на Закарпатті наразі невідома.

06 травня 2020р.

Теги: Зеленський

Коментарі

Активіст 2020-05-08 / 11:04:35
Гнати тих ПОРОХОБОРІВ

Бабаі 2020-05-07 / 21:34:31
За вто на тисі WC новий поклали. Передвижной, правда, але і так молодці.

Степан Крук- до Зеленського 2020-05-07 / 13:45:50
Пам'ятай, Зеленський: тут пан Я, а ти мій слуга! Пора тебе вже висікти різками на площі Народній за всю твою недолугість!

Держслужбовець 2020-05-07 / 13:44:29
До Вуву - Да, ми просимо Дайте, але ми просимо не гроші, як ВИ, а просто спокійно виконувати свої обов"язки. Тому й він нам нічого не винен! Хто тут ще тупіший?!!!!!

Коэн а- гадоль 2020-05-07 / 11:36:25
До Тараса,зато був звільнений і Бондаренко і Богдан, які за спиною Президента робили чорні справи,Президент на всіх каналах виступає,зараз на Києв ніхто нічого неносить..і тому Президент призначив в Закарпаття головою ода генерала СБУ,щоб навів порядок в області

тарас 2020-05-07 / 10:26:31
До держслужбовця.Повністью згідний з вами.Старі порохоботи залишилися на посадах. Наприклад у Берегівському районі Петрушка,який свого часу очко свій рвав за Порошенка,їздив по району та у школах та садиках агітував за кондитера.Потім у Бондаренка та у Богдана його мати Аннуша купила йому крісло голови Рда за 100 тис.євро та за Бактянські землі.Зараз він навить президента посилає на три букви.Порошенко далі керує нами.

Вуву До держслужбовця 2020-05-07 / 00:49:29
Дайте . дайте та дайте.
Він жеж сказав .
"Я вам нічево не должен".
Скільки разів треба ще повторювати .
Чи ви ще тупіші за нього

закарпаття 2020-05-06 / 23:01:26
пане Президент а що там на кордоні з кпп Ужгород що Ви розганяли всіх минулого року.Так і не запустили пішохідний перехід як планувалося до нового року , не з тої сторони доріжку зробили . Там що начальники і інженери таджики Равшан і Джамшути чи молдовани?

Катерина 2020-05-06 / 22:20:46
Шановний пане Президент!
Перестаньте призначати на посади ДЕБІЛІВ.
Від істеричного сміху у народу уже болять животи.
Спочатку народ це тішило, бо всі гадали, що це Ви так жартуєте по завідомо написаному сценарію. Але зараз всі переконалися, що це не жарти......і це уже не смішно!
Де Ви тільки їх усіх знаходите????

Держслужбовець 2020-05-06 / 21:56:57
Пане Президент, та вже призначте нам нормальних голів РДА, їх замів, керівників апарату РДА, поміняйте начальників відділів. Звільніть цих ПОРОХОБОРІВ, а то деяких голів ви звільнили, а їх ЗАМИ лишилися.....і вони продовжують свою роботу. У зв"язку із скороченням штату, сформували свою команду, лишили "СВОЇХ", яких набрали з вулиці, без досвіду роботи, відповідної освіти, а тих хто їм не підходить - на вулицю. Ну звичайно, "СВОЇ" ж заплатили їм за свої посади, то їх не можна звільняти. Дайте нам, тим, хто лишився, можливість виконувати свої обов!язки.

Росада 2020-05-06 / 20:13:07
Щур на Міжгірщині провів вибор. ком.ЗЕ наркоша,тепер грабить місцевий бюджет народ поголосував за Зеленського би Щуря посадили.

місний 2020-05-06 / 19:47:31
НАРОД ВЖЕ НАЗИВ КЛОУН

НОВИНИ: Політика

07:00
/ 3
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про протидію загрозам нацбезпеці через подвійне громадянство
06:45
/ 8
Закарпатська помічниця помічниці Медведчука не вважає Крим українським і збиткується з військового вітання "Слава Україні! Героям Слава!"
06:07
Чи не лукавить Брензович, коли стверджує, що КМКС не ділить угорців Закарпаття на "своїх" і "чужих"?
15:55
/ 3
Прем'єр Словаччини вибачився перед Україною за жарт про "Закарпаття в обмін на вакцину"
09:48
/ 3
Міністр закордонних справ Словаччини вибачився за "жарт" прем'єра про Закарпаття взамін російської вакцини
01:28
Обвинуваченого в перешкоджанні журналістській діяльності "ріднозакарпатського" Іванча з Хуста нагородять грамотою Верховної Ради
00:17
/ 4
Україна чекає на офіційне вибачення прем’єра Словаччини через "жарт" про Закарпаття
23:04
/ 5
Словацький прем'єр "жартома" "пообіцяв Росії" Закарпаття в обмін на "вакцину" Sputnik V
22:28
/ 1
Між Москвою і Будапештом: як Угорщина використовує нового комісара ОБСЄ проти України
13:49
/ 17
В Ужгороді проходить акція "Волю Патріотам"
05:38
/ 18
РНБО доручила уряду розробити закон про виявлення осіб з подвійним громадянством
02:35
/ 6
У суботу Ужгород долучиться до всеукраїнської акції "Волю Патріотам"
05:21
/ 6
На сесії Закарпатської облради працювало трохи більше половини депутатів
18:55
/ 10
ВАКС арештував частину привласненого Медведчуком нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок". Зокрема закарпатську
03:21
/ 24
Ужгородці вийшли на акцію проти ув’язнення Сергія Стерненка
05:49
/ 3
"Миротворець" вніс єврокомісара Варгеї до списку "ворогів України", а потім видалив
05:12
Мирослава Білецького призначено першим заступником голови Закарпатської ОДА
05:22
/ 13
На Закарпатті поліція проводить перевірку через провокативні трафаретні написи з гімну України у селі Сюрте
04:51
/ 5
Про УПЦ МП, яка ніяк не хоче стати РПЦвУ
06:20
/ 6
Шантаж із "Миротворцем": як комісар від Угорщини зривав домовленості України та ЄС
03:38
/ 12
"Кремлівська" гра закарпатських "будапештців"
03:03
/ 25
Фракції партій "За майбутнє" та "Команда Андрія Балоги" в Закарпатській облраді відкликали свої підписи під зверненням на захист телеканалів Медведчука
11:16
/ 11
Закарпатському нардепу Поляку висунули підозру за кнопкодавство
15:57
/ 13
Тищенко очолить осередок "Слуги народу" на Закарпатті – LB
18:15
/ 38
Чотири фракції Закарпатської облради підписали звернення до Зеленського на захист каналів Медведчука
» Всі новини