Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський днями може відвідати Закарпатську область.

Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Про це у своєму Телеграм-каналі інформує журналіст Віталій Глагола.

Зі слів В.Глаголи, візит відбудеться 8-9 травня.

Офіційна програма перебування глави держави на Закарпатті наразі невідома.

06 травня 2020р.

Теги: Зеленський

Коментарі

Активіст 2020-05-08 / 11:04:35
Гнати тих ПОРОХОБОРІВ

Бабаі 2020-05-07 / 21:34:31
За вто на тисі WC новий поклали. Передвижной, правда, але і так молодці.

Степан Крук- до Зеленського 2020-05-07 / 13:45:50
Пам'ятай, Зеленський: тут пан Я, а ти мій слуга! Пора тебе вже висікти різками на площі Народній за всю твою недолугість!

Держслужбовець 2020-05-07 / 13:44:29
До Вуву - Да, ми просимо Дайте, але ми просимо не гроші, як ВИ, а просто спокійно виконувати свої обов"язки. Тому й він нам нічого не винен! Хто тут ще тупіший?!!!!!

Коэн а- гадоль 2020-05-07 / 11:36:25
До Тараса,зато був звільнений і Бондаренко і Богдан, які за спиною Президента робили чорні справи,Президент на всіх каналах виступає,зараз на Києв ніхто нічого неносить..і тому Президент призначив в Закарпаття головою ода генерала СБУ,щоб навів порядок в області

тарас 2020-05-07 / 10:26:31
До держслужбовця.Повністью згідний з вами.Старі порохоботи залишилися на посадах. Наприклад у Берегівському районі Петрушка,який свого часу очко свій рвав за Порошенка,їздив по району та у школах та садиках агітував за кондитера.Потім у Бондаренка та у Богдана його мати Аннуша купила йому крісло голови Рда за 100 тис.євро та за Бактянські землі.Зараз він навить президента посилає на три букви.Порошенко далі керує нами.

Вуву До держслужбовця 2020-05-07 / 00:49:29
Дайте . дайте та дайте.
Він жеж сказав .
"Я вам нічево не должен".
Скільки разів треба ще повторювати .
Чи ви ще тупіші за нього

закарпаття 2020-05-06 / 23:01:26
пане Президент а що там на кордоні з кпп Ужгород що Ви розганяли всіх минулого року.Так і не запустили пішохідний перехід як планувалося до нового року , не з тої сторони доріжку зробили . Там що начальники і інженери таджики Равшан і Джамшути чи молдовани?

Катерина 2020-05-06 / 22:20:46
Шановний пане Президент!
Перестаньте призначати на посади ДЕБІЛІВ.
Від істеричного сміху у народу уже болять животи.
Спочатку народ це тішило, бо всі гадали, що це Ви так жартуєте по завідомо написаному сценарію. Але зараз всі переконалися, що це не жарти......і це уже не смішно!
Де Ви тільки їх усіх знаходите????

Держслужбовець 2020-05-06 / 21:56:57
Пане Президент, та вже призначте нам нормальних голів РДА, їх замів, керівників апарату РДА, поміняйте начальників відділів. Звільніть цих ПОРОХОБОРІВ, а то деяких голів ви звільнили, а їх ЗАМИ лишилися.....і вони продовжують свою роботу. У зв"язку із скороченням штату, сформували свою команду, лишили "СВОЇХ", яких набрали з вулиці, без досвіду роботи, відповідної освіти, а тих хто їм не підходить - на вулицю. Ну звичайно, "СВОЇ" ж заплатили їм за свої посади, то їх не можна звільняти. Дайте нам, тим, хто лишився, можливість виконувати свої обов!язки.

Росада 2020-05-06 / 20:13:07
Щур на Міжгірщині провів вибор. ком.ЗЕ наркоша,тепер грабить місцевий бюджет народ поголосував за Зеленського би Щуря посадили.

місний 2020-05-06 / 19:47:31
НАРОД ВЖЕ НАЗИВ КЛОУН

НОВИНИ: Політика

02:18
50 років тому операція КДБ "Блок", в якій заарештували Стуса, Світличного і Чорновола, розпочалася на Закарпатті
17:37
/ 4
Закарпатському архімандриту РПЦвУ Агапіту, важко травмованому в ДТП, виконали операцію на мозку
05:21
/ 11
Прихильність Борреля і нахабство Зеленського
06:25
/ 4
"Русская премия" для Закарпаття: пахне війною і кров’ю та все одно беруть
23:48
/ 3
Політичні підсумки 2021 року на Закарпатті
06:31
/ 8
"За майбутнє" зробила спробу відкликати депутатські повноваження заступниці голови Закарпатської облради Андріани Сушко
13:40
Мер Ужгорода Андріїв звітуватиме перед громадою
07:39
/ 4
41% українців вважають політику Угорщини щодо нацменшин на Закарпатті підготовкою до анексії
21:00
/ 40
Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА
14:55
/ 30
Кабмін погодив кандидатуру Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА
07:41
/ 27
Генконсульство Угорщини політично "протискає" через владу Ужгорода встановлення в місті Другета на коні
06:02
/ 7
Голова Закарпатської облради Чубірко зробив спробу виправдатися щодо проблемних моментів свого бізнесування
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"
07:14
/ 28
Володимир Чубірко: "ліві" АЗС, мільйони "від матері" та дотичність до Медведчука і Брензовича
05:47
/ 15
Усіх дурити весь час неможливо!
18:31
/ 8
Першим заступником голови Закарпатської облради обрано Шекету, а заступником - Дем'янчука
17:16
/ 2
На посади першого заступника й заступника голови Закарпатської облради запропоновано кандидатури Шекети та Дем'янчука
16:50
/ 9
Депутати Закарпатської облради переформатували під нову коаліцію склад і керівництво постійних комісій (СПИСОК)
15:57
Одразу після позачергової в Ужгороді розпочала роботу чергова сесія Закарпатської облради
13:46
/ 30
Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко