Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський днями може відвідати Закарпатську область.

Днями може відбутися ще один візит Зеленського на Закарпаття (ВІДЕО)

Про це у своєму Телеграм-каналі інформує журналіст Віталій Глагола.

Зі слів В.Глаголи, візит відбудеться 8-9 травня.

Офіційна програма перебування глави держави на Закарпатті наразі невідома.

06 травня 2020р.

Теги: Зеленський

Коментарі

Активіст 2020-05-08 / 11:04:35
Гнати тих ПОРОХОБОРІВ

Бабаі 2020-05-07 / 21:34:31
За вто на тисі WC новий поклали. Передвижной, правда, але і так молодці.

Степан Крук- до Зеленського 2020-05-07 / 13:45:50
Пам'ятай, Зеленський: тут пан Я, а ти мій слуга! Пора тебе вже висікти різками на площі Народній за всю твою недолугість!

Держслужбовець 2020-05-07 / 13:44:29
До Вуву - Да, ми просимо Дайте, але ми просимо не гроші, як ВИ, а просто спокійно виконувати свої обов"язки. Тому й він нам нічого не винен! Хто тут ще тупіший?!!!!!

Коэн а- гадоль 2020-05-07 / 11:36:25
До Тараса,зато був звільнений і Бондаренко і Богдан, які за спиною Президента робили чорні справи,Президент на всіх каналах виступає,зараз на Києв ніхто нічого неносить..і тому Президент призначив в Закарпаття головою ода генерала СБУ,щоб навів порядок в області

тарас 2020-05-07 / 10:26:31
До держслужбовця.Повністью згідний з вами.Старі порохоботи залишилися на посадах. Наприклад у Берегівському районі Петрушка,який свого часу очко свій рвав за Порошенка,їздив по району та у школах та садиках агітував за кондитера.Потім у Бондаренка та у Богдана його мати Аннуша купила йому крісло голови Рда за 100 тис.євро та за Бактянські землі.Зараз він навить президента посилає на три букви.Порошенко далі керує нами.

Вуву До держслужбовця 2020-05-07 / 00:49:29
Дайте . дайте та дайте.
Він жеж сказав .
"Я вам нічево не должен".
Скільки разів треба ще повторювати .
Чи ви ще тупіші за нього

закарпаття 2020-05-06 / 23:01:26
пане Президент а що там на кордоні з кпп Ужгород що Ви розганяли всіх минулого року.Так і не запустили пішохідний перехід як планувалося до нового року , не з тої сторони доріжку зробили . Там що начальники і інженери таджики Равшан і Джамшути чи молдовани?

Катерина 2020-05-06 / 22:20:46
Шановний пане Президент!
Перестаньте призначати на посади ДЕБІЛІВ.
Від істеричного сміху у народу уже болять животи.
Спочатку народ це тішило, бо всі гадали, що це Ви так жартуєте по завідомо написаному сценарію. Але зараз всі переконалися, що це не жарти......і це уже не смішно!
Де Ви тільки їх усіх знаходите????

Держслужбовець 2020-05-06 / 21:56:57
Пане Президент, та вже призначте нам нормальних голів РДА, їх замів, керівників апарату РДА, поміняйте начальників відділів. Звільніть цих ПОРОХОБОРІВ, а то деяких голів ви звільнили, а їх ЗАМИ лишилися.....і вони продовжують свою роботу. У зв"язку із скороченням штату, сформували свою команду, лишили "СВОЇХ", яких набрали з вулиці, без досвіду роботи, відповідної освіти, а тих хто їм не підходить - на вулицю. Ну звичайно, "СВОЇ" ж заплатили їм за свої посади, то їх не можна звільняти. Дайте нам, тим, хто лишився, можливість виконувати свої обов!язки.

Росада 2020-05-06 / 20:13:07
Щур на Міжгірщині провів вибор. ком.ЗЕ наркоша,тепер грабить місцевий бюджет народ поголосував за Зеленського би Щуря посадили.

місний 2020-05-06 / 19:47:31
НАРОД ВЖЕ НАЗИВ КЛОУН

НОВИНИ: Політика

03:47
/ 27
На Закарпатті передбачається створити 5 районів. Будапешт таки домігся від Києва створення Берегівського анклаву?
11:00
/ 2
Новим заступником голови Закарпатської ОДА стане "анонсований" Віталій Цвігун
00:07
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.3
15:19
/ 5
Міністри закордонних справ України та Угорщини поговорили про модернізацію ПП Чоп-Загонь та новий пункту Дийда-Берегдароц
02:51
/ 17
Будапешт чекає, коли Київ піде на поступки у питаннях угорської меншини
00:39
/ 3
Колишній генпрокурор Рябошапка нагадав про незавершену кримінальну справу по "кнопкодавству" закарпатського нардепа Поляка
15:40
/ 2
Україна розраховує на відновлення повноцінної підтримки Угорщиною України в НАТО – Кулеба
20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 21
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 6
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 10
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 34
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
» Всі новини