Кополовець: "Шуфричі вбили футбол на Закарпатті"

Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець поділився думкою про екс-керівників і власників «Говерли» Олександра і Нестора Шуфричів, а також тренера В'ячеслава Грозного.

Кополовець: "Шуфричі вбили футбол на Закарпатті"

«Не хотілося б про це говорити, вони наробили на Закарпатті багато різної херні. З футболістами, з контрактами на чолі з Грозним. Один агент підписував п'ятьох футболістів, купа комбінацій, якщо чесно. Вони вбили футбол на Закарпатті.

Підписували купу сербів, хорватів, балканців. Їх не цікавив закарпатський футбол. Вони збанкрутували команду, були у великих боргах. Клуб збанкрутував, убили футбол.

А те, що тепло відгукується про «Минай», так нехай Олександр Шуфрич візьме у батька мільйон і дасть на розвиток закарпатського футболу. Оце буде тепло. Говорити можна багато. Але такого безладу, як вони наробили...

Підписували футболістів, через 2-3 дня могли вигнати. Могли звинувачувати футболістів у здачі матчів. У мене з «Говерлою» асоціація - катастрофа.

Згадую ці моменти, у мене робота з Грозним не пішла, у мене теж серйозний характер. Коли я бачу, що багато несправедливості. Вони в парі з цими хлопцями просто знищили футбол. Приїхав найманий резидент, брав свої бабки і їхав», - сказав Кополовець.

Детальніше про це у відео "Бомбардира", починаючи з 28 хвилини:

03 травня 2020р.

Теги: футбол, Шуфрич, Говерла, Кополовець,

Коментарі

Мигаль 2020-06-07 / 17:42:12
Товаріщ чітател-пісйател! Тать нормално віпростуйсйа и вріж йім по-нашому, по-русинськы. Москалйам типирь ни до тебе, бо у них скоро референдйа и пупідобисійа, тому ни мавут ни часу ни гроше, обы тобі мститисйа.

футбол 2020-05-04 / 17:44:39
кополовець просто розкрив суть усього нашого футболу - тупе відмивання грошей уникнення податків використання державних ресурсів і т.д. сміх -
пролетаріат на трибунах асистував щоб мільйонери ставали ще багатшими
і це прикривали турботою про здоровя молоді і локальний патріотизм

До Мишка 2020-05-04 / 14:49:20
Чубирко не Щуфрич то на стадiонI “Авангард’ до сих пiр був би Ратушнковський базар. А Колопрвцю до Шуфрика ,як до марса.

Читатель 2020-05-04 / 11:35:43
И еще одно. Не надо гнать на ДЮСШ. Я знаю людей, в прошлом с ДЮСШ связаны были, и они молодцы - хваляться до сих пор достижениями. Реальными! Кто разряд по плаванию имеет. Серьезный. Кто мастер спорта, и чуть не стартанул в карьере хорошей и т.д.

Для Майка 2020-05-04 / 11:33:49
"Играли, и видели, что будущего нет". Извините, это зажирательство. А какое будущее? В чём оно заключается? А в других сферах, на заводах и т.д. людям что делать? Они работают и будущего не видят. И так, до самого выхода на пенсию - не увидят будущего.

njksr 2020-05-04 / 09:32:23
ну так! контрабандні грошики для "мІная" краще пахнуть як москальські шуфричеві для "говерли"! правда , мІшку!??? а по факту - обоє рябоє. що шуфричі, що "мІнайці"((((
п.с. кополовець вбиває в мене віру в те , що у фотболіста є мізки((((

читателю 2020-05-04 / 00:24:09
думаю ви помилилися з світовою системою беріть вище це якась міжгалактична змова а кополовцю респект

Майк 2020-05-03 / 23:58:17
Яка комерція? Тоді діти грали в ДЮСШ і бачили що майбутнього нема. Закарпатців в команді не було. Не знаю яке майбутнє буде в минаю(скептично ставлюся до фінансування з однієї таможні, завтра прикриють і все розпадеться), але на даний час хлопці молодці і показують красивий футбол. Головне діти ростуть і бачуть себе в такій команді.

Читатель 2020-05-03 / 19:42:15
Или банальный пример. Как "хорошо" всё в мировом футболе. Нанимают каких-то негров, чтобы играли за Францию. Второе. СССР сдох. Никто не будет играть за идею! Никто не сыграет за страну! А вы говорите "Шуфричи виноваты". Да, не виноваты они. Виновата мировая система.

Читатель 2020-05-03 / 19:40:26
Возможно, это так. Но.... Господа хорошие! Это капитализм. Это коммерция! Везде, во всех сферах, так! А вы тут только про футбол рассказываете.

Іван 2020-05-03 / 19:15:17
ЗАТ «Закарпаться Митниця» врятує Мішика та Закарпатьський фотбол!

НОВИНИ: Спорт

09:23
/ 4
Боксери з Івано-Франківська тренуються на Закарпатті
13:05
ФК "Карпати" Мукачево зіграють у фіналі чемпіонату України серед футболістів-ветеранів
09:47
Новим маршрутом з Мукачева до Дерцена проїхалися велосипедисти
09:31
У Мукачеві відбувся чемпіонат області з блискавичних шахів
17:03
В Ужгороді проходить Кубок України з мотокросу
16:08
В Ужгороді відбувся відкритий турнір з велоспорту-маунтенбайку "Велолідер"
03:19
Закарпатські "спартаківці" повернулися з перемогами з чемпіонату ФСТ "Спартак" з боксу
01:00
Матч "Минаю" і "Динамо" перенесли з Ужгорода до Києва
12:55
20 вересня відбудеться велосипедний заїзд Dercen bike ride
09:50
У Мукачеві відбувся чемпіонат області зі швидких шахів
14:06
У Хусті пройшов чемпіонат Закарпатської області з важкої атлетики
01:39
ФК "Минай" розпочав свій шлях в УПЛ із перемоги
23:39
/ 1
В Ужгороді відбулися силові турніри "Карпатський медвідь" і "Юніор стронгмен"
16:31
В Ужгороді провели відкрите велотренування проїжджою та пішохідною частинами
13:34
В Ужгород на Чемпіонат України з греко-римської боротьби з'їхалися понад 120 спортсменів
23:58
До Дня Ужгорода вкотре відбудуться змагання "ВЕЛО-ЛІДЕР"
01:09
Дебютна гра "Минаю" в УПЛ відбудеться з глядачами
12:11
/ 2
Закарпатський футболіст Ігор Харатін дебютував за збірну України у матчі проти Іспанії
12:09
У стартовому турі ФК "Ужгород" переграв "Оболонь-2"
15:11
/ 1
В Ужгороді нагородили переможців турніру із міні-футболу
12:07
В Ужгороді до Дня фізичної культури і спорту влаштували турнір із мініфутболу
09:30
ФК "Ужгород" вдало розпочав у Кубку України
15:07
/ 1
В Іршаві відбувся футбольний турнір пам’яті Івана Палінчака
09:26
В Ужгороді відбудеться кросфіт-челендж "Карпатська миля"
00:04
/ 1
Змагання з кросфіту "Карпатська миля" відбудуться в Ужгороді
» Всі новини