Кополовець: "Шуфричі вбили футбол на Закарпатті"

Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець поділився думкою про екс-керівників і власників «Говерли» Олександра і Нестора Шуфричів, а також тренера В'ячеслава Грозного.

Кополовець: "Шуфричі вбили футбол на Закарпатті"

«Не хотілося б про це говорити, вони наробили на Закарпатті багато різної херні. З футболістами, з контрактами на чолі з Грозним. Один агент підписував п'ятьох футболістів, купа комбінацій, якщо чесно. Вони вбили футбол на Закарпатті.

Підписували купу сербів, хорватів, балканців. Їх не цікавив закарпатський футбол. Вони збанкрутували команду, були у великих боргах. Клуб збанкрутував, убили футбол.

А те, що тепло відгукується про «Минай», так нехай Олександр Шуфрич візьме у батька мільйон і дасть на розвиток закарпатського футболу. Оце буде тепло. Говорити можна багато. Але такого безладу, як вони наробили...

Підписували футболістів, через 2-3 дня могли вигнати. Могли звинувачувати футболістів у здачі матчів. У мене з «Говерлою» асоціація - катастрофа.

Згадую ці моменти, у мене робота з Грозним не пішла, у мене теж серйозний характер. Коли я бачу, що багато несправедливості. Вони в парі з цими хлопцями просто знищили футбол. Приїхав найманий резидент, брав свої бабки і їхав», - сказав Кополовець.

Детальніше про це у відео "Бомбардира", починаючи з 28 хвилини:

03 травня 2020р.

Теги: футбол, Шуфрич, Говерла, Кополовець,

Коментарі

футбол 2020-05-04 / 17:44:39
кополовець просто розкрив суть усього нашого футболу - тупе відмивання грошей уникнення податків використання державних ресурсів і т.д. сміх -
пролетаріат на трибунах асистував щоб мільйонери ставали ще багатшими
і це прикривали турботою про здоровя молоді і локальний патріотизм

До Мишка 2020-05-04 / 14:49:20
Чубирко не Щуфрич то на стадiонI “Авангард’ до сих пiр був би Ратушнковський базар. А Колопрвцю до Шуфрика ,як до марса.

Читатель 2020-05-04 / 11:35:43
И еще одно. Не надо гнать на ДЮСШ. Я знаю людей, в прошлом с ДЮСШ связаны были, и они молодцы - хваляться до сих пор достижениями. Реальными! Кто разряд по плаванию имеет. Серьезный. Кто мастер спорта, и чуть не стартанул в карьере хорошей и т.д.

Для Майка 2020-05-04 / 11:33:49
"Играли, и видели, что будущего нет". Извините, это зажирательство. А какое будущее? В чём оно заключается? А в других сферах, на заводах и т.д. людям что делать? Они работают и будущего не видят. И так, до самого выхода на пенсию - не увидят будущего.

njksr 2020-05-04 / 09:32:23
ну так! контрабандні грошики для "мІная" краще пахнуть як москальські шуфричеві для "говерли"! правда , мІшку!??? а по факту - обоє рябоє. що шуфричі, що "мІнайці"((((
п.с. кополовець вбиває в мене віру в те , що у фотболіста є мізки((((

читателю 2020-05-04 / 00:24:09
думаю ви помилилися з світовою системою беріть вище це якась міжгалактична змова а кополовцю респект

Майк 2020-05-03 / 23:58:17
Яка комерція? Тоді діти грали в ДЮСШ і бачили що майбутнього нема. Закарпатців в команді не було. Не знаю яке майбутнє буде в минаю(скептично ставлюся до фінансування з однієї таможні, завтра прикриють і все розпадеться), але на даний час хлопці молодці і показують красивий футбол. Головне діти ростуть і бачуть себе в такій команді.

Читатель 2020-05-03 / 19:42:15
Или банальный пример. Как "хорошо" всё в мировом футболе. Нанимают каких-то негров, чтобы играли за Францию. Второе. СССР сдох. Никто не будет играть за идею! Никто не сыграет за страну! А вы говорите "Шуфричи виноваты". Да, не виноваты они. Виновата мировая система.

Читатель 2020-05-03 / 19:40:26
Возможно, это так. Но.... Господа хорошие! Это капитализм. Это коммерция! Везде, во всех сферах, так! А вы тут только про футбол рассказываете.

Іван 2020-05-03 / 19:15:17
ЗАТ «Закарпаться Митниця» врятує Мішика та Закарпатьський фотбол!

НОВИНИ: Спорт

09:32
/ 1
Реконструйоване у Вільхівцях на Тячівщині футбольне поле стадіону відповідатиме міжнародним нормам
00:53
Футбол. "Минай" "товарисько" програв "Львову"
14:11
/ 4
На стадіоні "Автомобіліст" в Ужгороді впорядковують територію
14:09
/ 1
На Мукачівщині будують сучасну футбольну тренувальну базу для дітей
14:03
В Ужгороді розвивають мотокрос
22:58
Футболіст ФК "Минай" вилікувався від коронавірусу
01:26
ФК “Минай» зіграє перший матч після карантину
01:17
Серед протестованих гравців ФК "Минай" інфікованих COVID-19 не виявлено
00:49
"Минай" відновив тренування попри коронавірус в одного із гравців
10:46
Закарпатські олімпійці відновлюють тренування
20:57
/ 2
Футбол. "Минай" хоче зіграти з "Динамо" в Ужгороді
00:42
ФК "Минай" призупинив тренування через коронавірус
10:22
Кубок пам'яті Михайла Довжанина пройшов у Хусті
02:15
Фінал Зимової першості Закарпаття з футболу відбудеться без глядачів
01:44
/ 7
ФК "Минай" зіграє у півфіналі Кубка України із київським "Динамо"
02:47
/ 1
Закарпатські тхеквондисти вдало виступили на "Кубку Карпат"
20:12
У Мукачеві пройшов чемпіонат Закарпаття з шахів серед жінок
10:58
/ 1
На Великоберезнянщині пройшов Чемпіонат України з гірськолижного спорту
10:15
Мукачівські спортсмени – призери Всеукраїнського турніру з легкої атлетики пам’яті Я. Тягнибока
02:29
15-річна закарпатка Богдана Лехман із Воловця здобула "золото" Міжнародного турніру "Кубок Пушкарів"
16:16
Збірна Закарпатської області з водного поло – переможці першого туру Чемпіонату України серед юнаків
03:36
В Ужгороді завершився четвертий сезон футзальної ліги
23:58
У Мукачеві "ВелоПалачінтакіадою" відкрили весняний велосезон
19:54
Закарпатець здобув "золото" чемпіонату Європи з фехтування на шаблях серед юніорів
13:29
На Закарпатті пройдуть всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту серед дітей
» Всі новини